Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
3. únor 2010

dobre ranko

val123
autor
3. únor 2010

dobré ranko vráníčky
dark tak už se cítíš lépe?

darkwitch
3. únor 2010

val jo dneska uz je to mnohem lepsi... zaciname novy uspesnejsi cyklus 😉

asus
3. únor 2010

ahojik holky tak dneska mám po ránu dobrou náladu aa a ni mě nevadi že pada snih 😀

eustoma
3. únor 2010

krasne ranko holky, tak ja dnes mam vybornu naladu v noci som spala a zub skoro neboli, ale opuchla mi horna pera. mam taku plnu - vyzera to ako po vpichnuti colagenu 😉. ale nalada je dobre, hlaven ze to neboli 😉

asus
3. únor 2010

eust ahojik co je pera ? ret? 😀

eustoma
3. únor 2010

darkwitch: .....2 DC......prirodzene snazilkovani - kontryhel, gyn.caj
val123:...........4 DC......prirodzene snazilkovani - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
mirenkam:......6 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET)
cell:...............8 DC..... prirodzene snazilkovani - cvici mojzisovku
eimmy:..........10 DC...... clostybegit + utrogestan - planovane snazikovani - uziva femibion 800
lichtakova: .....10 DC...... prirodzene snazilkovani - sleduje hlen, caj gravozen - mojzisovka
asus:..............11 DC.... prirozene snazilkovani
pitrisek26.......15 DC ...... zdravotně oba OK, přirozené snažení .. nesleduji nic a užívám si
alice35:.........15 DC
tereza1980:..17 DC....... cekani na dalsi cyklus - podla vysledku IUI nebo IVF
eustoma:..... 19 DC....... tamoxifen - ziaden folikul
mirkf:.............24 DC.......přirozené snažení - čekání na MS kvůli hormonálnímu profilu
alienka24........33 DC...... clostylbegit, pregnyl, utrogestan - 4 foliky - mojzisovka+caj - cekame az zahlasi //
mysycka:....... 38 DC
koblizek:........? DC
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi

eustoma
3. únor 2010

ret = pera

asus
3. únor 2010

eust aha diky no tak máš plne rty to je sex ne?hlavně že tě už neboli zoubek 😉

eustoma
3. únor 2010

a este tabulka na zrazik, neviem kto vsetko je praha a okolie, zatial mam poznacene:

dark nemoze pondelky a stredy inak moze
call nemoze stredy a sem tam sluzby
litch moze vesmes kedykolvek vecer
eustoma mozem relativne kedykolvek

eimmy....... neviem kedy

kto je este praha a okolie?
asus?

asus
3. únor 2010

ja jsem od Berouna kousek od Prahy ale ted marodim tak nevim kdy 😒

val123
autor
3. únor 2010

ahojky asus 🙂
dark tak to je moc moc dobře. Mě dnes kolegyňka, co se jí minulý týdne narodila holčička poslala fotečky a kupodivu mě příjemně naladily. 🙂

eustoma
3. únor 2010

cakame este na cell, takze uvidime. neviem na ako dlho sla do frantiskovych lazni. mozno na tyzden, takze to sa vrati na konci tohoto - ale to len uvazujem.

asus
3. únor 2010

vall ahojik tak to je super koukam že se nám dnes po ranu docela daři dobra nálada 😀

darkwitch
3. únor 2010

aspon neco kdyz je venku tak hnusne 😉
jo a za vcerejsek dluzim vtip tak tady jeden je

Co je to, je to blondate a ma to mozek?
zlaty retrivr 😀

val123
autor
3. únor 2010

asus doma mám sice tichou domácnost, ale tak nedá se svítit

asus
3. únor 2010

vall jak to ticha domacnost\,,??

asus
3. únor 2010

vall to ja měla po ranu tuleničko s manžilkem jsem byla štastna jak se tuli po ranu 🙂 krasný byl jak mimi 😀 no mam už plodne dny tak to bylo super

val123
autor
3. únor 2010

No potřebovali jsme včera trochu vyvětrat. A cokoliv svému manžílkovi řeknu, tak to hned vztahuje na svůj problém "mužská ješitnost" a vůbec nevnímá, že mluvím o jiných věcech. Tak ho nechám, až se užírá svou ještiností, když je hloupej.
dark dobrý 😀

darkwitch
3. únor 2010

asu tak to je super, pry je nejvetsi pravdepodobnost otehotneni kolem osme rano 😉 no mozna proto se nam nedari, to nemame sanci dat

val123
autor
3. únor 2010

dark tak to já taky ne, protože to už jsme oba v práci

asus
3. únor 2010

dark to by bylo super 😀

vall někdy to chce pročistit vzduch 😒

val123
autor
3. únor 2010

asus jj přesně jak říkáš

asus
3. únor 2010

vall vim že je to protivne když se člověk hadaji manžele ale taky to znam 😒 za to pak bude krasne udobřovaní 😀 😝

val123
autor
3. únor 2010

asu mrcha ještě neskončila, tak nebude

asus
3. únor 2010

vall neboj se dočkaš 😉 ja sem taky koukala když se manža po ranu tulil 🙂 ale byla jsem nadšena a ráda 😀 když máme tulici období a manža to ani neví

val123
autor
3. únor 2010

😀 😀 asus

asus
3. únor 2010

valll možna je lepší že to nevi 😀 neni na nic připravenej 😀 hojky co dnes papate k obědu?ja upeču sekanou okurkovej salat brambory moučnik tvarohovej kolač a dezert domaci pizza 😀 včera jsem ji nedělala

val123
autor
3. únor 2010

asus tý jo, ty ses rozkuchtila
Já dělala včera vepřové masíko na zelenině s rýží

asus
3. únor 2010

val hm to zni taky dobře 😉 namky