Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

val123
autor
10. únor 2010

asus 😅 ale vždyť ty můžeš, si přeci doma

asus
10. únor 2010

jo jsem doma ale vařím a uklizim 😖

val123
autor
10. únor 2010

aha, no tan na to prď 😉

cell
10. únor 2010

valíku, to je po očkování normální ... zítra nebudeš o ničem vědět 🙂

val123
autor
10. únor 2010

cell jj to doufám 🙂 jsem ale ráda, že vymysleli teď tuhle novou vakcínku, co se dává do ramene a netrápí už tím zadkem nebo stehnem.

asus
10. únor 2010

val někde bodla bejt musiš 😀 😀

val123
autor
10. únor 2010

😀 😀 to jo ale je to lepší. Jsem zvědavá na výsledky, první budou už zítra další za týden, jestli řekne, že jsem hypochondr simulant nebo něco objeví

val123
autor
10. únor 2010

ale fuj, furt mluvím jen o sobě

asus
10. únor 2010

val proč by to řikala panebože 🙄 jen at tě pořadně proklepne

asus
10. únor 2010

val jen mluv mě to nevadí 😀 😀 😀

cell
10. únor 2010

valíku, ono to máš jedno, jestli je to do ramene nebo do zadku, je to o zvyklosti

val123
autor
10. únor 2010

😀 😀 asu jasan 😀 😀

val123
autor
10. únor 2010

😀 cellinko tak to se přiznám, že na včeličky si asi nezvyknu 😀 mě vždycky běhá mráz po zádech jak cítím, že se tam ta včelka zapíchává 😅

asus
10. únor 2010

val jejda to mě povidej jsem na to stejně 😅 😅 😅 😅 😕

asus
10. únor 2010

holky muj synaček ten jde rovnou k zemi 😒 😀

val123
autor
10. únor 2010

asus no ale je to hrozný, že to takhle některý lidi mají,viď

darkwitch
10. únor 2010

ja jsem celkem zvykla po vakcinach na alergii, kdyz tam clovek chodi kazdy tyden tak si docela zvykne...

darkwitch
10. únor 2010

jinak jsem se spletla, spagety mam zitra, dnes jsem mela cocku 🙂

asus
10. únor 2010

dark taky maá alerg. tak mě ani nemužou dát hned tak nijakou injekcu ☹ všude se bojej protože otýkám a začnu se dusit tak trhani jen v nemocnici a pod dohledem ara 🙄
vall no náš mladej to je sila je větší než ja a vždy ho chytam jak jablka co padaji od stromu 😀

asus
10. únor 2010

holky jdu si na chvilku hodit leharko 😉 zatim

val123
autor
10. únor 2010

jéj tak to já mám taky alergie 🙂 a otýká mi vždy krk.
Dark mňam čočku bych si. Dark a na ty vakcíny ještě stále chodíš?

alice35
10. únor 2010

Ahoj kočky,
nový název super 😉.
Tak co nějaká nová těhulka?? Dark taky chodím na vakcínu, ale už jen po 4-6 týdnech, tak to se celkem dá. Ten každej týden chodit byla celkem otrava 😒.

alice35
10. únor 2010

tak já sem po dlouhý době přijdu a tady je mrtvo ☹

darkwitch
10. únor 2010

val ted uz ne, protoze jsem dodelala lecbu na pyly a s
tim, ze se snazime u me dalsi zacinat nechce, jinak by mi hned naprala roztoce
ahoj ali

darkwitch
10. únor 2010

ali to jo chodit kazdy tyden me taky nebavilo, ale zase kdyz jsem chodila jednou za mesic tak se mi to blbe pamatovalo kdyz sem mela ms nepravidelnou (dokud sem brala HA bylo to vpohode, jsem chodila jak mi zkoncila ms )

pitrisek26
10. únor 2010

ahoj holky, tak jsem přišla od gyndr. a špinila jsem z poraněného čípku a ptal se mě, jestli už chcí s těhu nějak pomoct, tak jsem řekla ano a příští měsí 5-9DC beru clost. ... berete to taky nějaká. Je tam nějaká šance?

eimmy
10. únor 2010

ahoj pitri,
já ho beru 2 měsíc a nic.. ještě k tomu beru od 12 -25 DC ultrogestan a nic ☹ ... ale možná bzdeš mít štěstí.. 😉

cell
10. únor 2010

ahoj kočky, jsem doma dama a chystám se na žehlení 🙂

taky jsem chodila na píchaný vakcíny, ale ty mi vůbec nepomohly ... pak jsem byla jednou ve studiu na tabletky pod jazyk - vakcíny a hned následující rok jsem si užila opravdické jaro bez dušnosti, bez senné rýmy, to bylo skvělé. Ale pak tu studii zakázali a bylo po .... škoda, protože říkal můj alergolog, že většina pacientů byla náramně spokojená

cell
10. únor 2010

ne ve studiu, ale ve studii 😒

eustoma
10. únor 2010

caute kocky, nejak som vobec cez den nestihala 😢. mam toho nejak vela a chcem prist zajtra na zrazik.
cakamkedy dorazi mrska, skoda ze mavam dlhe cykly 😢