Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

val123
autor
16. únor 2010

aha, tak v tom je ten fígl, tak to potom jo.

darkwitch
16. únor 2010

takze nas ceka jeste mesic depresi...

asus
16. únor 2010

ahojik holky tak koukam zase nějake chmurky že? 😒

asus
16. únor 2010

to ja včera byla na kontrole s rukou v nemocnici s tim že potřebuji už do prace a doktorka se na mě koukla s řika lečba te ruky je tak 4 měsice jse normalní?? 😢

val123
autor
16. únor 2010

dark a když příroda bude chtít tak i dva měsíce.
ahojky asus, kdepak ses toulala 😀 no jen tak lehoučké depky 😉

val123
autor
16. únor 2010

fakt???Jak to?

darkwitch
16. únor 2010

as spis unava 🙂
val nestras 🙂

asus
16. únor 2010

val toulala ani ne spinkala 😀 no lečba te ruky je delši protože mě nakousal ten pes svaliky v ruce 🙄 a rany byly hluboke udělaly se mě tam boule 😒 no tak tam jdu ve čtvrtek znovu ale ukecala jsem ji prostě že v ponděli musim do prace.jsem prý blazen no asi jo 😒

asus
16. únor 2010

dark no jo to jak neni sluničko je děs pak má člověk depky 😒

val123
autor
16. únor 2010

dark nestraším 🙂 loni na konci března taky ještě sněžilo 🙂

darkwitch
16. únor 2010

as si blazen, to mas pracovni uraz, ne?

darkwitch
16. únor 2010

val ale v lednu bylo teplo...

asus
16. únor 2010

dark no mám pracovni uraz 😒 ale tady nemaji lidi kdo by to roznašel je to na nic 😖

darkwitch
16. únor 2010

as no, nemela bys to prechazet, kdyby se ti to nejak zhorsilo, abys neprisla o penizky...

asus
16. únor 2010

dark ja vim je to na nic 😢 copak dneska budete papat dobreho k obědu?? ja udělam knedlik s vajičkem namky se těšim 😝

darkwitch
16. únor 2010

ja mam testoviny zapekane s nivou, myslim, ale nevim jake to bude asi nic moc...

val123
autor
16. únor 2010

asus ruce jsou důležité a měla bys je doléčit a ne takhle riskovat, to je děs.
dark no tady se drží od začátku ledna sníh a žádné teplo nebylo 😒

val123
autor
16. únor 2010

my máme dneska kuře s kari pečené na ananasu a ananasové šťávě s natural rýží 😝

asus
16. únor 2010

dark to bude dobre zapečena s nivou namky 😉
Val ja vim ale viš jake to je když na tebe tlači s prace,,?? 😒 a šefka má mět dovolenou když se nevratim tak ji mět nebude a ja si užiju pekličko 🙄

darkwitch
16. únor 2010

val myslela jsem loni v lednu

asus
16. únor 2010

Val ty jo máte same dobrutky furt to ja ted po ranu hřešim dostala jsem chutě na bramburky tak se s nima cpu i když vim že je to nezdrave 😀 😀

lichtakova
16. únor 2010

nazdar holky, jak se máte? koukám, že tady trochu řádí depka, chjo, je to děsný, počkejte na mě, já budu v depce už o víkendu, v pondělí bych to měla dostat....

darkwitch
16. únor 2010

as kdyz u nas tunivu nastavi strasnou spoustou vajicka...
val i kdyz ty jsi z jihlavy? nebo si to pletu? tam mate zimu mnohem delsi nez u nas...

darkwitch
16. únor 2010

val tak jo my pockame na vikend na tebe 😀

asus
16. únor 2010

ahojik licht no tak ja to mám dostat v nedělce taky se přidám 😖

darkwitch
16. únor 2010

promin to bylo pro lich

asus
16. únor 2010

dark tak to bude asi hnusný no ☹ holky ja bych se válela někde v tepličku u moře 😀 a uživala jejej místo toho tady klepem kousu ☹

val123
autor
16. únor 2010

dark aha 😀 😀
asus vím jaké to je, když tlačí z práce. Před dvěma lety jsem měla bouračku a furt mi vyvolávali z práce, ale nedala jsem se, odolala a bylo. Naučila jsem se postupem času, že nejdůležitější je zdraví a ostatní hold ať je to jak je to je zdraví. A Ty sis ten úraz neudělala sama, byl to pracovní úraz a konec konců firma je za Tebe v práci zodpovědná a ten pejskař by klidně mohl platit jak mourovatej.
Jej ahojky lich, ale no tak, žádne debajzny, mrcha určo nepříjde. 🙂

val123
autor
16. únor 2010

dark jj jsem, tady je kosa jako z nosa. Taky bych se vydala někam do teplíčka, to by byla paráda 😀

asus
16. únor 2010

val jojo tak letime společně co ty na to kam to bude madam 😀