Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eustoma
1. říj 2010

Rychlo vyliecit!!!

darkwitch
1. říj 2010

tak o to se snazim asi mesic...

cell
1. říj 2010

nazdar vrány, tak jsem doma až do neděle, nebo do pondělí ☹ , Tomík mi uletěl a mně se nechce učit

cell
1. říj 2010

darkulko pošli mi expresně ty ženy v pokušení, na to bych dneska koukala docela ráda 🙂

eustoma
1. říj 2010

Kam ti uletel?

cell
1. říj 2010

do Kuvajtu ... s pacientem .... prý se to nedlao odmítnout ☹ 😠

darkwitch
1. říj 2010

cell ja jsem taky slamena vdova

cell
1. říj 2010

darkulko - tak pojď , budeme se koukat na telku spolu 🙂 a hafani si spolu můžou hrát 🙂

darkwitch
1. říj 2010

fajn tak prijedte 😀 ja mam vychazky jen do sedmi 🙂

cell
1. říj 2010

už frčíme 🙂

darkwitch
1. říj 2010

tak ja jdu postavit vodu na caj 😉

cell
1. říj 2010

ale já zatím těhule nejsem 😉 nebuť labuť a dej svařáčka 😉 😀

darkwitch
1. říj 2010

dobre jeste, ze tu mam svarackove koreni 😀 ale zase mam na to zbytecne dobre vino, ale co bych pro tebe neudelala 😉

cell
1. říj 2010

víno mám já. Dovezli jsme v petkách ze svatby minulý týden - a upřímně, na svařáček akorát 🙂

darkwitch
1. říj 2010

tim lepe jsem ted koukala, ze tu mam asi jen bile vino...

cell
1. říj 2010

škoda no ... kdybych se nemusela učit, možná bychom se na nějaké návštěvě domluvily. Takhle musím šprtat ☹ . Přeju hezký večer!

darkwitch
1. říj 2010

to je mi te lito... tak at ti to hezky leze do hlavicky, ale ten svarak si k tomu uvar 😉

asus
2. říj 2010

Dobré ránko Holky 😉

darkwitch
2. říj 2010

dobre rano

eimmy
2. říj 2010

ahoj holky tak jsem jdu dát info... dnes dorazila MS tak jsem si byla vyfasovat Gonal a od zítra stimulka.... 7.10. ultrazvuk a pak se uvidí kdy OPU... tak mi držte palce prosím 🙂

asus
2. říj 2010

@eimmy ahojik to viš že ti držime pěsti 🙂

darkwitch
2. říj 2010

@eimmy drzime 🙂

asus
2. říj 2010

@darkwitch co ty odpočivaš?

eimmy
2. říj 2010

@darkwitch děkuju moc !!! ty jsi byla na KET ? kolik jsi si nechala na poprvé dát embryí ???

eimmy
2. říj 2010

@asus moc děkuju

asus
2. říj 2010

@eimmy nemáš zač a co jinak dnes děláš?nijake plany?

eimmy
2. říj 2010

@asus sekala jsem trávník to mi zabralo 2 hodiny a chtěla jsem ještě natřít před zimou houpačku ale začalo mě bolet břicho tak jsem si vlezla pod deku a zapla si vyhřívanou podložku.... mě dělá teplo dobře na MS bolesti. a co ty děláš???

asus
2. říj 2010

@eimmy no tak to jo pod peřinou je nejlepe 😉 no ja udělala oběd řizky kuřeci a tak nijak se snažim odpočivat protže mě nijak divně začalo bolet podbřišku na straně a mala strašně kope tak doufam že je to jen tim jak se tam mrska 😅

darkwitch
2. říj 2010

@eimmy nechala jsem si dat jedno, ze bylo krasny a ted po KET taky jedno, ale to proto, ze mi jich vic nezbylo...

@asus odpocivam, teda ted jsem byla na prochazce a jeste na jednu pujdu, zapomnela jsem si koupit brusinky...

asus
2. říj 2010

@darkwitch budeš dělat svičkovou?