Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

tereza1980
5. kvě 2010

ahojda, zdravím z domova, mám dnes dovču abych se trochu zmátořila a od včerejšího večera mě bolí v krku, takže jsem asi nastydla, tím pádem těhule asi nejsou moc odolné 😒 tak ležím, dám si čaj, med a doufám, že se to nerozjede, to už by byl fakt vrchol 😖 zítra a v pátek musím do práce, ale vidím to na víkend v posteli, ach jo.

dark, držím palce aby to klaplo a tu konzultaci v gennetu už si nepotřebovala 😵

asus
5. kvě 2010

tereza1980 ahojik no stejně jako ty jsem nastydla děs 😒

darkwitch
5. kvě 2010

tery dekuju, uz aby byl ten dnesek za mnou, jsem z toho fakt desne nervozni a jeste jsem unavena jak se usilovne snazim na to nemyslet 😀

darkwitch
5. kvě 2010

tak to je zvlastni... asi je to pripad od pripadu...

asus
5. kvě 2010

dark no tak na to nemysli řikej si tak co pak se na to mrlnu testnu a když nic bude dovča v Egyptě 😉

tereza1980
5. kvě 2010

nejlepší na tu nejistotu je test, aspoň u mě to tak bylo, když jsem čekala dlouho na MS tak jsem testovala třeba ob den, i když nakonec z toho nic nebylo a testy byly bílé tak furt to pro mě bylo lepší vědět hned, než to natahovat o pár dní 😉

asus
5. kvě 2010

kdepak mame dneska Val?? 😕

darkwitch
5. kvě 2010

as no vzdyt pisu, ze jsem unavena z toho jak na to usilovne nemyslim a planuju ten egypt 😀

asus
5. kvě 2010

dark 😀 😀 😀 😀

val123
autor
5. kvě 2010

ahojky holky

asus
5. kvě 2010

ahoj Val už jsem si řikala kde tě mám 😉

val123
autor
5. kvě 2010

no to víš, musím pracovat. A dark se rozhodla nás pěkně napínat

asus
5. kvě 2010

val no to jo Dark je potvurka 🙂

darkwitch
5. kvě 2010

val ja nenapinam ja proste nechci zase videt bilo na testu... tak radsi ceka, ale zitra (pokud ms nedorazi a vzbudim se) testnu 😀 a ted hmmm 21.9. odlet do egypta 😀

darkwitch
5. kvě 2010

koupim si tam krasne satecky na brisni tance, pyramidu a fajansove koralky a zaklepu na pyramidu 😀

asus
5. kvě 2010

val ja se dnes vede?

asus
5. kvě 2010

dark ju se máš 🙂 jen planuj 😀 😀 😀 😀 😀

val123
autor
5. kvě 2010

jé dark vy už máte datum? No to je dobře. Jj já vím s tím testíkem Ti rozumím, taky mě už nenapadá testíkovat.
Tak to my máme pravděpodoně 3. nebo 4. 7. odjezd do Chorvatska, ještě musím nastudovat toho průvodce 😀

darkwitch
5. kvě 2010

val jojo datum jsme si vybraly s kamaradkou, je tam jeden den volno, tak nebudeme potrbovat tolik dovolene... ale jeste ho nemam objednany, doufam, ze trochu zlevni, ted bych asi nedala tak velko castku dohromady... ale zacnu na nej setrit...

val123
autor
5. kvě 2010

no ty poznávačky bývali dost v lastikach,tak snad ju, tak uvidíš. A jaký jste si vybrali?

pitrisek26
5. kvě 2010

tu se řeší dovča ... tak my máme dvě varianty
1. varianta ... červen Rhodos, srpen Chorvatsko
2. varianta .... srpen Chorvatsko, listopad Dominikána

Takže uvidíme, ale už se těším

darkwitch
5. kvě 2010

val tutanchamon od eximu, teda ja jsem si ho vybrala, doufam, ze se mnou bude kamaradka souhlasit 😀

val123
autor
5. kvě 2010

pit tak já pro vás hlasuji variantu číslo 2, Dominikánská je nádherná, je to úplně něco jiného a romantika jak blázen.

darkwitch
5. kvě 2010

no ja lastik uplne nemuzu, protoze mi prispiva firma na dovcu a takze pozaduji asi 15 dni od te doby co prijde faktura...

val123
autor
5. kvě 2010

aha tak od eximu nevím jestli to bývá v lastikach, ale od čedoku to byva

val123
autor
5. kvě 2010

no oni ty poznávačky se zlevnijí v lastikach už dříve, aby vyřídili vše potřebné, je to trošku jinak než v pobytovkách

darkwitch
5. kvě 2010

val jsem slysela ze exim je na poznavacky do egypta nejlepsi... tak nevim
to by bylo fajn kdyby to byl lastik uz tak v cervenci 😀

val123
autor
5. kvě 2010

dark já nevím, nemůžu soudit, protože já jsem zatížená na čedok a firo, loni jsme byli spokojeni i s Alexandií. Takže raději nesoudím.

val123
autor
5. kvě 2010

no v červenci asi ještě ne,ale tak v polovině srpna už by mohla jít cena dolů

darkwitch
5. kvě 2010

val tak polovina srpna by stacila 😉 ja se tak tesim, ted jsem si udelala radost a koupila si egyptskou knihu mrtvych