Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
1. únor 2010

val tak jsem to myslela 😀
me staci kdyz mi manza vesi male veci na dlouho stranu vesaku...

eustoma
1. únor 2010

tak este dopisem terezku:

val123:...........3 DC......prirodzene snazilkovanie - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
mirenkam:......5 DC
cell:...............6 DC..... prirodzene snazilkovanie - cvici mojzisovku
eimmy:..........8 DC
lichtakova: .....8 DC...... prirodzene snazilkovanie - sleduje hlen, caj gravozen - mojzisovka
asus:..............9 DC
pitrisek26.......13 DC
alice35:.........13 DC
tereza1980:..15 DC........15 DC....... cekni na dalsi cyklus - podla vysledku IUI nebo IVF
eustoma:..... 17 DC....... stimulacia - tamoxifen - ziaden folikul
polesuvka:.... 21 DC....... intenzivne snazenicko (3cykly)-ak nevyjde tak ISCI
mirkf:.............22 DC.......přirozené snažení - čekání na MS kvůli hormonálnímu profilu
alienka24........31 DC...... stimulacia - clostylbegit, pregnyl, utrogestan - 4 foliky - mojzisovka + caj - cakame az zahlasi //
darkwitch: .....35 DC......prirodzene snazilkovanie - cakame az zahlasi // , kortyhel, gyn.caj
mysycka:....... 36 DC
koblizek:........? DC
ajjka..... kortyhel, bylinné směsi

val123
autor
1. únor 2010

dark jj přesně tak a nebo když je pořádně nevyrovná 😠

val123
autor
1. únor 2010

a ještě hůř, když místo do kuch. ručníku utírá ruce do utěrky 😠 😠

val123
autor
1. únor 2010

eus já jsem teprve 2 DC ☹

eustoma
1. únor 2010

no o tom vesani pradla... to je asi na celu temu. moj zavesi na susak jednu pracku a ma plno, uz sa mu tam nic nevlezie. ked periem ja, tak sa mi vojdu 3 pracky a este mam vsetko krasne narovnane, sparovane a tak. no a to nehovorim o tom ze po jeho prani musim zehlit, po mojom nie. takze manza u nas neperie.

eustoma
1. únor 2010

opravime val:
val123:...........2 DC......prirodzene snazilkovanie - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
mirenkam:......5 DC
cell:...............6 DC..... prirodzene snazilkovanie - cvici mojzisovku
eimmy:..........8 DC
lichtakova: .....8 DC...... prirodzene snazilkovanie - sleduje hlen, caj gravozen - mojzisovka
asus:..............9 DC
pitrisek26.......13 DC
alice35:.........13 DC
tereza1980:..15 DC........15 DC....... cekni na dalsi cyklus - podla vysledku IUI nebo IVF
eustoma:..... 17 DC....... stimulacia - tamoxifen - ziaden folikul
polesuvka:.... 21 DC....... intenzivne snazenicko (3cykly)-ak nevyjde tak ISCI
mirkf:.............22 DC.......přirozené snažení - čekání na MS kvůli hormonálnímu profilu
alienka24........31 DC...... stimulacia - clostylbegit, pregnyl, utrogestan - 4 foliky - mojzisovka + caj - cakame az zahlasi //
darkwitch: .....35 DC......prirodzene snazilkovanie - cakame az zahlasi // , kortyhel, gyn.caj
mysycka:....... 36 DC
koblizek:........? DC
ajjka..... kortyhel, bylinné směsi

eustoma
1. únor 2010

holky piste, ktore ste nedoplnena, alebo ste blby den cyklu. ono sa nam to pekne pomieslo. takze niektore budu asi o den posunute, ine nie. napiste, opravime.

alienka24
1. únor 2010

eust...mě tam ještě napiš že mám uplně rozhašenej žaludek a mám pocit že budu blejt 😀 😝
nee dělám si srandičky, nic tam nepiš, ale blbě mi je 😝

darkwitch
1. únor 2010

ali ze by?

