Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
30. črc 2010

mate na me spatny vliv.. nejdriv jsem umyla to nadobi a pak teprv sla, ale sla jsem jen kousek k vietnamcum 🙂 na to jak nerada k nim chodim maji skvely vyber cisticich ubrousku na vsechno mozne od linteo 🙂

darkwitch
30. črc 2010

a alergie me asi znici, za dva dny jsem posmrkala, balik kapesniku, asi si vezmu jeden zodac, ted to mimu snad jeste vadit nebude...

anelka001
30. črc 2010

Holky prosím ...Dejte nám prosím hlas, zabere to dvě minutky a stačí nám na vítězství něco kolem 80 hlasů, tak otravujuuuuuu

název je Malý vodníček - nejradši bych se do vody přestěhoval... -je mezi nejnovějšími🙂

http://www.fotoprome.cz/fotosoutez/gallery.htm?...

Všem kteří nás podpoří moc děkujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee😀

alienka24
30. črc 2010

ahoj, bříško neroste, matěj říkal že nemá cenu ani fotit že to je furt stejný jako ta poslední fotka

lichtakova
30. črc 2010

Ahoj holky,
Dark, teď jsem sedlak počítači a čtu, tak moc moc držím pěsti, ať se vše podaří 🙂

darkwitch
30. črc 2010

ahoj lich, jak se vede? uz je to lepsi? a co mrska uz dorazila?

lichtakova
30. črc 2010

ahoj skorotěhule 😉 , spíš ty povídej, jaký to bylo a jak ti je teďka
já celkem fajn, dneska jsem přijeli z dovči z Valtic, já jsem se rozhodla, že sice to bylo jako hrozně malinko, ale že to mrcha byla, toho 12.7., takže jsme si to stanovila tak, že prostě kdybych nebrala tu proveru, tak bych to neměla asi vůbec a tohle bylo týden, sice hodně málo, ale prý po potratu to může být hodně slabý, takže jsem se od tohohle data odpíchla a už zase zobu, příští týden jdu na gyndu, tak mě maximálně řekne něco, jakože se mu to nelíbí...

darkwitch
30. črc 2010

lich tak drzim palce at se ji to libi a muzete snazit a hlasis // 🙂

zscina se injekcema, mela jsem pero a to celkem jde, nakonci jsem dokonce pichala davku ze ctyr per a bylo to v pohode, pak byl odber, to je v narkoze a takove slaboucke takze to neni tak hrozne... i kdyz me pak bolelo asi tri dny bricho a nebylo mi moc dobre, ale dalo se to zvladnout, spis jsem se bala, aby to nebylo OHSS, ale bylo to dobre, nejhorsi bylo tech pet dni kultivace, to jsem byla opradu na nervy, cekat az rano zavolaji jestli jsou jeste miminka je fakt desny... v utery byl ET po dohode s embryologem jsem si nechala zavest jen jedno embryjko a 3 jsem nechala zamrazit 🙂 uz od OPU jsem doma a celkem si to uzivam 😉 beru utros 2-1-2 takze bych porad spala, tak si uzivam spani po "o" 🙂

lichtakova
30. črc 2010

@darkwitch díky, ach kéž by....
a jak se cítíš teďka, doufám, že se hezky placatíš a hladíš po bříšku

lichtakova
30. črc 2010

a kdy to vypukne? -od úterý za 14 dní //////////////////?

darkwitch
30. črc 2010

lich jasne, hladim se po brisku a rikam mu jak se na nej s tatinkem tesime a ze se na nej tesi i tety na koniku 😉 a jinak odpocivam a odpoledne chodim na lehke prochazky do kavaren s kamaradkama 😀 akorat jsem hodna zena a varim manzelovi obedy

darkwitch
30. črc 2010

lich presne tak od utery za ctrnact dni, zatim je to dobre a nejsem nervozni, ale je mi jasne, ze to prijde, zatim na to nemyslim a uzivam si volna

lichtakova
30. črc 2010

to je dobře 🙂
hezka odpočívej, každopádně to budeš potřebovat a nikdo jiný za tebe odpočívat stejně nebude, ani nemůže 😉

darkwitch
30. črc 2010

lich jasne, odpocinek si opravdu uzivam, ono by to s tim utrosem ani jinak neslo, jsem rada, ze jsem byla rozumna a rozhodla jsem se zustat doma

lichtakova
30. črc 2010

čoveče a mně to ani nepřišlo, když jsem ho brala, že bych byla nějaká v útlumu....teda jako víc než normálně 😉

darkwitch
30. črc 2010

a kolik si ho brala?

asus
31. črc 2010

Dobré ránko holky 🙂

alienka24
31. črc 2010

dobré ránko holky

asus
31. črc 2010

@alienka24 tak jak je prospano?

alienka24
31. črc 2010

no jsem v práci, ale je mi dobře docela tak ještě aby to tady uteklo 😉

asus
31. črc 2010

@alienka24 však to uteče neboj 😉

alienka24
31. črc 2010

no jelikož je tady krásně tak myslím že bude mrtvo takže si budu moct buď číst nebo brouzdat po netu, no stejně si chci přečíst nějaký info o látkových plenách tak alespon budu mít čas 😀

darkwitch
31. črc 2010

dobre dopoledne

eimmy
31. črc 2010

AHOJ dark...

darkwitch
31. črc 2010

ahoj eimmy Jak se vede? to je taky dost, ze se ukazes 😀

eimmy
31. črc 2010

je tady nějaká nová těhu???

eimmy
31. črc 2010

@darkwitch vede se mi celkem ok.... a co tobě jak jsi ted na tom....?? nejsem nějak v obraze... jinak psala jsem si z Eust je v pořádku akorád si dává pauzu

alienka24
31. črc 2010

ahoj holky, jeeee ahoj eimmy 🙂

no a dark je tu skorotěhulka 😉

eimmy
31. črc 2010

@alienka24 jak ti je Ali??? doufám že vše ok.... 😉

darkwitch
31. črc 2010

eimmy ja mam po ET a uzivam si neshcopenku, valim se doma a chodim na prochazky 🙂