Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
15. únor 2010

dark no ty je to tvoje tělo 😀 dělam si srandu nikdy taky koukam že je to brzo ale vždy to tak je . 😉 tak test ovu si udělej 😉

val123
autor
15. únor 2010

dark tak třeba se ten cyklus opravdu tak krásně srovnal 😉 Já vždycky koukám jak puk, jak je každý den cyklus jíný (jednou bolí bříško, jednou bradavky, jednou celá prsa, jindy děsný chutě, atd. )

asus
15. únor 2010

val jejda o těch prsou mě nemluv mám je jak balony a boli 🙄

val123
autor
15. únor 2010

asu tebe bolí prsa jak balony, je Ti zle od žaludku, hm.....

pitrisek26
15. únor 2010

ahoj holky, já včera skončila na pohotovosti s krvácením, praskla mi cévka na děložním čípku a dle dr. mi nepraskl folikul, takže tento měsíc smůla ☹

asus
15. únor 2010

val zle už mě neni bylo mě zle ještě v sobotu a pak dobrý ale ty prsa to je brutus 😖 mám to dostat v neděl ku blba mrcha 🙄

asus
15. únor 2010

pitrisku ahojik no teda ty to vedeš a je to dobrý? 😒 vše v pořadku?

val123
autor
15. únor 2010

v sobotu je předevčírem 😀
ahoj pit, to je mi líto, tak snad to už bude dobrý.

pitrisek26
15. únor 2010

tak jestli to krvácení nepřestane, musím jít pod narkozu to poleptat, ale jako prý se to stává běžně, že to není nic, výsledky stěrů mám na 1, takže je to opravdu jen ta cévka po té průchodnosti .. ale rozčiluje mě, ten folík .. nechápu proč nepraskl a to jsme se tak krásně snažili ☹

asus
15. únor 2010

val no jo ty bacilek se do mě zakousnul ale snad už bude klid 😀

alienka24
15. únor 2010

kuk, teda pitrisku, to je mi líto s tím krvácením, no a na to prasknutí pak jedině aby ti píchala pregnyl aby ty folíky praskly 😉 😒

asus
15. únor 2010

pit nesmutni bude dobře a příště se povede neboj 😉

pitrisek26
15. únor 2010

holky, třeba v tom byl ten zakopaný pes, tak já chodila každý měsíc na utz, folíky velké jak pomeranče, ale nikdy mi nezkontroloval jestli praskly, takže to může být ono, že

alienka24
15. únor 2010

pitrisku...no může to být tím, měli by ti dávat ten pregnyl aby byla jistota že prasknou

pitrisek26
15. únor 2010

teď budu mít na 5 dní clost. a pak ten pregnyl, tak uvidíme .. snad to zabere 😉

pitrisek26
15. únor 2010

a je tam možnost, že jedno prasklo a druhé nějaké zabloudilo? .. to je asi blbost,že

val123
autor
15. únor 2010

pit tak teď už určitě praskne a příští měsíc z toho bude mimísek 😉 Teď hlavně aby Ti přestalo to krvácení a vše se dalo dohromady i bez leptátní,moc moc držím palce.

pitrisek26
15. únor 2010

Díky holky, zatím to vypadá dobře, krvácení nikde .. jen trošku špíno, se asi čistím, ale bála jsem se jak hrom, jak mi řekl, že to je z čípku .. jsem hned myslela, že mám raka draka ☹

asus
15. únor 2010

pitr.to bude dobrý neboj 😉

alienka24
15. únor 2010

tak jsem si byla koupit šatičky na ples a jdu si uvařit kafíčko, a furt teda jako nevbim jak se nechám ostříhat 😠

val123
autor
15. únor 2010

ali a jaké jsi si koupila?

asus
15. únor 2010

ali koukala jsi na ty učesiky jak sem ti poslala?

alienka24
15. únor 2010

no ono to nejsou šaty ale spíš takovej vršek na kalhoty, páč kdybych šla jenom v tom tak mi bude koukat zadek 🙂 😀 no a černý šedý, takovej mačkanej materiál a korzetovej střih, no a vemu si kalhoty, černý s proužkama, a šampan boty a kabelku a namaluju si šálu nějakou k tomu, hedvábnou 🙂

darkwitch
15. únor 2010

chceme fotku 🙂

alienka24
15. únor 2010

asus....koukala, ale já prostě nevím, já bych nejradši aby ta kadeřnice řekla, tohle a tohle se k vám hodí a bude vám to slušet a já se podřídím 🙂 😅 fotku vám dám v pátek až budu nastrojená celá, ted přemejšlím nad tou šálkou co si vytvořím a matýskovi budu muset kravatu udělat aby ke mě ladil 😉

val123
autor
15. únor 2010

ali já taky jdu vždy ke kadeřnici s předběžnou představou střihu i barvičky a pak to s kadeřnicí dolaďujeme. Je to podle mě nejlepší, protože ona to posoudí i nejen podle toho co bude slušet,ale jestli je ten účes vhodný i ke kvalitě a množství vlasů

alienka24
15. únor 2010

no právě, no uvidíme, nějak to dopadne 🙂
jo a jinak jsem teda 13DC dle tabulky tak je asi fakt možný že mě to bolí kvůli ovulaci, no doufám že jo když už jsme teda i porušili ten zákáz 🤐 😕

val123
autor
15. únor 2010

😀 😀 ali určitě to byla ovulka 😉

alienka24
15. únor 2010

no ono asi i dle jiných příznaků by to odpovídalo, to mi došlo včera večer když sem nad tím začla uvažovat 😀 🤐 no ted jen aby jsme tu ureoplasmu měli vyléčenou, ale pokud budu mít ty stěry kontrolní negativní, tak alespon bude vidět že jsme se jí zbavili oba, noa a pokud ne tak dostanem atb. znova, no za to nemůžu že sem si myslela že sex nee jen během užívání atb. chybička se vloudila no 😝 😒

val123
autor
15. únor 2010

ali nic si z toho nedělej, my taky hřešíme a to stále 😀 No ale kdo to má vydržet 😠