Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
27. únor 2010

mir ahojik tak držim pěstičky at to pomuže 😉

asus
27. únor 2010

ali to je pravda postupně je to nejlepší a v klidku 😉 no nic letim uklizet tak zatim papapa 😉

alienka24
27. únor 2010

achjoooo, zase sama tu budu 😝

asus
27. únor 2010

ali neboj když se zadaři tak ještě nakouknu 😉

alienka24
27. únor 2010

no tak doufám že se zadaří 🙂

alienka24
27. únor 2010

no tak jsme tady hlídali zloděje a musím říct že ted mi přijdou všichni podezřelí, no jsem vystíhovaná pěkně 😅

eustoma
27. únor 2010

mirenkam:.......3 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
eimmy:..........3 DC.. uziva femibion 800 (5 DC ultrazvuk a pak IUI - pokud to nevyjde tak IVF jednoho embrya )
mysycka:........5 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
lichtakova: .... 7 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, mojzisovka, od 17DC-proveru
asus:..............8 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........10 DC ...... zdravotně oba OK, bude closti+pregnyl + přirozené snažení ..
alice35:...........12 DC ...... přirozené snažení, vitamínky
eustoma:........ 13 DC....... stimulacia Fostimonom, 1.3. bude IUI - overime 14.3. testikom.
mirkf:............. 14 DC.......přirozené snažení - horm. profil v pořádku - od 15DC Duphaston
tereza1980:.....14 DC....... 11DC pregnyl, 26.2. ovu=plánované snažení, testujeme 11.3., potom clostyl a následně IVF jedno embryo
bonifac........... 16 DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
alienka24..........25 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
darkwitch: .......26 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
val123:............28 DC......prirodzene snazeni - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
cell:................32 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina

ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

eustoma
27. únor 2010

dnes bolo vonku krasne, uz nam prisla navsteva, tak sa idem venovat navsteve. uvidime sa zajtra. majte sa krasne

eimmy
28. únor 2010

dobré ráno holky,
eust : jakpak se těšíš na zítra? já se těším jsem zvědavá jak to se mnou vypadá a jak budeme pokračovat 😉 .... budu na tebe zítra ve 13 myslet a držet palce. Mě dnes končí MS a zítra ráno v 7:40 ultrazvuk v Praze... jen ta cesta dnes z Bratislavy do Prahy mě neláká a zítra zpět uf uf 😒

a co u ostatních holek nějaké novinky ?????

mirenkam:.......4 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
eimmy:..........4 DC.. uziva femibion 800 (5 DC ultrazvuk - stimulace a pak IUI - pokud to nevyjde tak IVF jednoho embrya )
mysycka:........6 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
lichtakova: .... 8 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, mojzisovka, od 17DC-proveru
asus:..............9 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........11 DC ...... zdravotně oba OK, bude closti+pregnyl + přirozené snažení ..
alice35:...........13 DC ...... přirozené snažení, vitamínky
eustoma:........ 14 DC....... stimulacia Fostimonom, 1.3. bude IUI - overime 14.3. testikom.
mirkf:............. 15 DC.......přirozené snažení - horm. profil v pořádku - od 15DC Duphaston
tereza1980:.....15 DC....... 11DC pregnyl, 26.2. ovu=plánované snažení, testujeme 11.3., potom clostyl a následně IVF jedno embryo
bonifac........... 17 DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
alienka24..........26 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
darkwitch: .......27 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
val123:............29 DC......prirodzene snazeni - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
cell:................33 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina

ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

eustoma
28. únor 2010

ahoj holky. mali sme navstevu kamosku a ta trosku sa venuje takym veciam ako vestenie podla ciar z ruky a mne vyvestila, ze budem mat chlapca a dievcatko 😉 😉 😉. co je parada 😉.
nastastie to sedi s maznelom, takze budeme mat chlapca a dievcatko 😉.

na zajtra sa tesim, lnebo som stotoznena s tym, ze to bude chlapec a dievcatko ;) a proste sa zadari ;). velmi sa tesim.

alienka24
28. únor 2010

ahoj holky, tak si představte že jsem dneska pařila do 6 do rána 😅 🤐 no stydím se, ale co nadělám že? 😎

eustoma
28. únor 2010

ahoj ali, pekne flamovat do 6 a potom do prace 😉. velmi pekny harmonogram 😉

alienka24
28. únor 2010

no hlavně ten bolehlav je taky pěknej 😝 😀
jo a teda nevim ale děsně mě jakože svědí bradavky, se jich ani dotknout nemůžu, tak teda nevim co sem s nima dělala 😝

eustoma
28. únor 2010

no rozhodne nechcela by som byt v praci s poriadnym bolehlavom. ale neboj ono to prejde 😉.

alienka24
28. únor 2010

no jako těším se domů do postele jako blázen, doufám že už mi to uteče 😉

eustoma
28. únor 2010

ja sa inspirujem fotkami s bruskami. niektore su uplne nadherne. sa tesim az ma bude fotit manzilek 😉 a ked to nebude ono, tak sa dohodneme s nejakym profi fotografom 😉

alienka24
28. únor 2010

no některý jsou opravdu pěkný a myslím že profíka to chce, přeci jen je to památka 😉

eustoma
28. únor 2010

to este zvazime 😉.
kazdopadne fotacik uz mame, takze budeme trenovat aj fotit deti. neni to lake, ale poskusame a hlavne sa to chcem naucit ja. mne sa velmi pacia fotky, tak co nieco hovoria, ako nie len cvakanie. takze budeme mat par mesiacov na pripravu fotenia deticiek.

alienka24
28. únor 2010

no já se těším na focení na dovče, to bude parádička 😉

darkwitch
28. únor 2010

ahoj holky

alienka24
28. únor 2010

ahoj dark...jak je? jaký si měla víkend?

darkwitch
28. únor 2010

sobota byla super, byla jsem v brne za kamoskama a uzila jsem si to 🙂 dneska jsem odpocivala 🙂 a ted cekam az se mi rozjedeme ms rano uz jsem spinila... takze zas dalsi mesic v haji...
ale nebudu se nervovat dokud se ms nerozjede a nebudu se nerovovat ani pak, doufam... 🙂

alienka24
28. únor 2010

dark...hmm takže už ms jo? chjo no

mysycka
28. únor 2010

ahojte kočky 🙂

darkwitch
28. únor 2010

ali chjo, ale nenadelam nic tak se s tim musim smirit...
ted koukam na honey a brecim u toho...

darkwitch
28. únor 2010

ahoj mysycko

mysycka
28. únor 2010

dark, tak ty teskníš u filmečku, jo? já kvůli ms teskním u žehlení 😒

alienka24
28. únor 2010

já si ted uvařila bylinkovej čajík 😉 teda a fakt jako nechápu co mám s těma bradavkama se asi budu muset zeptat matěje jestli mi je v noci nekousal nebo co 😀 😅

darkwitch
28. únor 2010

ale ja tesknim z filmecku... jsem hrozna jak prijde ms tak brecim u vseho...

alienka24
28. únor 2010

ahoj mysycko 🙂 jeee žehlení, má neoblíbená činost 😝