eustoma
1. únor 2010

no sak pockajte, az teraz zacneme postupne tehulkovat a vsetky budeme blej, to bude diskusia 😉

pitrisek26
1. únor 2010

opravime val:
val123:...........2 DC......prirodzene snazilkovanie - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
mirenkam:......5 DC
cell:...............6 DC..... prirodzene snazilkovanie - cvici mojzisovku
eimmy:..........8 DC
lichtakova: .....8 DC...... prirodzene snazilkovanie - sleduje hlen, caj gravozen - mojzisovka
asus:..............9 DC
pitrisek26.......13 DC ... zdravotně oba OK, přirozené snažení .. nesleduji nic a užívám si 🙂
alice35:.........13 DC
tereza1980:..15 DC........15 DC....... cekni na dalsi cyklus - podla vysledku IUI nebo IVF
eustoma:..... 17 DC....... stimulacia - tamoxifen - ziaden folikul
polesuvka:.... 21 DC....... intenzivne snazenicko (3cykly)-ak nevyjde tak ISCI
mirkf:.............22 DC.......přirozené snažení - čekání na MS kvůli hormonálnímu profilu
alienka24........31 DC...... stimulacia - clostylbegit, pregnyl, utrogestan - 4 foliky - mojzisovka + caj - cakame az zahlasi //
darkwitch: .....35 DC......prirodzene snazilkovanie - cakame az zahlasi // , kortyhel, gyn.caj
mysycka:....... 36 DC
koblizek:........? DC
ajjka..... kortyhel, bylinné směsi

eustoma
1. únor 2010

krasne si to napisala pitrisku 😉

alienka24
1. únor 2010

dark...no jasně, těhu příznak 😀 😀 😀 a další mám taky, se mě stačí jen zeptat 😀

darkwitch
1. únor 2010

pit tak to je supr to za chvili ty dve urcite nahlasis kdyz si uzivate 😉

darkwitch
1. únor 2010

ali je mi to jasne, taky je mam obvykle vsechny 😉

eustoma
1. únor 2010

no tehu priznaky... tie mi prisli, ze zo zaciatku som mala snad vsetky. poslednych par cyklov uz nic. ale predtym to bolo ftipne, ze fakt som mala vsetky 😉. to bolo same o sebe vesele.
to asi vsetky si tym trochu presli, ze zo zaciatku strasne vela tehu priznakov nasli 😉

val123
autor
1. únor 2010

pit tak to má být 😀
jé holky jestli chcete tak i přesto, že mám MS, tak vám těhu příznaky taky vyjmenuji, které mám 😀 Ali ale u Tebe jim věřím 😉

alienka24
1. únor 2010

val...já teda ne, já to přikládám všechno tomu utrogestanu, bylo mi po něm vždycky blbě, sice ted je to krapet moc, ale zase ted byli starosti přes víkend

val123
autor
1. únor 2010

😀 😀 ali necháme se překvapit a já budu držet palce.

val123
autor
1. únor 2010

dark nevíš co Staníček?

alienka24
1. únor 2010

no ale nejhorší je že já asi fakt pudu blejt 😒 😝

darkwitch
1. únor 2010

val je v inkubatoru, ma novorozeneckou zloutenku, ale jinak je vporadku

darkwitch
1. únor 2010

a old bude mit v albicku i fotku

darkwitch
1. únor 2010

mejte se krasne jdu domu 🙂

ajkaaa
1. únor 2010

Val - to uklízení co 3 hodiny - a bereš na to něco?? 😀 , mohlo by se to vrátit 😀

ajkaaa
1. únor 2010

Pa Dark

val123
autor
1. únor 2010

😀 😀 😀 😀 aji co 3 dny 😀 😀

val123
autor
1. únor 2010

dark pa pa zatím

alienka24
1. únor 2010

no já to jdu asi zaspat, měla bych uklohnit něco k večeři ale s tím momentálním rozpoložením žaludku by to asi nedopadlo dobře 😝 😀