Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
27. říj 2011

ahojik holky
@cell neboj taky se dočkáš už to máš za pár 😀

asus
27. říj 2011

@alice35 ahojik u nás to už bude za chviku rok jak to uteklo 😵 oslava bude zítra přijedou naši tak to bude o par dni dřive

alice35
27. říj 2011

@cell tak přeji klidný a hlavně rychlý porod 😉 .
Malá je zlatíčko, vůbec si nestěžuji...od 5ti měsíců spí celou noc, budí se jen občas, takže já jsem spokojená.

alice35
27. říj 2011

@asus ahoj, my slavíme s našima 12.11. ....a co teda máte za dárečky 😉
chodíte už?

asus
27. říj 2011

@alice35 udělame dva tři kroky a sednem na zadek 🙂 dárečky no k narozeninám od nás dostane stoleček F.P a od brachy krasnou mašinku kostky a samo užasnej dort

alice35
27. říj 2011

@asus ještě dáváš malé extra dětskou stravu nebo jí už i vaše? jaký má denní režim jídla?
My vstáváme cca kolem 6:30
7:00 UM nejvíc 180ml
9:00 jogurt, přesnídávka, banán
9:30 jde spát cc do 11:00
12:00 oběd
15:00 UM a jde spát cca 1-2h
18:00 večeře - kaše, zbytek od oběda...jak kdy
20:00 UM a do 21:00 usíná
mezi tím teda baští jablíčko, křupky, sušenky, piškoty ale 2, 3 kousky

alice35
27. říj 2011

@asus stoleček jsem chtěla taky, pak jsem koupila to chodítko, ale nevydržela jsem a dala ji ho hned 😝. Dort krásný, pekla jsi sama? My budeme mít asi berušku nebo pejska, ještě nevím 😀, pak nafotím.

adisek
27. říj 2011

@alice35 jj, jeste porad 2 v 1, pokousim se vydrzet do 1.11. , dneska jdu na kontrolu, tak uvidime, jestli je to realne 😉

asus
27. říj 2011

@alice35 tak dort sem nepekla fakt to nestíham 😝 co se týka režimu tak koukám mate super u nas je to tak

stávačka kolem 6 rano kojeničko
kolem 9 hodiny nekdy dřive si da chleba s maslem zeleninu rajče paprika okurka a čajik
ve 12 hodin oběd vařim ji skoro to co máme doma jen to nekořením pak jde spat tak na 1 hodinu
kolem 13 h je vzhuru taky papa jabličko sušenky banan a tak v 15h svača přesnidavka jogurt nebo někdy buchta když peču 😀 večer 18h koupani paj kaše cca kolem 19h spí
ale jinak stále stávačka každou hodinu v noci děs 😝 a někdy v noci si mlaskne i mliko ode mně tak 2 za noc ale to se snažím odbouravat už jinak už baštime vše prib,termix atd.

asus
27. říj 2011

@adisek 😀 😀 to střel na stejne datum semnou 2 listopadu 😀

alice35
3. lis 2011

@adisek ještě celá??? 😝

alice35
3. lis 2011

Tak malá je zase nachlazená, má soplík, v noci se budila a plakala...chuděrka malá 😒 .

@asus tak co oslava, dárečky atd...povídej přeháněj 😀

asus
3. lis 2011

@alice35 ahojik oslava užasná super,malá předběhla rok chodí 😵 dárečky super papala i do rtik fotečky mám na fotoblogu tak pak mrkni 😉 jeje zase nemocný 😝 teda tak at jste brzo v pořádku to je furt něco že?a jak se chystáte na oslavu vy??už to taky máte za pár 😉

alice35
4. lis 2011

@asus fotečky krásné, malá je sluníčko, taky pořád vysmátá že? 🙂
Sofi už taky chodí, jen má někdy víc náladu lézt po čtyřech někdy chodí. Oslavu máme 12.11. tak pak vložím nějakou fotečku.
Jinak nachlazení už celkem ok, dnes už se moc nebudila, soplík už neteče takže to byla rychlovka 🙂

asus
4. lis 2011

@alice35 no ju Izabelka se směje stále jdem ráda je to sluníčko 😵 no uteklo, to jak nám ty sluníčka už chodí a nedávno to byla miminka v náruči 😵

alice35
11. lis 2011

Ten čas tak letí.....máme 1 rok :o). Dnes jdeme na Svatomartinské vínečko, pak malá oslava doma s dortíkem od ségry a zítra oslava s celou rodinou.

asus
11. lis 2011

@alice35 tak vše nejlepší k narozeninam male 😵

asus
25. lis 2011

ahojik holky no tak kde se toulate a jak se máte??
@alice35 jake byly narozeniny??

