Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
23. zář 2010

tu jsme měli včera s pečeným kuřetem, jsem ho rozporcovala tak z toho máme vždycky tak dvě nebo tři jídla

asus
23. zář 2010

@alienka24 no když jste jen dva nas je tady vic 😀 tak ja zatim letim jdu něco dělat a pk pujdu do pelišku sem utahana jak kotě zatim pa 😉

alice35
23. zář 2010

ahojky, tak včera jsem nějak nestíhala, byli jsme pro ty objednaný věci a nějak mě pobolíval pupík..do hajan jsem šla v 21h a asus takyj sem pak čumákovala od 2-4h do rána, ale to je teď u mě normální...děs ☹

alienka24
23. zář 2010

tak jsem přijela z nákupu a ona asi bude válka 😕 😕 otřesný zážitek, a bohužel jsem byla i zraněna vozíkem 😝 😠

tereza1980
23. zář 2010

ahoj, tak dnešní poradna ok, vše je v pořádku, mimi taky, srdíčko bije, jenom mám konec pánevní 😖 ale zatím je prý ještě čas, ale spíš to dr. vidí na císaře, já osobně taky. jinak mi zvýšil magnezium na 3x2 denně na to tvrdnutí břicha, nález mám v pořádku, příště bude UTZ a 2.11. nastupuju na MD 😅

tereza1980
23. zář 2010

@alice35 já taky normálně tak od 2 nespím a usnu nad ránem, bolí mě břicho snad v každé poloze, na zádech to nejde, na levém boku mi tlačí dítě hlavou do žeber že nemůžu ani dýchat, tak spím na pravém, ale to celou noc nějak nejde, ach jo.. jinak jsme od poslední poradny přibrala 3 kg, celkem mám tedy nahoře +8kg 😉

alienka24
23. zář 2010

@tereza1980 tak hlavně že kontrola v pořádku, no ale užíváš si to pěkně 😅

alice35
23. zář 2010

@tereza1980 jj na zádech vydržím chvíli, pak se mi motá hlava a blbě se mi dýchá, když jsem na boku malá se šprajcuje napříč 😀 ale na tebe nemám ty si to těhotenství opravdu užíváš!!!! 😒

alice35
23. zář 2010

@alienka24 jak je už je ten kašel lepší?
já dnes myslela, že sebou švihnu v buse, seděla jsem a udělalo se mi děsně špatně a na omdlení ☹

alienka24
23. zář 2010

@alice35 no od rána jsem zakašlala jen dvakrát a ne žádnej záchvat tak jsem ráda, snad už to přešlo konečně 😉

alienka24
23. zář 2010

@alice35 a mě se tohle stává taky, i v krámě, prostě jak je blbej tlak a není kyslík tak je mi na omdlení

alice35
23. zář 2010

@alienka24 tak to je dobře 😉

alienka24
23. zář 2010

@alice35 tojo protože mít to ještě pár dní tak se zblázním, no uvidíme večer no, to je vždy nejhorší

alienka24
23. zář 2010

tak sem přihodila tu druhou čepičku co jsem umotala

eustoma
23. zář 2010

ahoj vrany, tak u mna nove to, ze torchu krvacam, ale hnede nieco, je to asi zaschnuta krv. tak snad sa to rychlo strati. bola som aj u dr. a vravela, ze kym zo mna nejde cervena krv, alebo kym nemam krce, tak musim vyckat. ze teraz v tomto stadiu i tak nic nespravia, ze je to skoro.

no a holky piste co ma caka. kedy sa robia nejake kontroly a tak?

alienka24
23. zář 2010

@eustoma tak pěkně odpočívat at se mimísek udrží 😉 no čeká tě nejdřív utz. na potvrzení těhotenství v děloze s počtem plodů v děloze a se srdíčkem to asi tak kolem 8tt, on to má každej doktor jinak tak je to těžký 😅

lichtakova
23. zář 2010

Ahoj holky, díky moc za rady, pomohlo mi to, i když se stejně nakonec musím rozhodnout sama 🙂
@eustoma jejda, hlavně, ať to nedopadne jako u mě ☹ . A nebyl nějaký sexík?

eustoma
23. zář 2010

Sexik nebol. Ako stale zo mna lezi hnedy vytok, no uvidime, vyzera to ako zaschla krv.no verim ze to nic neni.

lichtakova
23. zář 2010

@eustoma tak třeba je to uhnizďování nebo se ti uděla hematom....chjo, to jsou pořád nějaký nervíky

lichtakova
23. zář 2010

nikde nikdo 😔

cell
23. zář 2010

já tu jsem 🙂

koblizek.janinka
24. zář 2010

dobre ranko 😵

asus
24. zář 2010

Dobré ránko Holky
@eustoma neboj hnede když s tebe jde tak doktor řikal že se mimi usazuje nesmi to bejt krev a ruzne kousky nebo jak tu píšou holky křeče .

asus
24. zář 2010

@koblizek.janinka ahojik Janinko tak co jak je po ránu?

koblizek.janinka
24. zář 2010

@asus ahoooj 😵 jde to ale v noci zacinam prevalovat a nevimnekdy jak si lehnout a nejak semi zkracuje doba spanku .... vecer semi nechce spat a rano uz jsem v sest vzhuru.... pujdu asi zdrimnout odpoledne at to dospim 😉 A co ty jak je? Cetla jsem ,ze mala ma uz 2 kila ... to je super zprava 😵 gratujuli

koblizek.janinka
24. zář 2010

Moji kamaradce se pred tydnem narodila holcicka a mela 4350g a 54cm 😵 😵 😵

asus
24. zář 2010

@koblizek.janinka no to zname taky se převaluju sem tam nemužu spát no bolu pak zas na zadech děs 😒 jojo malá ma skoro dvě kg je kousek už no ji dobře doděláváme jen doufam že nebude važit do porodu 4 kg 😅

koblizek.janinka
24. zář 2010

@asus i kdyby hlavne ,ze bude zdrava 😵 Ja jdu na to mereni a pocitani vahy 8.10. jsem zvedava a se moooc tesim 😵 Jinak asi uz pujdem nejak ted objednat kocarek a zaplatit zalohu at uz radeji je v obchode ... kdyby neco 😨 A vy uz mate kocarek ???

asus
24. zář 2010

@koblizek.janinka to je pravda hlavně at je mimi zdravé 😵 taky sem se těšila na ultrazvuk a byl semnou i manžilek poprve a na posled protože to byl posledni ultrazvuk. kočarek ještě nemáme ale v klidu už máme vybrano tak se pak jen objedna 😉 sedačku do auta už taky máme tak už se to všechno snad zvládne

alienka24
24. zář 2010

dobré ránko holky
tak bříško v albu a částečně zařízenej pokojík