Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
16. dub 2010

as dneska tolik ne, manzel mi nejak vytuhnul 😉

asus
16. dub 2010

dark vytuhnul??? chrapal?? 😀

koblizek.janinka
16. dub 2010

Asu neeee posli mi prooooosiiiiim adresu...... 😵 😵 😵

asus
16. dub 2010
koblizek.janinka
16. dub 2010

Dark moooc dekuji... ja ted cekam az koblizek povyroste .......je jeste moc pidi 😉 😵
As posli mi tu adresu prosim do IP..ja uz valim ted do prace ,vecer se juknu 🙂 😉
Holky papa a preji pekny den 😵

val123
autor
16. dub 2010

ahojky holky 🙂
eimmy ali říkala, že oni pojedou autíkem a pak lodí, takže je to prý dobrý. Tak aspoň že tak.

val123
autor
16. dub 2010

janinko gratuluji ke kontrole

asus
16. dub 2010

vall ahojik jak se máš po ranku?? 🙂

val123
autor
16. dub 2010

asus dneska celkem dobře, a jak Ty?

asus
16. dub 2010

val ja stejně furt hladova 😀 a po ranu eeee 😝 😝

val123
autor
16. dub 2010

asus tak aspoň se dobře napapáš a máš se na co vymlouvat. 😀

val123
autor
16. dub 2010

jo a bolí mě bříško

asus
16. dub 2010

val to už menzes?? 😒

tereza1980
16. dub 2010

tak dneska od rána krize děvčata, únava a navíc španě, na chvíli vás opustím, jdu zvracet 😠 pardon 🤐

je to síla, odpo jdu do gennetu pro léky a tak zkusím ukecat sestru na dřívější termín UTZ než 28.4., už se nemůžu dočkat obrízku mmíse, už by mohl být trošku vidět, jsem o malinko dál než koblížek, asi o 2 dny 😀 tak srdíčko už by tam mohlo být.

darkwitch
16. dub 2010

ja jsem taky furt hladova, jsem vcera jela z prace dala jsem si parek v rohliku a susenku a mela jsem jeste takovy hlad, ze jsem snedla cokoladu co jsem mela v tasce jinak bych domu snad nedojela... ale ja nejsem tehu, takze bychse mela krotit...

darkwitch
16. dub 2010

terezko radsi jeste pockej, kdyz tam srdicko jeste nebude (a nemusi tam byt) tak se budes jen zbytecne stresovat...

val123
autor
16. dub 2010

dark já jsem taky byla včera šíleně hladová a mlsná 😀
asus ne ne menzes ne, jen takové napětí v bříšku. Teplota stoupá, tak MS si myslím, zatím nehrozí.

tereza1980
16. dub 2010

no oni mě dřív než na konci příštího týdne nevezmou, berou vžd 5 dní + měsíc po injekci pregnylu, což je konce týdne, to bych měla být v na konci sedmého týdne, to už by mělo být vidět, dne by asi bylo brzy, ale uvidím myslím, že místo mít nebudou a budu čekat do toho 28.4., to budu podle výpočtu tak 7+pár dní

asus
16. dub 2010

val no vidiš super 😀 at stoupa a stoupa a neklesa 🙂
terez ahojik taky bych počkala u mě bylo srdičko vidět taky až v 6´+3 týdnu a o tom že je ti zle ja naštěsti nezvracim ale je mě taky eee 😝

val123
autor
16. dub 2010

asus no je mi to tak nějak v podstatě jedno, se mi to začalo nějak rozkládat v hlavě 😀 bude nebude, no když nebude,tak třeba bude příště, je to jedno.

asus
16. dub 2010

val spravný přistup 😀 holky ja se taky čunče sem si dala banan v čokoladě 😝 😝 😝 😝 😝

asus
16. dub 2010

val spravný přistup 😀 holky ja se taky čunče sem si dala banan v čokoladě 😝 😝 😝 😝 😝

val123
autor
16. dub 2010

asus tak ten nemusím, ale mám tu jogurtík stracciatella a už se na něj moc těším až si ho dám a můžná do něj šupnu i müsli 😝

tereza1980
16. dub 2010

v prvním těhu mi v 8 týdnu kdy jsem to zjistila začalo být hrozně zle a drželo se mě to dlouho, doufám, že tentokrát to nebude takové, ale cítím, že jak dny ubíhají tak to nabírá na obrátkách 😀 jak říkám, vezmou mě určitě až na konci dubna, to budu už tak 7+2 podle mých počtů, to už je docela pěkný kousek 😵
dneska jsem tak 5+4tt

asus
16. dub 2010

terez tak ja se synem prvnim neměla nic jen mě vadil smradek od vařeni a tak,ted si to uživam pachy a rano vydejchavam abych nehodila pak se nadlabnu a je to dobrý jen to čurani mě leze hrbem večer sem byla snad 5 😖 😖

asus
16. dub 2010

val jogurt ja ted nijak nemusim 😝 😝

val123
autor
16. dub 2010

asus tak to já tenhle naprosto zbožňuji a ještě tu mám jahodovou přesnídávku 😝

asus
16. dub 2010

val jahodovou přesnidavku taky mužu 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

val123
autor
16. dub 2010

jj s piškotama mňam

asus
16. dub 2010

val koukam mame stejnou uchylku 😀

val123
autor
16. dub 2010

😀 😀 jj tohle miluji od mala i manža je zatíženej na přesnídávky, chudáček jednou naše díťátko, dřív než mu ji stihneme dát, tak ji asi sníme my 😀