Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
2. lis 2010

@koblizek.janinka píšu mezi bolestma abych se odreagovala 😅

koblizek.janinka
2. lis 2010

@asus tak pis-pis!!!! Jestli je to lepsi!!! Jak to mate daleko do porodky?

koblizek.janinka
2. lis 2010

Vcera mi prisel fusacek a nejake dalsi vecicky a taky jsem byla v poradne na prvnich ozvach...bylo to super!!!Taky mi dali dohodu o jmenu at si ji predvyplnime, tak si to napisu a spolu s oddacim listem a petistovkou(na vstupne pro tatinka) soupnu uz do tasky🙂...clovek ted uz nevi kdy prijde hodina "H"
Holky kupujete si dopredu odsavacku ???

koblizek.janinka
2. lis 2010

No nic asi uz tu ted zadna nejste ja jdu teda neco delat.... at mi utika cas..manza mi dneska odjel a do patku budu sama tak doufam ,ze budeme pekne cekat 2v1 a nic se nestane.Moje miminko se ted posledni dny hybe jak hrom,ono ani snad nespi🙂

alienka24
2. lis 2010

jejda, já prošvihla že asus rodí , no tak moc moc držím palce

asus
2. lis 2010

@alienka24 ještě nerodim zatim stale bolesti po 15 minutach 😅

koblizek.janinka
2. lis 2010

@asus ja myslela ,ze uz jste jeli.... teda ty mas vydrz

alienka24
2. lis 2010

@asus tak se drž, moc na tebe myslím

asus
2. lis 2010

@alienka24 diky holky tak čekam že si to třeba Belinka ještě rozmysli 😅

alienka24
2. lis 2010

no uvidíš 😅 😕

darkwitch
2. lis 2010

jeje bude dalsi miminko 🙂

koblizek.janinka
2. lis 2010

@asus treba jeste jo..... jejda ja jsem jak struna ,chtela jsem jit neco delat ,ale kdyz jsi jeste tu cucim porad co pisnes...

mirkf
2. lis 2010

@asus jéje, bude další miminko. Dej si teplou vanu - ta ti to buď rozjede nebo se to zastaví.

asus
2. lis 2010

kontarkce jdou po 10 minutach tak mam obavu že ten oběd už nedodělam 😅

koblizek.janinka
2. lis 2010

@asus jeee tak uz jedte hoooonem 🙂 a tatinka zaukoluj at nam pak napise jak se mate🙂Jsi stejne dobra... zatim to nechapu,jak jsi tak v klidecku jeste snad varis pri bolestech.....;)

val123
autor
2. lis 2010

@asus tak tohle si nemůžu nechat ujít 😀 držím moc palečky 🙂

mirkf
2. lis 2010

Tak jsem zvědavá, jestli bude dneska na světě další miminko. Má na někoho Asus mobil, aby mohla písnout?

alienka24
2. lis 2010

já mám na ní mobil, hned jak napíše tak dám vědět nebojte

darkwitch
2. lis 2010

super 🙂

koblizek.janinka
2. lis 2010

@alienka24 ... to je super🙂

koblizek.janinka
2. lis 2010

Tuk-tuk je tu nekdo???

darkwitch
2. lis 2010

ja nakukuju jestli nejsou zpravy od asus

alienka24
2. lis 2010

furt nic, psát jí nechci takže musíme čekat a držet palce

koblizek.janinka
2. lis 2010

Ja se taky tesim az dostame nejakou zpravicku🙂 Copak delate?Na me jde dnes nejake smutno....asi si pujdu dat koupel a nahrat se trosku...

alienka24
2. lis 2010

no já dneska skoro celý den ležím abych dodržovala ten klidovej režim co je mi nařízen, navíc bylo i hnusně venku a pak máme zas nějaký trápení s bráchou tak to člověku moc nepřidá, ale teď si zas upravuju stránky. Ještě tam potřebuju odstranit dvě chyby o kterých víme a pak asi už dám ten odkaz a uvidíme...

koblizek.janinka
2. lis 2010

To bude asi tim dusickovym casem.....Ja dnes skoro nic nedelam do niceho se mi nechce a jeste k tomujsem ted do patku sama doma.Rodine problemy jsou na prd......
Uz se tesim jak budes mit ty stranky ,mas moc sikovne ruce asi ti ale pak upadnou ,protoze myslim ,ze odbyt bude veliky;)Ja si osobne planuji nejakou cepicku ... takze budu jukat co tam mas za zbozicko🙂

alienka24
2. lis 2010

@koblizek.janinka budu tam mít jen hedvábí, teda alespoň prozatím 🙂 ty čepičky si nechám jen takhle po známých 😉

koblizek.janinka
2. lis 2010

Tak to je skoda zdalo se mi,ze jsem cetla, ze budes delat i cepicky.....no tak uvidime mozna, ze me okouzli i neco jineho,treba jako darek, urcite se juknu🙂

alienka24
2. lis 2010

@koblizek.janinka ale jo já je budu dělat ale ne nijak ve velkým, kdo bude chtít tak mu určitě uháčkuju, ale nebudu to dělat nějak dopředu

darkwitch
2. lis 2010

ali porad zadne info?