Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
11. srp 2010

manza ma urcite radost 😉

tereza1980
11. srp 2010

dobré ráno, tak já mám za sebou taky krušnou noc, včera jsem vyčistila ty koberce, pak jsme s manželem vymalovali tu chodbu a ještě se sousedama jely na večeři, dala jsem si lososa a brambory, docela dietka, ale celou noc mě bolelo břicho a nad ránem jsem chodila hodinu po bytě s kýblem a čekala, jeslti to vrhnu nebo ne, a teď piju meltu a mám suchý rohlík a tak to asi celý den zůstane ☹
ali - nevím, co tvůj brácha provádí, ale někdy mám pocit, že máme snad společného bráchu, já rok řešila jeho problémy, finanční, naši půjčku už asi nikdy neuvidíme a mamka ho pořád hájí a přiživuje to, měla jsme z tho nervy, bylo mi zle, ale co jsme v jiném stavu tak jsme si s manželem řekli dost a nic jiného než já a naše MIMINKO NEEXISTUJE, takže jestli ti z valsntí zkušenosti můžu radit, i když to jde někdy těžko, pusť to z hlavy a už to vůbec neřeš a pokud o tom s tebou bude chtít on nebo maminka mluvit, tak to hned zaraž s tím, že máš teď jiné starosti a povinnosti vůči sobě a děťátku a ať tě z toho vynechají, jinak mi věř že tě to usouží a mohlo by se to špatně odrazit na tvém těhu ☹

tereza1980
11. srp 2010

jinak já taky musím pro novou podprdu, včera už mě ta moje málem večer udusila 😀

zdezli
11. srp 2010

@darkwitch Myslim na tebe/na vas 😉

mona12071
11. srp 2010

@zdezli ty to sampano a ja to vinko 😅 😅 😅 😅 a dark no ta uz nicccccccccc nemoze 😀 😀 😀 😀

alice35
11. srp 2010

ahojky holky, jsem zpět z testu na cukr...musím říct teda, že nic moc 😝 Ještě teď je mi celkem špatně, tak jsem zkusila do sebe nacpat rohlík a nektarinku a čekám jestli to zabere 😖
ali knížka dorazila, tak mi pak písni to č.ú. ju 😉 a díky moc!!!!!

alice35
11. srp 2010

as jsi tu? Jak jsi zvládla test ty? 😅

tereza1980
11. srp 2010

alice, tak to ti závidím že už to máš za sebou, já to asi neustojím 😝 a jak si dopadla? výsledky víš hned?

alice35
11. srp 2010

@tereza1980 nn výsledky budou dnes odpo

asus
11. srp 2010

ahojik tak test cukru zamnou strašnejj hunuuus blee bylo mě špatně 🤐 🤐 co u vas noveho?

alienka24
11. srp 2010

ahoj holky, tak mám po kosmetice a jím oběd a pak poletím na nákup a do práce

asus
11. srp 2010

@alienka24 tak dobrej program koukam máš 😉

alienka24
11. srp 2010

tojo, takovej docela náročnej 😝

asus
11. srp 2010

@alienka24 no jako ja taky ten cukr test bleeee 🤐 to maš alespon přijemnějši

alienka24
11. srp 2010

no bohužel mi nesedl oběd 😝 😖

ale tak hlavně že už to máš za sebou 😉

asus
11. srp 2010

@alienka24 jo tak to mě sedl sekanou a salat sem po tom testu zblajzla jak malinu a cukr nechcu vidět hodně dlouho ble 😀

alice35
11. srp 2010

@asus no já po tom co jsem už něco snědla pořád to sladký cítím 😖 blééé, že jsem tam lezla??? 😀

asus
11. srp 2010

@alice35 jojo taky to furt cejtim mam slepenou pusu jak med humus 😨

alice35
11. srp 2010

tak se tu chuť snažím zaplácnout nektarinkou 😀
as a co jinak, co malá? Já se už těším na UTZ v tom 30tt...už aby to bylo 😅

asus
11. srp 2010

mala řadi jak čertice břuch r o ste vic a vic 😅 a furt si pokapavam tričko jak mam ten břuch jinak pohoda v celku a co ty?

asus
11. srp 2010

na ultrazvuk se taky těšim 🙂

alienka24
11. srp 2010

dark....tak jak? jsi tu? držím 😉

mona12071
11. srp 2010

dark kde si zlaticko letela som rychlo od dr aby som to stihla myslim na teba 😉

darkwitch
11. srp 2010

dekuju, mam to zkusit za hodinu, jeste tam vysledek neni...

alienka24
11. srp 2010

achjo, no nevadí, bude to dobrý

no já už jsem v práci, odvezli jsme tu pomoc pro povodně tak mám takovej trošku lepší pocit, že jsem alespon nějak pomohla

lichtakova
11. srp 2010

@darkwitch ty nás teda napínáš 🙂

darkwitch
11. srp 2010

lich ja nenapinam ja jsem napnuta... jestli to za tu hodinu nebude tak asi dostanu infarkt...

lichtakova
11. srp 2010

a jak to vidíš? co to vtoje krvácení?

darkwitch
11. srp 2010

lich je to jasne hcg stoupa 😉 ms uz pomalu ustava, jeste trochu spinim, ale to to je normalni jestli to byla klasicka ms...

val123
autor
11. srp 2010

dardulko myslím na Tebe a je mi z toho až špatně, jak jsem napnutá