Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
9. dub 2010

to já si dám 🙂 já zmzku můžu furt 😀 😀

alienka24
9. dub 2010

tak já jsem sama doma, manžílek šel zapíjet potomka co se narodil kolegovi

eustoma
9. dub 2010

ja sa azim vas docitat, ale som nejaka unavena a pojdem spinkat

alienka24
9. dub 2010

já půjdu taky za chvíli asi

darkwitch
9. dub 2010

ali kvuli tobe jsem si dala v pul devate zmrzlinu 🙂
cell nabizim pujceni stmivani, mam ho v te pekne krabicce
lich stmivani je super, jsem na tech knizkach skoro zavisla 🙂

jinak jsem si koupila kalhoty a tricko, libili se mi jine kalhoty a tricko, ale nehodily se mi do prace ☹ a jeste jsem si vyhlidla sukynku v orsey, sice je blbe, ze je bila, ale zase ma sve vyhody jako treba, ze je to velikost 36 (mam 40, 42) tak ne ze mi ji ted vykoupite 😀

alienka24
9. dub 2010

dark...no tak koukám že si pěkně nakoupila 🙂

darkwitch
9. dub 2010

ali jenom kalhoty a tricko a jeste to nejsou ty co se mi tak moc libili 🙂 a jeste jsem si chtela koupit knizku, ale nemaji ji...

alienka24
9. dub 2010

a kterou sháníš?

darkwitch
9. dub 2010

ale chodila jsem po kramech dlouho a chci si koupit tu sukni...

alienka24
9. dub 2010

knížku kterou neměli sem myslela 🙂

darkwitch
9. dub 2010

do temného království od feista, ale tak ja si to klidne objednam pres net na walesu to maji, ja jen ted docitam let nocnich dravcu...

darkwitch
9. dub 2010

me jen dloho trvalo nez jsem to napsala

alienka24
9. dub 2010

hmm koukám na to
😉

darkwitch
9. dub 2010

me prekvapilo, ze to neni kdyz je k dostani jednicka a trojka...

alienka24
9. dub 2010

no ono to může bejt vyprodaný anebo malej náklad a bude dotisk

darkwitch
9. dub 2010

me je to jasne, jen mi prijde divne, ze maji jednicku a trojku a dil mezitim nemaji... ale tak na walesu to porad maji, tak si to objednam tam... akorat sem si tam pred tydnem koupila dva dily hadi sagy a nechce se mi hned zase platit postovne, jsem si hadi sagu jeste ani nevyzvedla...

darkwitch
9. dub 2010

a hlavne nikdy nemaji ty knizky ktere chci ja 🙂

alienka24
9. dub 2010

nojo ono to tak občas bejvá 😝

darkwitch
9. dub 2010

ali spis porad 🙂 ale nastesti existuje internet 🙂 a ja jsem trpeliva a vydrzim cekat nakonec mi vydaji to co chci, nebo mi to prevedou do elektronicke podoby 🙂

darkwitch
9. dub 2010

a pak je tu jeste knihovna coz je taky skvela instituce 🙂

mirkf
10. dub 2010

Objevitelky pokladu:
asus:............. (20.3. //)
alice35:......... (20.3. //)
koblizek:........ (29.3. //)
tereza1980....(31.3. //)

Čekatelky:
mysycka:...........5 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu listovou
darkwitch: ........ 10 DC......prirodzene snazeni - gyn.caj
cell:.................... 11 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
val123:.............. 14 DC......kortyhel
janička88:........ 14 DC.....přirozené snažení, gs mamavit
lichtakova..........17 DC
mirenkam:........19 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
mirkf:................. 24 DC....... na 2 cykly Duphaston od 20DC, pokud nic, tak se přidá clostyl. 5-10DC
eustoma .......... 27 DC..... 9DC 1 folikul, ked to nahodou nevyjde stimulacia na IVF (menopur+orgalutran)
alienka24......... 37 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
eimmy:.............. 45 DC.. léčba v ISCARE -násl. cyklus od 5 DC clostyl. 2x denně a pak IUI - pokud to nevyjde tak IVF dvou embryí
bonifac............. ? DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
afina
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi

mirkf
10. dub 2010

Dobré ráno a hezký víkend, tak u mě to vypadá, že zase mrcha dorazí, beru 5. den Duphaston a už mě zase bolí břicho jako každý měsíc. Ani nevím, kdy byla - jestli byla ovulka - podle hlenu mi to přišlo už kolem 10DC, ale to je divné, když min. měsíc jsem ji podle ovu testu měla až 22DC. Příští víkend jedu s malou a s maminama z diskuze "lednovky 2007" na sraz k Pelhřimovu, tak vidím, že mrchu dostanu určitě tam - chjo.

Ptát se, co Ali asi nemá cenu, protože nám určitě zase řekne, že ještě netestila 😀 Ale co my si počkáme, že jo?

asus
10. dub 2010

dobre ranko holky ahojik mirkf 🙂

asus
10. dub 2010

mirkf no ali nas furt napina no určitě nepovi 😀

alienka24
10. dub 2010

dobré ránko holky 😉 tak mě čeká pracovní víkend 😝

asus
10. dub 2010

ali ahojik no to se nemáš a jak ti je?? co testik? 😀 😀 😀

alienka24
10. dub 2010

nemám no, ale zase je to dneska poslední víkend a pak budu mít měsíc klid 🙂 , no málem jsem ráno zaspala 😝

asus
10. dub 2010

ali no ju no tak at ti to v robotě utika 😉

alienka24
10. dub 2010

no snad jo, ale nějak to nevypadá na dobrou konstelaci hvězd 😝 hned první zakazníci a krapet magoři

lichtakova
10. dub 2010

Ahoj
ali, jak ty to stíháš, psát v práci?