Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
3. únor 2010

16.4. odjíždímě z čech nějak k večeru, přes noc přejezd do dánska se zastávkou někde ještě dopoledne a ve 14:00 vyplouvá trajekt

mysycka
3. únor 2010

a jakto, že máme nové téma?

eustoma
3. únor 2010

chceli sme nejake optimistickejsie. ze to mozno pojde lepsie 😉

eustoma
3. únor 2010

ja cakam na teleofnone. kamoska ma dnes prve rande 😉. tak cakam, ze bude informovat - co a jak. som zvedva, jak male deco. a musim pockat, kedze sa nepatri vyrusit na prvom rande. dufam ze nebudu vonku dlho 😉.

eustoma
3. únor 2010

teda ako nie prve rande, al rve rande s novym chalanom 😉.

alienka24
3. únor 2010

eust....to mi připomíná že máme za chvíli s miláčkem výročí 😵

eustoma
3. únor 2010

my az o mesiac. ale to je za chvilocku 😉. ali kolko ste spolu?

alienka24
3. únor 2010

16.2. to bude 9let co jsme spolu začli chodit 😉

eustoma
3. únor 2010

to je pekne vyrocie 😉. kebyze to je 9 po svadbe, tak to by ste mali medene - hlinene vyrocie.

mysycka
3. únor 2010

jéé první rande, to už je tak dávno 🙂

alienka24
3. únor 2010

no my jsme se brali po sedmi letech takže budeme mít letos druhý výročí svatby 😎

eustoma
3. únor 2010

tak to budete mat papierove vyrocie svadby.

my budeme rok svoji - to je bavlene vyrocie svadby. no a spolu sme 7 rokov (vlnene vyrocie 😉 😉 😉

eustoma
3. únor 2010

mysycka co vy, kolko ste spolu a kolko svoji?

alienka24
3. únor 2010

koukám máš to nastudovaný 🙂 no my to moc nehrotíme, ale vždycky teda jdem na večeři nebo je romantika doma, ale žádný mega dary, to se nám moc nepozdává 😉

eustoma
3. únor 2010

my dari tiez nie, ale ja si velmi potrpim na kytici, to nejak musi byt. uz som si manzu vytrenovala, ze kupuje. teda on kupuje kvety aj len tak, ked nic neni. lebo tvrdi ze vobec netusi co kedy je, tak kupuje pravidelne 😉

eustoma
3. únor 2010

inak moja momentalne najoblubenejsia kvetina je eustoma 😉

alienka24
3. únor 2010

eust...no to ten můj kupuje jen když něco je, on zastává názor že ta kytka stejně zvadne 😀 tak když si chci udělat radost tak si jí koupím sama 😉

eustoma
3. únor 2010

to tiez moznost 😉. ja som napriklad na vianoce presla na darceky typu: vies ze si mi kupi toto 😉. a moj sa len usmial a povedal super, ze i tak by nevedel co ma kupit 😉. takze kvety kupuje on, ale darceky si kupujem sama 😉. co je pre mna idealne, kedze nemam rada prekvapenia.

eustoma
3. únor 2010

inak si kupujem nie len prakticke veci, ako bizuteriu a tak. moj si na to zykol a ja aspon vzdy dostanem darcek kedy chcem 😉 ;-0 😉

alienka24
3. únor 2010

no tak to já občas to překvapení chci, chci aby si krpaet lámal hlavičku a koupil mi něco jen tak sám, ale je fakt že většinou teda velmi výrazně naznačuji co by se mi asi tak třeba líbilo 😀

eustoma
3. únor 2010

ja som si skusila parkrat darceky co kupil on. no to je antitalent. ako raz mi kupi gumovy obrus na stol a prtom obrusy vobec nepouzivame. takze nech mat doma blbosti, tak si ich apson vyberiem 😉 😉 😉. ale to je situacia u nas. verim ze su rozumnejsi chlapy. napriklad braskovi kupujem darceky jeho holke vzdy ja. a zatial sa jej to vzdy lubilo 😉.

eustoma
3. únor 2010

pozeram hadej kto sem. celkom am to bavi.

alienka24
3. únor 2010

já se přiznám že já už skoro vůbec nekoukám na televizi, fakt strašně málo a když tak většinou na dvd

eustoma
3. únor 2010

uz mi vola kamoska, je to parada, take romanticke - prve rande 😉. pridem neskor. zatial sa majte kocky

mysycka
3. únor 2010

no my spolu budeme 5. 9 9 let a 1.9 budeme mít 3 výročí svatby 🙂 koukala jsem na postu pro tebe 🙂

eustoma
3. únor 2010

3 vyroci to je kozene 😉.

asus
4. únor 2010

dobré ránko holky tak jak dnes doufam že jen pohoda 😉

eimmy
4. únor 2010

dobré ráno holky 😉

mám dotaz.... dnes jsem si ve 4 ráno změřila BT ( nemohla jsem spát) byla 37,3 pak jsem usnula a znovu jsem si jí změřila v 7 a byla 37,7.... to je docela skok ne???? jakou si mám napsat do grafu ?

asus
4. únor 2010

eimmy ahojik samozřejmě tu první 😉

asus
4. únor 2010

teda ja bych dala tu prvni ve 4 rano se ti chtělo měřit??? 😕