Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
12. čer 2010

kedlubnu bratr nedones ale od sestry mam jshody tak se cpu jahodama s cukrem a se slehackou

darkwitch
12. čer 2010

jsem rada, ze si se na me tak tesila 😉
jak to vypada v prodejne?

alienka24
12. čer 2010

no já toho mám plný brejle, dneska mi bylo tak zle po jídle, já snad nemůžu jíst maso nebo co 😝 😝
no a jinak už máme uklizeno ale koberec je furt mokrej, knih nakonec moc zničenejch není, spoustu jich šlo jen otřít a jsou v pohodě, no ale uklízeli jsem to asi 3,5hodiny 😝

darkwitch
12. čer 2010

ali tak ho nejez, sestra taky maso v tehu nemohla... tak to je fajn, ze jich neni znicenych moc, nevim co budu dnes a zitra delat, jsem dnes rano docetla knizku a ted nevim co budu cist...

alienka24
12. čer 2010

no nevim no jestli to bylo tím masem nebo jestli celkově tím jídlem a hlavně v kanclu máme příšernej vzduch, fuj hnus fialovej

no a máš něco vyhlídnutýho na čtení?

darkwitch
12. čer 2010

no chici si potom koupit milenec z vecnosti nebo z temnot, ted nevim ktery je ten druhy dil a druhy zivot bree si mozna koupim v aj a jeste ma vyjit dalsi dil feista a cheruba ale ten az nekdy na konci cervna...
a jeste premyslim, jestli si znovu neprectu stmivani, kdyz si chci precist ten dalsi dil a ma jit trojka do kin a dneska mi doslo dvd dvojky 🙂 jenze mam vsechny dily v praci protoze jsem to chtela pujcit cell a jak mi to kamaradka vracela nechavala jsem to v praci...

darkwitch
12. čer 2010

jsem se trochu rozepsala ale jak jde o knihy 😀

alienka24
12. čer 2010

druhej díl je milenec z věčnosti 😉

darkwitch
12. čer 2010

ali jo jasne, ja jsem si nebyla hned jista a nechtelo se mi to ted hledat na netu, uz se tesim az si to koupim, asi hned v pondeli za odmenu po gennetu

alienka24
12. čer 2010

to je rozumný, jen si pak udělej radost 😉

alienka24
12. čer 2010

jo a ty tam jdeš sama na to vyšetření?

darkwitch
12. čer 2010

jo sama 12 je dost blbi cas a prijde mi zbytecne, aby si kvuli tomu bral manza dovcu...

alienka24
12. čer 2010

tojo no

darkwitch
12. čer 2010

musim se podivat jestli tam nemam jeste nejakou knizku co si chci precist...

alienka24
12. čer 2010

já se tak těším na zejtra, to si ani představit neumíš, matýsek mi psal že si mě bude opečovávat a že mám mrněti vzkázat at mě moc nezlobí 😀

darkwitch
12. čer 2010

nevis jestli uz vysel ten dalsi feist valka s demony-hrozba?

alienka24
12. čer 2010

fakt vůbec nevim jak přežiju těch 5 dvanáctek od pondělka

asus
12. čer 2010

ahojik Holky tak koukam drbete mlsate 😉

darkwitch
12. čer 2010

tak to je hezke... ja nejspis dostanu vynadano, ze nemam poradne uklizeno...

darkwitch
12. čer 2010

a nemuzes to odmitnout? jako tehu by si nemela delat dvanactky...

darkwitch
12. čer 2010

ahoj asus

alienka24
12. čer 2010

koukám po tom a ještě to nevidím nikde, na našich dodavatelích

alienka24
12. čer 2010

nemůžu, prostě o nejde, jsme tady ted ve třech a nedá se to jinak udělat a nechci holky prostě vyšplouchnout 😒

darkwitch
12. čer 2010

vydava to wales nebo poutnik, ted nevim ktere je ktere, ale tak snad mi to vyjde brzo 🙂

alienka24
12. čer 2010

ahoj asus

asus
12. čer 2010

ali ten vzduch je važně šilenej je dusak jak blazen ja dneska pekla bramboraky namky sem si dala ale ted jsme nijak přeplněna 😝 na vic miis kopal od pul noci do jedne dorana asi pařil či co 😵 a dneska taky kopa jak o zavod čim dál častěj 😀 to si užiju teda 😀 😀

asus
12. čer 2010

pardon mimis

alienka24
12. čer 2010

no tak to máš dobrý že o něm už víš 😉 😀

to ten můj si tam snad jen tak plave 😀 😀

dark....no fakt nevim, ono mi tady toho feista ani vůbec nemáme takže asi nejsem správnej člověk co ti poradí 😒

darkwitch
12. čer 2010

ali to je jedno, ja si ho pak nekde najdu... v luxoru ho urcite budou mit a kdyz ne tak si ho objednam z walesu

alienka24
12. čer 2010

no a ta brie má vyjít nějak koncem měsíce anebo až na začátku července