Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
5. únor 2010

kam ste vsechny zmizely?

eustoma
5. únor 2010

ja som este v praci 😢. musim dokoncit plan a uz meliem sposledneho 😢

eustoma
5. únor 2010

kocky letim konecne domov, to je hriesne v piaotk takto do vecera robit. majte sa krasne. doma sa urcite pripojim

alienka24
6. únor 2010

dobré ránko 😉 mám pracovní sobotu

alienka24
6. únor 2010

vrány kdepak dneska všechny lítáte? 😉

asus
6. únor 2010

ahojik holky litam kolem vařeni teda už je dovařeno dopapano a ještě peču babovku mramorovou a poleju ji čokoladkou namky 😀

alienka24
6. únor 2010

teeda a copa jste měli k obědu?

alienka24
6. únor 2010

tak holky, chci vám jenom sdělit že s dnešní docházkou jste mě naprosto ale naprosto zklamaly 😀 😀 😝

alienka24
6. únor 2010

bleeeeeeeeeeeeee ošklivky asi se urazim a pujdu domu 😉 😀

darkwitch
6. únor 2010

ahoj se stydim, ale vubec se mi nechtelo zapinat pocitac 🙂 tak jsem si uzivala den bez pocitace a netu, jen ja knizka a ohen v krbu 😀 a potom samozrejme manza 😉

eustoma
7. únor 2010

krasne ranko holky. nam vcera nefungoval net 😢. tak som sa nemohla prihlasit 😢

eustoma
7. únor 2010

alienka24........5 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
darkwitch: .....6 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
val123:...........8 DC......prirodzene snazeni - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
mirenkam:.......10 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET)
cell:................11 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
mysycka:....... 13 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
eimmy:...........14 DC...... clostybegit + utrogestan - planovane snazeni - uziva femibion 800
lichtakova: .....14 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, caj gravozen - mojzisovka
asus:..............15 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........19 DC ...... zdravotně oba OK, přirozené snažení .. nesleduji nic a užívám si
alice35:...........19 DC
tereza1980:.....21 DC....... cekani na dalsi cyklus - podla vysledku IUI nebo IVF
eustoma:........ 23 DC....... tamoxifen - ziaden folikul
mirkf:............. 28 DC.......přirozené snažení - čekání na MS kvůli hormonálnímu profilu
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

eustoma
7. únor 2010

a este zrazik: 9.2.2010 po 18:00
bud vinarna Monarch (NA PERŠTÝNĚ 15, PRAHA 1 - kusok od narodni)
- doporucenie od dark
alebo Kozlovna (Lidická 20, Praha 5 - kusok od andela)
- na kozlovnu mam referencie od maznu, ze je tam dobra obsluha. maju aj nekuracku cast.

dorazi:
eustoma, cell, tereza, dark

pravdopodoben dorazi:
litch

eustoma
7. únor 2010

oprava zrazik by mal byt vo stvrtok a teda nie 9. ale 11.2.2010 od 18:00

bud vinarna Monarch (NA PERŠTÝNĚ 15, PRAHA 1 - kusok od narodni)
- doporucenie od dark
alebo Kozlovna (Lidická 20, Praha 5 - kusok od andela)
- na kozlovnu mam referencie od maznu, ze je tam dobra obsluha. maju aj nekuracku cast.

dorazi:
eustoma, cell, tereza, dark

pravdopodoben dorazi:
litch, eimmy

eustoma
7. únor 2010

no som blbec, pozeral som to do divneho kalendara. ale kazdopadne sme sa zhodli predtym na stvrtku. tak uvidime co vy na to, snad som to ese viacej nepolietla. dajte vediet.

darkwitch
7. únor 2010

me se to nejak nezdalo, ale myslela jsem si, ze si se upsala v dnu ne datu, ale jinak je mi to jedno, ja mam volno v oba dny...

eustoma
7. únor 2010

😉 ja som si pametala stvrtok, a pozerma na dnesny den a je to za dva dni. cell pisala ze moze vo stvrtok 😉. a ze ste ma neupozornili 😉. ale nevadi. takze stvrtok ked teda bude vyhovovat vsetkym. mozno bude moct aj eimmy ona nemohla toho 9. tak snad vo stvrtok 11 bude mat vlno 😉

eustoma
7. únor 2010

zivot je nespravodlivy 😢. prave mi volala kamoska ze je tehotna a nevie co bude robit a uvazuje o potrate. riadne ma to rozhodilo. nechapem to. ten kto chce babo, tomu sa nedari a ten kto ho nechce tak sa zadari.... to sa ani chapat neda 😢

eustoma
7. únor 2010

.... chcem mimco. chcem uz. ach jo. musime pockat.

eimmy
7. únor 2010

eust: to je nespravedlivé v tom s tebou souhlasím... my jdeme na IVF

eustoma
7. únor 2010

eimmy co zrazik vo stvrtok mozes?

eimmy
7. únor 2010

já myslela že je to v úterý... ??? ve čtvrtek bych mohla...

eimmy
7. únor 2010

kde to bude ??

eimmy
7. únor 2010

myslím kterí z míst jste vybraly

eustoma
7. únor 2010

ono to ma byt vo stvrtok, len ja som sa sekla v datume. takze stvrtok 11.2. 😉 super

eustoma
7. únor 2010

zrazik vo stvrtok 11.2.2010 od 18:00

bud vinarna Monarch (NA PERŠTÝNĚ 15, PRAHA 1 - kusok od narodni)
- doporucenie od dark
alebo Kozlovna (Lidická 20, Praha 5 - kusok od andela)
- na kozlovnu mam referencie od maznu, ze je tam dobra obsluha. maju aj nekuracku cast.

dorazi:
eustoma, cell, tereza, dark, eimmy

pravdopodoben dorazi:
litch

eustoma
7. únor 2010

neviem za co hlasujes ty?
ja som za kozlovnu 😉

eimmy
7. únor 2010

mě je to celkem jedno já mám obojí značně z ruky takže je to pro mě jedno kam pojedu ... vy jste všechny z Prahy 5 ?

eustoma
7. únor 2010

ja som s proseka. ale holky chceli nieco na zltom metre.

eimmy
7. únor 2010

nebylo by lepší sejít se na andělu v shopping centru... tam se dá kde zaparkovat.... když už chcete Prahu 5??? co se sejít v centu třeba v paladiiu ???? tam trefíme všechny a je tam dobré parkováni,..