Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

mysycka
16. črc 2010

dark, to ani nevím, ale stejně nevím komu bych řekla

darkwitch
16. črc 2010

mysycka me to rikala kamaradka, ale nevim jestli to jde v kazdem CARu... to by ses asi musela zeptat, jak to funguje u vas...

mirkf
16. črc 2010

Mysycko - to je mi líto. A nezkusí tě ještě stimulovat nějak jinak než půjdete do vajíčka od dárce? Nebo nezkusíte ještě změnit CAR než do toho půjdete - každý má trochu jiné metody?

mysycka
16. črc 2010

no já jsem se ptala jak to tam funguje a nic takovýho neříkali.
mirkf oni už měli podezření předtím, že to nefunguje tak jak má, proto mi nasadily hned dvojitý dávky těch léků, tak nevím jestli by to mělo smysl

darkwitch
16. črc 2010

mysycka mozna bys mela jeste zkusit dlouhy protokol, prece jen se pri nem stimuluje necim jinym, ale samzrejme zalezi na tobe a jak se v CARu dohodnete...

mirkf
16. črc 2010

Mysycko - aha, tak to jo. A oni už tedy nebudou nic zkoušet, budou jen čekat na dárce? Nebo ti zkusí ještě nasadit nějaké hormony?

mysycka
16. črc 2010

ta doktorka říkala, že ten cyklus přeruší, dala opět Norethisteron na vyvolání MS a pak nějaký léky na růst sliznice. nebudou to už zkoušet, protože ani ta sliznice nerostla tak jak má a při odběru krve 3 den cyklu a to 2x po sobě jsem měla strašně vysoký hodnoty, proto říkala už dopředu, že to asi není v pořádku a teď se to akorát potvrdilo

darkwitch
16. črc 2010

mysycko aha tak to je skoda, ale to ti vyjde, za chvili nam budes hlasit, ze mas darce a pak hned // 😉

darkwitch
16. črc 2010

no ja jsu pichat cetrotide...

mysycka
16. črc 2010

jen si hezkky píchej ať nám za čtrnáct dní nebo za tři týdny hezky nahlásíš //

darkwitch
16. črc 2010

tak mam pichnuto, ale je to peklo, moc mi nejde to zbavovani se bublinek, dneska jsem se musela pichat dvakrat, protoze jsem tam mela bublinku...

alienka24
17. črc 2010

ahoj holky, jste tu někdo?

asus
17. črc 2010

dobré ránko holky

alienka24
17. črc 2010

ahoj asus 😉 u nás od rána prší, a já jsem unavená jako prase, a musim říct že pes co hlídáme mamině nám dává pěkně zabrat, teda mě určitě 😒

asus
17. črc 2010

@alienka24 ahojik no tady je zataženo a bořka byla slaba utahana jsem taky jak blazen to hnusný počasi fakt 😒 je napadnuti a náš pes kanec spal celou noc vedle mě a ja furt že je mě vedro 😀

asus
17. črc 2010

@alienka24 hlidaš pejska jo to musi bejt radost teda 😉

alienka24
17. črc 2010

no tak náš pes je v pohodě, jenže k tomu hlídat 4měsíční štěně je docela záhul, takže venčíme 5krát denně a ještě v noci jednou 😒 a do toho chodíme i s tím naším takže mít dva psy na vodítku je masakr 😅

asus
17. črc 2010

@alienka24 jejej to je hustý teda 😅 male štěně hlidat jeje

alienka24
17. črc 2010

tojo a do toho jí hlídat aby něco nesežrala někde páč je to děsnej smeták co všechno žere a pak mi bleje doma, no upřímě už se teším až bude zas fuč

asus
17. črc 2010

@alienka24 tak to ti věřim brr 😒 co máš za rasu pejska teda toho tveho?

alienka24
17. črc 2010

já mám drsnosrstýho jezevčíka, a s donem v tomhle problémy vůbec nebyly, doma se prostě nevyčůral ani náhodou, jedině když jsme byli fakt dlouho pryč, prostě tyhle návyky cháúpal hned od mala a nemuseli jsme ho ani nijak odměnovat, a venku taky nic nesežere, ale tahle malá můra je uplně blbá 😠 😕 ( westík)

asus
17. črc 2010

@alienka24 tak to jsou radosti teda 🙄 no u nas mame rotvajlera a je skvělej taky doma nic neuděla je vážně zlato 😵

alienka24
17. črc 2010

asus....no já s donem nikdy žádnej problém neměla, jo je paličatej ale já jsem v žebříčku pod ním takže je to mazel 😀

asus
17. črc 2010

@alienka24 😀 😀 😀 a jak je tobě?

alienka24
17. črc 2010

já jsem uplně děsně unavená zase ☹ ted jsem snědla loupák, tak se snažím přesvědčit žaludek že mu to vlastně strašně chutnalo 😅 no a jinak jsem si tu nakoupila mraky ovoce a zeleninz takže hlady neumřu do večera, no a zítra mi šéfová nabídla že za mě půjde na odpoledne jestli mi nebude dobře tak to asi využiju

darkwitch
17. črc 2010

ahoj holky
ja jdu za chvili varit, kluci chteji bramboraky, ja si udelam salat 🙂

asus
17. črc 2010

@alienka24 tak to využij a odpočin si ja na začatku těhu taky hodně spala a a ted to na mě pada zas no jo no 6 měsic 😉

asus
17. črc 2010

@darkwitch jem bramboráky sem dělala ve čtvrtek 😀

alienka24
17. črc 2010

jeee teda smažit se s bramborákama v tomhle teplu, no nezávidím 😝 ale jsou dobrý to jo 😉

darkwitch
17. črc 2010

ja prave si bramboraky ani nedam, ale pujdu je delat az za chvili, manza jeste nema hlad...