Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

tereza1980
30. čer 2010

mirkf, tak to je mi líto, to není dobrá diagnóza, hlavně to bude chtít ten klid a odpočinek, což je s tříletým dítkem docela záhul, já mám malou doma už od včera, taky už končíme ve školce a navíc je stále nachlazená, má rýmu a kašle a je to docela zápřah, včera mi bylo tak zle že manžel musel na odpoledne z práce domů, v sobotu jedem už na dovču na chatu ke tchánovcům tak se mi trohcu uleví, že se o ní postarají.
ty nemůžeš Zuzanku poslat k babičce? naše Tonička taky byla na týden když jsem ležela v nemocnici. teď je holt miminko to nejdůležitější, hlavně odpočívej

darkwitch
30. čer 2010

mirkf drz se, odpocivej ono to dobre dopadne a dekuju za drzeni...

alienka24
30. čer 2010

uff tak začlo pršet a mě je líp 😉

darkwitch
30. čer 2010

tady je akorat nechutne dusno...

alienka24
30. čer 2010

a nám sem pustili kyslík....jupíííí

darkwitch
30. čer 2010

ja chci taky kyslik, ale nastesti uz koncim a hura domu, dnes pujdu (doufam) spat brzo, jsem nejaka unavena...

alienka24
30. čer 2010

no to mi povídej 🙂

eimmy
30. čer 2010

ahoj holky,
jak se máte??? co je tady nového?? občas sem nakouknu ale už nějak nejsem v obraze.....

Ali: jak ti je? co těhu? doufám že vše v nejlepším pořádku 😉
dark: a co ty jak jste na tom ted?? čekáš na schválení IVF ?? nebo už stimuluješ??

už jsem tady neviděla dlouho Eust??? nevíte o ní něco???

já jsem ted 32 DC a vypadá to zase na mega dlouhý cyklus... ale nechám tomu volný průběh. Na konci září jsem domluvená s CAR že pošlou žádost na IVF tak bychom jí měli mít koncem září schválenou a pak se uvidí jestli hnedka říjen či až prosinec... uvidíme 🙂 ted na to nějak nemyslím... ono to nějak dopadne, 😉

tak se holky moje držte - myslím na vás 🙂

darkwitch
30. čer 2010

@eimmy ja ted cekam co se objevi ve ctvrtek na testu a pak mam prvni konzultaci k ivf...

darkwitch
30. čer 2010

pristi ctvrtek

darkwitch
30. čer 2010

ali tak sem dnes otevrela svou sbirku jane austinove a myslim, ze docela uspesne, mam manfieldske panstvi, emmu, pychu a predsudek a to opatsvi jehoz jmeno si nepamatuju 🙂 za dve stovky, ale v anglictine... 😀

alienka24
30. čer 2010

hezký dark 😉 😉

alienka24
30. čer 2010

já dělám bramboráky a hurááááá chutnají mi 😀 😀 ane nevíš jakou z toho mám radost 😅 😀

darkwitch
30. čer 2010

😀
fakt z toho mam radost je to nejaka edice 2v1 takze mam dve knizky a ctyri pribehy... jen abych u toho v anglictine neusinala, ale musim se procvicit

koblizek.janinka
1. črc 2010

Dobre ranko holky 😵
Gratuluji @asus k holcicce!!!!
@mirkf mrzi me to a preji at se vse dobre dopadne!!!!!

mirkf
1. črc 2010

Ahojky, tak jsem zpátky z kontroly v porodnici. Takže už nešpiním, ale bohužel vyhráno nebude až do porodu (v nějakém rozumném týdnu). Placentu mám přes celou vnitřní branku, takže tam hrozí riziko, že se začne odlupovat. Tak mám zákaz pohl. styku, jakýchkoliv rychlých pohybů, tahání něčeho těžkého atd. Do práce ale můžu, takže budu ještě příští týden doma a pokud už se žádné špinění neobjeví, tak půjdu od 12.7. zase do práce - to mám i kontrolu na gyndě. Ale budu chodit asi jen na dopoledne a některé dny budu doma - což jsem tedy chtěla i původně kvůli hlídání Zuzky.

tereza1980
1. črc 2010

mirkf, tak držím palce aby si to všechno ustála, hlavně to léto, kdy není školka a s dítkem je to složitější, pak už bude zae chodit malá do školky a budeš mít rochu volněji 😉 tak se opatruj a šetři se, určitě to doklepete až do zdárného konce

darkwitch
1. črc 2010

dobry vecer 🙂
nejak to tady spi...

alienka24
1. črc 2010

ahoj dark....já končím v práci a jdeme na zatmění do kina 😉

darkwitch
1. črc 2010

ty uz jdes dneska ja ti zavidim... tak si to uzijte

darkwitch
1. črc 2010

jo a uz mam precteny druhy zivot bree tannerove a je to fakt uzasne, jsem to precetla vcera za vecer

darkwitch
1. črc 2010

akorat me tak napadlo, ze by bylo skvele, kdyby udelala paralelni linii k stmivani a nechala bree zit a napsala pak dalsi dil jaky by ta zmena mela vliv na budoucnost a cullenovi 🙂

darkwitch
1. črc 2010

tak jsem si na zitrek koupila listek 😀

asus
2. črc 2010

Dobré ránko Holky jen vas pozdravím a mažu něco dělat doufam že je u vas vše ok 😉 krasný den 😵

darkwitch
2. črc 2010

ali jen co prijdes povidej, prehanej jake to bylo 😀

a ahoj holky 😀

alienka24
2. črc 2010

ahoj holky, tak zatmění bylo super, hodně se to podobalo knížce takže to bylo pěkný 😉

darkwitch
2. črc 2010

ahoj ali a byly tam ty emoce a tak? ja se tak tesim, mi to dneska v praci asi nebude vubec utikat

alienka24
2. črc 2010

no právě že jo, měli to pěkně udělaný, no jako jsem spokojená s tím srovníáním s knihou si myslím že se jim to povedlo 😉

asus
2. črc 2010

Holky jak se máte? copak u vas noveho? 😉

tereza1980
2. črc 2010

ahoj holky, tak my balíme na dovču, zítra ráno odjíždíme k rodičům na chatu, už se těším, protože mi trochu pomůžou s dítkem, včera jsem dostala asi navíc ještě úpal, takže mi pak večer bylo hrozně zle, prostě počasí paráda 😠 už abychom byli v lese. jinka poslední dny je mi zase blbě, hlavně večer a pak uprostřed noci, běžně tak 2-3 hodiny v noci nespím 😖 ale jinak mám už svojí váhu, takže za ten týden od poslední poradny se to srovnalo, snad už to bude ok