Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
10. čer 2010

@tereza1980 no moji kamaradce je taky stale zle a je stejně jako ty
😒

asus
10. čer 2010

@koblizek.janinka ty jo vanoce jen to ještě ne strašně to leti

koblizek.janinka
10. čer 2010

Teri a to porad zvracis??? ☹ 😖 😔

darkwitch
10. čer 2010

jani nech vanoce jeste odpocivat teprve se udelalo teplo a ty uz zase mluvis o zime 😠

asus
10. čer 2010

@darkwitch 😀

koblizek.janinka
10. čer 2010

Teri no ja mam za tech 14 dni krev na testy a poradnu dnes mi to dali vse na 24.6.,ale dale jeste nevim co a jak... Teri a jakto, ze jsi delala az ted ten NT .Termin mame prece skoro stejny a ja ho delala 31.5. ..asi je tam nejake rozmezi,ze????Nebo mi ho delali brzy.....

koblizek.janinka
10. čer 2010

Dark ahoj 😵 ....musim holky nejak ochladit 😵 ... je jim spatne z toho horka ...vis 😉

alienka24
10. čer 2010

ahoj holky
tak už to asi začíná, ježdění autobusem bude moje smrt, zvlášt v tomhle teple ☹ je mi blbě, všichni a všechno smrtí a není vzduch 😝 😝 ............ 😀

koblizek.janinka
10. čer 2010

Dark uz tu budes s nami???

koblizek.janinka
10. čer 2010

Ali fuj uplne Te chapu, jeste ze nemusim nikam jezdit busem a mam vse u nosu ..to bych asi nedala a hlavne tak pred mesicem ,kdy jsem zvracela i s deodorantu 😝 😖 😝 Ali budes porad jeste pracovat???

asus
10. čer 2010

@alienka24 jo to mě povidej 🤐 včera jsem jela busem od krve a smrděly tam s prominutim lidi potem vzduch na ho... malem sem se pozvracela a ještě omdlela 😖

alienka24
10. čer 2010

jo budu pracovat, pokud to půjde tak jo, a navíc ted v červnu se prostě ani marod hodit nemůžu takže to musim zvládnout, holt nebudu moct jezdit autobusem

asus
10. čer 2010

@alienka24 no to asi jinak do prace se nedostaneš než busem ne?

alienka24
10. čer 2010

no můžu jezdit autem občas, no ale to nebude furt, ale ted najedem na dvanáctky do konce června takže ráno a večer nebude tak hrozně v tom busu...teda doufám

koblizek.janinka
10. čer 2010

Ali tak musis vydrzet chudacku, jeste mesic pak Te to snad prejde... a doufejme ,ze i Terku 😅 😉
Asus fuuuuj to bych radeji sla snad peso..... 😖 BRRRRR

asus
10. čer 2010

@koblizek.janinka jejda to bych nemohla je to k nam domu daleko a to vedro 2 tašky nakupem ☹

asus
10. čer 2010

holky mrkněte sem těhulky jsou tady užasný věcčky na mimiska 😵 http://www.mamitati.cz/index.php?

darkwitch
10. čer 2010

jani jeste tu nebudu az vecer tak od osmi, ale to uz tu budu sama 😢

darkwitch
10. čer 2010

jo a tehulky nestezujte si ze je vam v hromadne doprave blbe, vam je aspon blbe protoze jste tehu a ne protoze dosla mrcha...

koblizek.janinka
10. čer 2010

@asus s temi tydnu ja vim ,ze Ty to znas,ale ja jsem TELE a mela jsem v tom gulas tak jsem se jestemusela poptat 😀 ,Tebe uz mi to bylo blbe 😀

koblizek.janinka
10. čer 2010

Asus jdu se hned juknou 😵 ja jsem hrozna ja jeste nemam nic vyhlidleho ,ten muj koblizek ma zatim jenom dvoje papucky a hracku.. jedny s hrackou jsem dala manzilkovi s oznamenim ,ze jsme TEHU a druhe dostal manza na narozky... takze zatim ho nebudou ozibat akorat nozky 😅
Dark tak to je skoda ... ja ted tu budu tak do sesti a pak uz ne ... si aspon odpocinete od toho neho zvatlani 😀 A pak jedu v nedeli pryc na deset dni ,tak to budete mit uplny klidek 😉 😀

koblizek.janinka
10. čer 2010

Jejda As to je NADHERA a to vidim jem prvni stranu ty postylecky... jdu hned jukat dale.... 😵

alienka24
10. čer 2010

dark....já tu budu po osmé 😉

asus
10. čer 2010

@koblizek.janinka tak jdu jukat ja jdu taky holky zatim pappa 🙂

koblizek.janinka
10. čer 2010

Dark neboj taky ti bude spatne .....kvuli mimiskovi 😉 Kasli na mrchu , aspon muze zacit nove snazenicko 😉 a hlavne at uz mas za sebou to pondeli 😉

koblizek.janinka
10. čer 2010

Tak jsem to vse obkoukala 😵 😵 .... to je veci ze az oci prechazeji ..potrebovala bych aspon pulku z nich 😉

darkwitch
10. čer 2010

jani ja bych na ni kaslala, ale taky musim jezdit mhd a pak je mi kvuli ni spatne 😝
tak a ted jdu dom a pak se prihlasim a jestli tu nikdo nebude tak budu smutna...

tereza1980
10. čer 2010

janinko, k tomu NT, ultrazvuk jsem měla objednaný na 4.6., což bylo v tom 13tt, ale krev mi měli brát o 14 dní dřív, ale ležela jsem v nemocnici a tam berou krev jenom na jednu hodnotu a gennet to dělá ze dvou hodnot a ve své laborce, tak mi řekli, že to nabeoru až s tím utz, doktor řekl, že v tom 13tt se snižuje ta pravděpodobnost určení asi o 3% z 93 na 90%, ale i tak to má cenu nabrat, takže tě brali v temrínu, já měla skluz 😉 ale hlavně, že je vše jak má být 😉

jinak zvracím jen občas, ale špatně mi je celý den pořád, hlavně odpoledne a večer a v noci, dnes je mi zle celý den, z toho horka asi 😝

alienka24
10. čer 2010

dark....čekám na tebe neboj

já ted dopracovala, uff zase další slevová akce na léto, mazec, přemisťování tam a zpět

darkwitch
10. čer 2010

ali jsem tu 🙂 to jsem rychlik co?