Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

mysycka
21. črc 2010

jj máš pravdu a tčeba kdyby to vyšlo v tom září budeme mít miminko v květnu nebo červnu a bude blíženec jako já. navíc se utěšuju tím, že když bude darovaný vajíčko, tak třeba aspoň moje dítě pak nebude mít stejný problémy co já teď

darkwitch
21. črc 2010

mysycko a kdy mas narozeninky? ja jsem taky blizenec...

darkwitch
21. črc 2010

ti to v tom zari akorat krasne vychazi, jeeee budes mit blizencatka 😀

mysycka
21. črc 2010

dark já je mám 29.5, ale nepočítám s tím, že bych dostala mimi k narozeninám. Ty jsi, kdy?

darkwitch
21. črc 2010

24.5. 😀

mysycka
21. črc 2010

no tak vidíš, tak třeba budem slavit spolu příští rok, ale ty už budeš mít dvojčata na světě a já budu jako slon v porcelánu 🙂

darkwitch
21. črc 2010

😀

mysycka
21. črc 2010

dark a na kolik tam zítra jdete? pak dej vědět jaký to bylo ať si to můžu aspoň představit

darkwitch
21. črc 2010

jdu tam zitra na pul osmou, ale pry na sal berou az tak v pul devate a to jeste nevim kolik lidi bude prede mnou...

mysycka
21. črc 2010

aha tak to jo, budu na tebe myslet

darkwitch
21. črc 2010

mysycka dekuju a tady popis opu od jedne holciny z gennetu, kdyz jsem se ji na to ptala

ráno přijdete,půjdete přes recepci,manžu pošlou ještě na krev,a pak do sesterny,tam zkontrolují totožnost a vyvezou tě do pokoje,manža je zatím na spermiu,pak přijde manže za tebou na pokoj a tam čekáte, až půjdete na řadu,mezitím tam chodí anestezioložka a taky se tě na něco ptá. Pak si tě vezmou na sál a během 15min., tě zase vrátí na pokoj,kde dospáváš, (Já se teda probrala hned a prý jsem řikala,že chci nažrat!!! ) Během spánku ti měří tlak a asi po hodině tam přijde dr. a řekne ti výsledky odběru,pak přijde embryolog a řekne své poznatky a předem se domluvíta třeba na ICSI a tak....,no a od druhého dne ti ráno kolem osmé volají a říkají stav bojovníčků, to jsou pak nervy

alienka24
21. črc 2010

uff holky tak já budu mít padla
dark....na zítra ti přeju strašně moc štěstí a budu držet všechno co mám 🙂 😵
mysko.... tobě taky hodně síly a neboj, i k tobě si miminko najde cestu, určitě 😉 😵

darkwitch
21. črc 2010

ali dekuju a uzij si vecer 🙂

val123
autor
21. črc 2010

Dark přeji na zítra hodně moc a moc síly a štěstíčka. Moc moc držím palce.

darkwitch
21. črc 2010

val dekuju 🙂

mirkf
22. črc 2010

Dobré ráno, moooc myslím na Dark - možná, že už půjde na sál

asus
22. črc 2010

Dobré ránko Holky 🙂 jak se dnes máte?

asus
22. črc 2010

@mirkf jojo taky na ni myslim 😉

asus
22. črc 2010

tak jsem si přidala břuch do alba 23 týden teda mam pocit že mě leze břuch nijak nahoru 😅

alienka24
22. črc 2010

dobré ránko holky

alice35
22. črc 2010

Dobré ráno,
já taky na ni myslím a držím pěsti!!!!

asus
22. črc 2010

tak ja se máte po ránu? holky

alienka24
22. črc 2010

já jsem děsně unavená, psi mě zas nenechali spát 😒

alienka24
22. črc 2010

já jsem děsně unavená, psi mě zas nenechali spát 😒

asus
22. črc 2010

@alienka24 jojo to viš na začatku budeš unavena furt to ja taky mohla spat furt 😅 a co že tě nenechali spát?

alienka24
22. črc 2010

asus....a fakt máš to bříško nějak nahoru 😅 😀 já se nechám vyfotit zas o víkendu od matěje, přijde mi že se špek zvětšuje...

alienka24
22. črc 2010

on jak matěj odejde do práce tak kvílej že odešel a pak si hrajou, se samejma debilníma chrastícíma hračkama anebo na sebe štěkají a honěj se a při tom já teda neusnu

asus
22. črc 2010

@alienka24 jojo už se sápe mimisek nahoru 🙂 a to ještě nebylo najezene břiško 😝 najezene se zvětší ještě vic 😕 taky mě cestuje už sem a tamm občas mám břicho jak šišku 😀 😀 hračky sebrat a dát až se probudíš 😀 ale to jejich honěni nevim teda 😅 😅 ještě že naš ps semnou ještě vždy chrni v klidu 😉

alienka24
22. črc 2010

no don se mnou taky pak spí dokud nevstanu, ale ta malá čůza to nějak nechce pochopit že já ci ještě spinkat

asus
22. črc 2010

@alienka24 😀 😀 😀 no jo si řikala že je to štěně ne?tak si chce furt hrat 😒 😉

alienka24
22. črc 2010

no si tak řikám že sem asi musela mít zatmění mozku když sem souhlasila že jí pohlídáme na ty tři tejdny 😀 😀 no ale víš co mě může nasr...? já jak vstanu tak ona si zaleze a chrní, to je provokace nebo co?

alice35
22. črc 2010

@asus a jsi stále tak ospalá, já teda jo, spala bych pořád 🙄