Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
7. srp 2010

@darkwitch 😀 ja cvičila včera s manželem 😀 😀

alienka24
7. srp 2010

dark.....neřikej že si přibrala během tohodle měsíce že musíš začít cvičit

darkwitch
7. srp 2010

ali to se po stimulaci stava, ze clovek pribere...

alienka24
7. srp 2010

já vím že jo, ale určitě to nebude zas tak strašný 😉 😉

darkwitch
7. srp 2010

to by ses divila...

darkwitch
7. srp 2010

zvlast kdyz to podporim dneska tou zmrzlinou a cokoladou a tak...

alienka24
7. srp 2010

no jen jestli nepřeháníš, víš jak to ty ženský uměj, hubeňourka ti klidně bude tvrdit jak je tluuuustáááá a přitom není 😉 😉

už nám tu i vypadává proud 😕 😅

darkwitch
7. srp 2010

rozhodne neprehanim...

asus
7. srp 2010

@alienka24 pravě 😉 nic holky letim jdu dat pradlo na sušak zatim papapa 🙂

alienka24
7. srp 2010

no dobře dobře 😝

darkwitch
7. srp 2010

aspon, ze se mnou souhlasis 😀

alienka24
7. srp 2010

dark....nesouhlasim páč si myslim že to tak strašný stopro není, ale zase se s tebou nebudu handrkovat páč ty ted máš právo mít ve všem pravdu

darkwitch
7. srp 2010

ali 😀

darkwitch
7. srp 2010

tak ted doufam, ze mi na poste neztrati tvuj satecek, protoze to by me asi kleplo...

alienka24
7. srp 2010

neboj, to dorazí v pondělí

dávám si káááávu

eustoma
7. srp 2010

ahoj kocky.
dark: hlavu hore. sance pri druhom IVF su vysie nez pri pravom, neviem preco, le su to statistiky. takze hlavu hore kocko bude lepsie, urcite bude.

inak ja som pri stimulacii nepribrala vobec, ale s manzom trosku sportujeme 😉. ako sportujeme jemne, ziadne prehananie tiel 😉.

mne sa tak nechce upratovat, a vcer som zacala stahovat nabytok, tak to dnes musim dokoncit. trochu skoda ze vonku prsi, sla by som niekam na bike. ale pri dazdi si netrufnem.

eustoma
7. srp 2010

pardon za chybicka. pravom = prvom a ine...

darkwitch
7. srp 2010

ahoj eus
ono je to u me slozitejsi...

alienka24
7. srp 2010

no nám se to tu pomalu na liberecku všechno zaplavuje 😝 😝

eustoma
7. srp 2010

zase mas mrazacky co je super.

eustoma
7. srp 2010

takze prsi vsade.... mam rada dazdik, ked len sprchne, to je taky fajny cerstvy vzduch. ne ked prsi stale, to je na figu.

alienka24
7. srp 2010

no tady prší celou noc a zatím i celý den a neustane to jentak

darkwitch
7. srp 2010

tady prsi uz od vcerejska od rana, teda na chvili prestalo vcera vecer, ale dneska uz zase pekne leje...

eustoma
7. srp 2010

treba mi skocit na nakup a vobec neviem co kupit. neviem co budeme varit zajtra a cely tyzden. poradte nieco jednoduche rychle.

darkwitch
7. srp 2010

tak jsem si dala zmrzlinu s horkou cokoladou a hromadou slehacky a je mi teda ted pekna zima 🙂

eus ja kdyz se mi nechce moc varit tak treba jen podusim nakrajenou mrkev a dam k ni tunaka a k tomu kuskus . je to hned a je to docela mnamka 🙂

alienka24
7. srp 2010

eustoma....tak třeba rajská, guláš, zapečený brambory, těstoviny, špagety

val123
autor
7. srp 2010

ahojky holky
ali tak jakpak se cítíš zlatí? 🙂
eus juuu konečně jsi se taky ukázala, už nám bylo smutno. I když já s tou návštěvností taky zaostávám, ale tak zase jsme si trošičku ozdravila nervíky 😀
dardulko, copak to vidím, slzičky ? Žádné takové, teď jsi teprve zahnízdila a v pondělí určo budou dobré zprávičky 😉

alienka24
7. srp 2010

jee ahoj val 🙂
no mě je celkem dobře, sice mě bolí hlava ale to mám tady z práce, jo a k obědu budu mít zapečený brambory se šlehačkoua s krkovičkou, ha ....vidíte? maso 😀 😎

val123
autor
7. srp 2010

@alienka24 ali no tak to je dobře, že se takhle žaludek trošku dává dohromady a mimísek už není tak zarytý vegetariánek

alienka24
7. srp 2010

no snad jo no, včera se mě i matěj ptal jestli už sem přibrala konečně 😀