Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
8. říj 2010

as to nevim, jsem se rozhodla ze za to muze tehu 😀 a ze tudiz v pondeli najdu krasne tlustice a to mam jeste aft... skvela kombinace...

darkwitch
8. říj 2010

nepomuzou? tak to si je nemusim kupovat... ja myslela, ze aspon trosku urychli hojeni...

asus
8. říj 2010

@cell aha tak to jo no ja jim všechnu zeleninu i ovoce těhu vitamin jen jednou týdně protože si taky myslim že jsou na nic 😒 no jinak to leti no zitra začinam 34 týden těhu a rodit už mužu prvni termin 9 listopadu 😅 t+šim se ale zaroven bojim 😅 😀 ale to je asi normalni taky už je to zahul s tim břuchem se koukni do alba.a co ty jinak jak se máš??copak u tebe noveho?

asus
8. říj 2010

@darkwitch no jo to určo najdeš ti držime s Belinkou pěstičky 😵 hned to sem v ponděli nahod budu nedočkava 🙂

cell
8. říj 2010

asu: pupendo máš moc hezký 😵 u mě novýho nic ...... teda podlaháři už sjou zpátky a dávaj na tu podlahu něco smrdutýho 😒

darkwitch
8. říj 2010

as uvidim jestli to sem dam po testu nebo az po krvi...

asus
8. říj 2010

@darkwitch každopadně držim pěsti 😵
@cell co ti to tam dělaj ??

cell
8. říj 2010

@asus : novou podlahu v jídelně 😀

eustoma
8. říj 2010

@cell po b komplexe sa tlstne? ja ze s coho som taka gulicka 😉, papam ho s prestavkami tak 4 roky.

darkwitch
8. říj 2010

@cell a jak to vypada s ivf?

cell
8. říj 2010

@eustoma : a k čemu to?
dark: všechno teprve vypukne

darkwitch
8. říj 2010

cell aha ja myslela ze uz si v procesu...

alienka24
8. říj 2010

tak už jsem zpět, tvrdne mi břicho dneska a navíc mi kamarádka dovezla plnou tašku ořechů tak jsme to museli zkrátit tu prochajdu a je tam fakt krásně 😉 no chtěla jsem ještě žehlit ale jelikož mates dneska přijde bůhví kdy tak budu asi lenošit a louskat ořechy 😉

eustoma
8. říj 2010

mavala som casto kutiky a ked papam b komplex tak sa mi kutiky nerobia.

asus
8. říj 2010

@cell tak to jo 😉 aspon pěkný mužský to tam dělaj?

asus
8. říj 2010

@alienka24 taky mě dnes nijak tvrdne 😅

darkwitch
8. říj 2010

tak ja jdu na prochajdu 🙂

asus
8. říj 2010

@darkwitch tak si ji krásně užij 😵

asus
8. říj 2010

taky letim mějte se papapa

alienka24
8. říj 2010

já jsem tu, kdyby tu teda byl ještě někdo další 😀

darkwitch
8. říj 2010

ahoj ali zrovna jsem dosla z prochazky 🙂

alienka24
8. říj 2010

no já budu muset ještě se psem, ale už jen před barák, s ním nerada chodím takhle večer, ale matěj má inventuru v práci tak bůhví kdy přijde

darkwitch
8. říj 2010

se ti nedivim ja se psem sama skoro nechodim, protoze me poradne neposlouha a ja ho narozdil od manzi neudrzim... kdyz ja ty svoje chlapi nemuzu presvedcit, aby ho poradne vychovavali kdyz s nim jdou, oni vsechno berou na silu a kdyz pak dela neco co nechtej tak nadavaji, misto aby se tomu snazili vhodnyma povelama predchazet...

alienka24
8. říj 2010

no já spíš nerada chodím večer v pátek po městě, samej pobuda se tady vyskytuje 😝 😖

darkwitch
8. říj 2010

tak ja nastesti muzu psa jen vystrcit na dvur 😉

darkwitch
8. říj 2010

teda me ta prochazka dneska nejak zmohla a to jsem vetsinu casu stravila u nasich... asi si pujdu brzo lehnout...

alienka24
8. říj 2010

no sem tu, fakt bleskovka páč za mnou šel nějakej hnusák 😝 sem si to přivolala

darkwitch
8. říj 2010

tak to byla fakt rychlovka

alienka24
8. říj 2010

10minut venku no

darkwitch
8. říj 2010

tak na vycurani to staci...