Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eustoma
18. únor 2010

no ja uvidim ako ma bude fotenie drzat 😉. chcela by som sa naucit fotit deticky, ale tak pekne, nie len cvakat. uz som sa naucila fotit ludi na akciach - na sportovych dnoch a podobne. to mi niektore fotky pekne vyjdu 😉. ale take orienotvane na deticky to este neviem, nemam na com trenovat 😉. to musi byt to babo a tak bude trening 😉.

jasne do objektovov, nie je ocom 😉.

joj nech uz babo pride, bolo by to super 😉

eustoma
18. únor 2010

no inak som rozbila pohar z cajom 😢. no ten flak na koberci asi len tak nepusti, upratovacka ma nebude mat rada. no co uz. ale ta rana ma prebrala 😉. teda trosku. takze si idem spravit este jedne caj 😉

alienka24
18. únor 2010

tak jsem v práci, cestou sem si skákla i na to solárko a ted piju kafíčko

darkwitch
18. únor 2010

ja jsem taky kafco nakonec mela uvarila mi ho kolegyne, kdyz na me vybalila co se na nas zase chysta...

alienka24
18. únor 2010

a co se chystá? 😕

darkwitch
18. únor 2010

ali neprijemna prace...

alienka24
18. únor 2010

a jeeejej, tak to je blbé že?

alienka24
18. únor 2010

psala mi mamka že dostala pochvalu od cvokaře, že prej vypadá líp a že to zvládá na výbornou a na další kontrolu jde 10.3. tak jsem ráda 😵 😵 a že se těší až pojedu do boleslavi na mobilizaci že pro mě má překvápko 😎 😉

darkwitch
18. únor 2010

ali tak to je super, ze je mamce lepe a dostala pochvalu 🙂

alienka24
18. únor 2010

tojo mám z toho taky radost 😉

darkwitch
18. únor 2010

uz ses v praci?

alienka24
18. únor 2010

jo jsem, už mám i kafe vypitý a chystám se na tú označenou 🙂

darkwitch
18. únor 2010

ali tak prijemne cteni, ja mam konecne padla a jdu domu, huraaaa
promin...

cell
18. únor 2010

ahojky, už jsem doma a sbírám sílu na anglinu ... jak mě se dneska nechce už nikam chodit ☹

eustíku, to je škoda, že jsem to nevěděla. Můj choť je vášnivý fotograf a právě prodává svou digit. zrcadlovku Canon eos uh číslo nevím, neb si kupuje cosi ještě lepšího

alienka24
18. únor 2010

ahojky cell a od kolika máš anglinu?

cell
18. únor 2010

od půl sedmý ☹

alienka24
18. únor 2010

no tak to by se mi asi taky nechtělo, ale zase budeš moudřejší 😉

eustoma
18. únor 2010

ani mne 😢. to je dost neskoro. niekedy som fungovala vecer, ale teraz fungujem rano. samozrejem ked predtym spim. dnes som nefungovala vobec 😉.

cell
18. únor 2010

no jáprávě teď nějak nefunguju vůbec, snažím se spát dost a stejně pořád jen zívám, dopadla asi na mě už jarní únava či co ☹

alienka24
18. únor 2010

nedostatek sluníčka no 😝

eustoma
18. únor 2010

a jarna unava, no jasne tym to je 😉. ani ma to nenapadlo 😉.

eustoma
18. únor 2010

som si sla lahnut, ze sa dnes konecne vyspim ale dajak sa mi nechcelo spat, takze etste chvilu nieco pokukam na nete.

darkwitch
19. únor 2010

dobre ranko
dneska jsem tu prvni 🙂

alienka24
19. únor 2010

dobré ránko holky 🙂 hele jaký by měli bejt teploty při ovulaci a po? jakože hned po poklesu je druhej den ´37 nebo se tam šplhá postupně? jsem nějaká zmatená

darkwitch
19. únor 2010

ali ja myslim, ze to ma kazdy trochu jinak, ja 37 nemela nikdy...

alienka24
19. únor 2010

já měla 37, vždycky po utroši 🙂
no mě spíš zajímá jestli když ted nic neberu, včera sem měla 36,1 a dneska 36,5 jestli se to dá považovat že byla ovulace, děsně mě+ i píchalo v břiše a večer jsem krapet zašpinila 😅 já jsem z toho vedle jak ta jedle jestli je to ono 😀 😅

darkwitch
19. únor 2010

mohlo by byt, ale ja jsem to vzdycky vedela az zpetne, ze byla az kdyz se teplota drzela nahore dele, protoze obcas mela vykyvy...

alienka24
19. únor 2010

no tak uvidíme, pokud ještě povyleze a bude nahoře tak to bylo ono, ale i tak to vypadá na mě hodně nadějně 😉 😎

alienka24
19. únor 2010

a dneska je páááátek 🙂 jupííí

darkwitch
19. únor 2010

jo jupiii uz se tesim, ze se o vikendu vyspim
slouzis o vikendu?