alienka24
26. lis 2011

ahoj holky, já moc nestíhám, na koníka už skoro vůbec nechodím, spíš mám puštěný facebook, plně se věnuju malý páč je to pěkný šídlo, už mi od začátku listopadu intenzivně obchází nábytek takže očekávám v prosinci chození 🙂
mám pak nové webovky a věnuju se tvoření páč se blíží vánoce a vánoční trhy, kdyžtak na web koukněte, zrovna dneska sem přidala nové náušnice a nedávno i hedvábná pouzdra na brýle http://kousektebe.cz/novinky
tak se nezlobte že vás zanedbávám, kdyžtak na fb mě zastihnete častěji, ale všechno prostě nestíhám 😉

herolukynek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
alice35
29. lis 2011

@asus narozky super 🙂, malá už lítá jak blázen, je to super. Venku jsme ale ještě nebyli, byly jsme nemocný ☹. Malé jsem koupila krásný botky, tak je musíme brzy vyzkoušet. Jinak fotečeky z oslavy mám jen co se fotilo doma, z velké oslavy u rodičů mně nejdou fotky stáhnout 😢. Jak budu mít čas něco vložím, ale nějak nestíhám.

@alienka24 malá je šikula 🙂 . Sofi taky obcházela nábytek, v postýlce u šprušlí chodila už v 7. měsících, ale chodit začala až v 11měs., tak si dá možná Anička taky na čas 🙂.

alice35
6. pro 2011

Holkyyyy....necháváte očkovat planné neštovice? Já nevím, pořád je nějaké pro a proti 😖

asus
7. pro 2011

@alice35 to ani nevim 😕

asus
20. pro 2011

ahojik holky koukám že to tu zanedbáváte 😕 ani řadek jak se máte?

alice35
6. led 2012

Ahojky
tedaaaa být na 3 stránce to se nám ještě nestalo 😀. Je fakt, že času je čímdál míň. Já teda nějak nestíhám 🙂.
asus asi jsme tu zůstaly samy, co? 🙄
Co vánoce, jak dlouho vám vydržel stromeček? Lamety byly všude a pak začaly lítat i baňky a já nevydržela a hned 27. jsem ho odstrojila 😝 . Dárečky Sofi ještě moc nebrala, lepší bylo trhání papírů a dárek pro psa se ji líbil...žirafku mu brala pořád.
Hele asus jak sedí Isabelka když si hraje? Sedí normálně s nožičkami dopředu nebo v takovém "rozkleku"?
Moje straší jako malá taky hodně seděla v rozkleku a pamatuji si jak ji babička říkala, ať si sedne s nažičkama rovno a tak jsme ji stále upozorňovali, aby snad neměla křivý nohy nebo už nevím proč 😉 no a sofi tak sedí taky, prostě dojde k hračce, jde na čtyři a sed mezi kolínka. Moje ségra tvrdí, že její 3 děti tak neseděli, ale ten rozklek je pro dítě nejjednoduší nebo ne? Jak sedí tvá prďola?

asus
9. led 2012

@alice35 ahojik asi jo, nijak sem už nikdo nechodí 😒 ,Izabelka si taky sedá jak píšeš je to normalní 😉 at si sedne malá jak chce to bych neřešila každe ditko je jine 😀 nevim co furt každej řeši že jejich děti tohle či tamto 😝 .naše si dělaji jak chtěji ne? 😀 😀 no u nás vánoce super malá byla nadšená ježišky pořádně probrala stromeček chodila hladit a řikala ju a je 😵 😵 😵 byla užasna ,odstrojila sem ho teprve včera a to ještě malá smutně koukala a řikala neni 😨 tak mě to přišlo lito.No jinak malá furt brebenti a lita na nic nemá čas a chvilku neposedi.Dej nijake fotečky at mrknu jak rostete. 😵

alice35
10. únor 2012

Ahojky, jsem nás nemohla najít 😖.
Možná si asus budeme psát jen do IP 😀 sem už nikdo jiný nechodí.
Jinak přidala jsem nějakou fotečku tak jukni, jak malá roste. Je to číslo, taky pořád mluví jen co vstane pusu nezavře, ale rozumím ji jen pár slov 😎 . Chvíli taky neposedí a já už se těším na lepší počasí, pže sedět doma je fakt děs!!!

asus
16. únor 2012

@alice35 jasan na IP to jistí 😀

koblizek.janinka
9. bře 2012

ahojik holky @asus a @alice35--- presne jak pisete je ted malo casu na pc(ale po pravde se mi nestyska po volnych chvilich u pocitace, kdyz jsem jen touzila po miminku a nic) ....takze ted se venuji Rrisankovi co to jde a kdyz malinky spinka tak se snazim co nejvic udelat doma🙂))Tak i ja vas zanedbavam.....prominte....Jinak Risanek nam roste jak z vody🙂 Ted jsme uz mesic v zahranici a uzivame si trosku teplejsiho pocasi a tesime se az bude jaro i u nas a budeme zase porad venku 😵Koukala jsem na vase holcicky jsou taky uzasne a sikovne a jak uz vse umi proste zlaticka 😵Zatim papa

koblizek.janinka
14. bře 2012

ahojik jukam ale je tu opravdu mrtvo............. 😉