Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

cell
25. srp 2010

dark: není mi holt přáno ..... atestace je formou testu, naštěstí nás nikdo u ústní mučit nebude

darkwitch
25. srp 2010

cell tak to urcite das, si holka sikovna
tak pak se urcite zadari na poprve a navic, ty stejne otehu ted, se ma prece stat zazrak 😉

cell
25. srp 2010

dark: hahá, tys nezapomněla .... na zázraky už nevěřím. Ale jinak máme s Tomem nějak maximální vztah po všech stránkách, trvá to už 14 dní a je to 😵 😵 😵 . Onehdá mi napsal cestou do práce a to jsem si fakt sedla. Po 5 letech nádherné vyznání. Jsem ráda, že ho mám. Dneska mě držel za tlapičku na operačním sále .... jsem poseroutka (nechala jsem si konečně po x letech vyndat kožní potvorstvo, co mi začalo vadit)

darkwitch
25. srp 2010

cell 🙂 jo muj muz je taky uzasny 🙂

darkwitch
25. srp 2010

kdy zajdem na kaficko?

cell
25. srp 2010

dark: to je moc dobře, strašně nerada bych, aby se ty naše neúspěchy odrazily na vztahu
příští týden sloužím taky hodně, ale ten další by to asi šlo 🙂

darkwitch
25. srp 2010

ten dalsi si snad taky chvili najdu 🙂

cell
25. srp 2010

dark: tak jo, aspoň Ti vrátím knížky .... jsme domluvené s kámoškou, že si dáme dámský večer u dvd nad stmíváním 😀

darkwitch
25. srp 2010

jsem ted dostala od kolegyne na DVD tri dili filmu a vsechny dili knihy 🙂

cell
25. srp 2010

dark: to jsme ale puberťačky 😀

darkwitch
25. srp 2010

cell jsem si koupila privesek a propisku s edwardem 😀 jsem si potrebovala udelat radost, nutne 🙂

cell
25. srp 2010

dark: no sláva, to on pěknej je, ne že ne 😉 😀 😵

darkwitch
25. srp 2010

cell ono zajidat ty depky porad taky nejde, uz takhle je to desne...

darkwitch
25. srp 2010

jo je to fesak 🙂 zvlast kdyz se usmeje, ale jako upir se moc nesmeje a to to ma v knizce napsane...

cell
25. srp 2010

dark: já jdu v neděli zase hopsat ... to asi umřu, nebyla jsem strašně dlouho ☹

darkwitch
25. srp 2010

cell verim, jsem taky nebyla strasne dlouho a ted se nejak nemuzu donutit, vzdycky se neco prihodi, proc mi to nevyjde...

cell
25. srp 2010

dark: mě nakopl Tomík, že jdou hrát tamtéž v neděli squash .... no aspoň mě bude mít kdo zresuscitovat

hledám odkaz, kde jsem se Tě chtěla zeptat, jestli je to ten, koho myslím 😀 že mi rozumíš, viď? 😉 😀

darkwitch
25. srp 2010

skoro ti rozumim 🙂 ale uplne ne 😀 se mi vratil manzel tak jsem mu sla varit caro, jsem si ho koupila kdyz jsem byla tehu a manzovi zachutnalo 😀

cell
25. srp 2010

tak hezkou dobrou noc 🙂

darkwitch
25. srp 2010

dobrou noc
ale porad nevim co jsi myslela, ted nad tim budu premyslet a neusnu...

cell
25. srp 2010

ale jestli takovej namakanej pěknej je Jacob 😉 😀

darkwitch
25. srp 2010

tak jsem to pochopila dobre, namakanej peknej indian je Jacob 🙂

cell
25. srp 2010

no tak ten je teda tuze pěknej 😀

alienka24
26. srp 2010

dobré ránko, tak jsem přijela z krve a ptala jsem se dr. na tu neschopenku

alienka24
26. srp 2010

a od včera večer mě bolí v krku ☹ takže se obávám že na mě kolegyně přeci jen něco neprskala 😒

asus
26. srp 2010

ahojik kočky 🙂
@alienka24 teda ja to řikala že tě nakazí 😒

alienka24
26. srp 2010

@asus a to jsem i v noci spala se zavázaným krkem radši

asus
26. srp 2010

@alienka24 😒 no bezva žikam ti furt už na tu praci dlabej 😅 😠

alienka24
26. srp 2010

jo nechám si to napsat nějak v tom září, ale říkala mi že ted zvýšili kontroly a že mi nemůže napsat neomezený vycházky když mi to pak napíše že mě bolí břicho, že by si tím vlastně protiřečila, tak sem říkala že to chápu

asus
26. srp 2010

@alienka24 no jako ka to máš mě je taky napsal neomezeně až dýl 😉