Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
12. bře 2010

pit ale tak ze vseho z netehu, z pocasi, as na me neco leze jsem takova unavena a rozlamana a to se mi krasne spinkalo...
ahoj ali, as, val 😀

darkwitch
12. bře 2010

ali a plastenka za 1250 me fakt dostala 😀

alienka24
12. bře 2010

tojo to jsem ráda že se mi dostalo podpory, jsem si říkala jestli sem tam nevypadal jako křupan co chce jen to nejlevnější 😅 😅

darkwitch
12. bře 2010

ali nejspis ne, si asi myslel, ze to na tebe musi zkouset, asi ma provizi z prodeje 🙂

alienka24
12. bře 2010

no jako byla pěkná tojo 🙂 taková pěkně zeleňoučká 😀 akorát bych se jí asi bála nosit 🤐

val123
autor
12. bře 2010

ali by s byla jak žabička, ještě by si Tě tam pak nechali na tom Islandu jako super exempláš 😀

alienka24
12. bře 2010

tojo 🙂 no ale mám radost, další věc z krku, no ubytování už máme zajištěný všude 🙂 ještě se bude muset zjištovat trajekt na grimsey na polární kruh 🙂

val123
autor
12. bře 2010

ali Ty jsi tedy šikulka

alienka24
12. bře 2010

to je výbornou spoluprací s kamarádem, nojo holt jedeme dvě panny takže to by bylo aby to nebylo vychytaný 😀

darkwitch
12. bře 2010

ali tak to uz mate skoro vsechno, urcite si to paradne uzijete 🙂

val123
autor
12. bře 2010

ali Ty jsi taky panna 😀 a taky tak puntičkářská? 😀 Já hrozně, lezu tím občas na nervy 😀

alienka24
12. bře 2010

já sem magor na úklid, nebo prostě na určitý věci, třeba nesnášim když mates po sobě nezasune židli u stolu 😀 😀 njn já to o sobě vím ale bohužel s tím nic neudělám že je to občas fakt na palici 😅

darkwitch
12. bře 2010

tak ja jsem blizenec, asi byste me uskrtily 🙂
tak jdu papat

val123
autor
12. bře 2010

ali já taky nesnáším, když věci nejsou přesně na svém místě a nebo třeba když je prádlo přiděláno různě barevnými kolíky,tak to jsem schopná se opravdu pohádat. Nebo když není po sprchování vytřený okraj vany 😠

alienka24
12. bře 2010

no já mám těhle úchylek taky víc 😀 😀

val123
autor
12. bře 2010

ali no prostě fakt panny nezpřeme 🙂

alienka24
12. bře 2010

jojo přesně, já s e o to ani nesnažím, co mates je taky nějakej a já to respektuju a nesnažím se ho předělat tak on to nemůže chtít po mě, sice si ze mě dělá občas srandičky, ale prostě to tak je no 😅 😀 😝

val123
autor
12. bře 2010

jj manža si ze mě taky utahuje a když začnu nadávat tak říká "Vzala sis mě proto abych dělal bordýlek a Ty mohla uklízet, Ty si vařila a já papal a já špinil prádlo a Ty prala, tak se furt nerozčilu" Tím mě vždy odzbrojí i díky tónu jakým to říká a uklidním se 😀

darkwitch
12. bře 2010

tak uz jsem po obede a pul hodinovym telefonatu se sestrou 🙂

darkwitch
12. bře 2010

uz za nami dlouho nebyla adisek, nevite jak je na tom? nema ona uz taky skoro pred porodem?

val123
autor
12. bře 2010

dark adi se měla nějak v únoru vracet do ČR natrvalo s mažou, ne? ☹ Já vůbec nevím, ani nevím co koblížek, poles., a mir (ta měla jít do nového CAR). Chjo, kdo ví jak se holky mají

darkwitch
12. bře 2010

val nevim uz si to nepamatuju, no jo koblizek, poles tu uz dlouho nebyly, ale myslim, ze mir tu byla nedavno...
jsem premyslela jak je to hrozne, kdyz vsechny "nase" tehule uz maji blizko k porodu, posledni je snad aerin a ta je uz v 21tt...

adisek
12. bře 2010

val, dark:
ahojky, uz jsme natrvalo v cr, vratili jsme se minuly tyden, makame na domecku, mozna stihneme zkolaudovat jeste nez se mala narodi, ale je to fuska 🤐
jinak se mame dobre, vyrizujeme vsechny mozne papiry, posledni mesic s tim vsim balenim a stehovanim je hodne hekticky 🤐
jinak na vas myslim a porad drzim palecky, ikdyz uz vam tady do noveho tematu moc neprispivam, obcas vas docitam, co je u vas noveho 😉

asus
12. bře 2010

vall ahojik musela jsem do prace víš 😕 tak jinak dobrý už bude volno sobota nedělka tak budu trochu odpočivat 😅 haha vtip budu uklizet jako vždy na valeni neni čas 😒

alienka24
12. bře 2010

juuu holky mě se dneska ozval kamarád šermíř asi po dvou letech 🙂) to je prima

eustoma
12. bře 2010

ahoj kocky, nejak som dnes nestihala. teraz konecne mam chvilu cas. ale to tu asi nik nebude. testik som si uz dnes kupila. ale vydrzim, testnem az v nedelu. som povodne nechcela ani kupit, nech ma nedrazdi, ale nakoniec som musela, kedze mi rano dosli lieky a tak ked uz som tam bola, tak som ho kupila. no poviem vam v lekarnach su zvlastne ceny. beriem lieky co nemavaju bezne a v jednej lekarni mi ponukala ze mi objedna do 3 dni by prisli, ale doplatok by bolo 80 kc. no nakoniec som sla do lekarne co codievam, aj ked je daleko a tam to mali a doplatok bol 30 kc. nechapem. mozu mat lekarne taky rozdiel za liek, ako doplatok? prislo mi to divne.

alienka24
12. bře 2010

ahoj eustíku...no můžou mít ty ceny rozdílný, u nás to tak je taky

eustoma
12. bře 2010

pitrisku: ovu nastane najneskor do 36 hodin od pregnylu. takze ovu najneskor bola 16 DC.
inak ja som mala tiez pregnyl 14DC a testit budem najskor v nedelu. to bude 28DC

ali: plastenka za 1.250 😉 to musi byt neznicitelna, nehorlava, samocistiaca 😉 😉 😉. a musela mat aspon slniecka po sebe 😉 😉 😉.

eustoma
12. bře 2010

no ale 50 kc na jeden liek mi pride vela, som myslela ze len tak to par korun, do 10kc, ze to bude ine. ale 50 to nechapem.

alienka24
12. bře 2010

eust...nojo no holt tak to je no, to víš taky si na sebe potřebují vydělat 😒