Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
4. lis 2010

@asus tak to je fajn, aspon mame cerstve informace 🙂 a jak se vam dari?

darkwitch
4. lis 2010

ali stranky jsou moc pekne 🙂

asus
4. lis 2010

@darkwitch uZ Dobre mala basti krasne a taTka a Syn stastny 😵

darkwitch
4. lis 2010

@asus tak to je dobre. kdy te pusti domu?

alienka24
4. lis 2010

@asus to je dobře 🙂 ještě jednou moc gratuluju

asus
4. lis 2010

@darkwitch asi v sobotu 🙂

asus
4. lis 2010

@alienka24 Diky 😵 taky Se Dockas
😵

koblizek.janinka
4. lis 2010

@asus ahojik🙂🙂🙂

mirkf
4. lis 2010

Ahojky, tak mám po kontrolách - výsledky dobré i špatné. To dobré je, že hrdlo je uzavřené a neotvírám se. S cukrovkou je to horší - mám zase zvýšené dávky inzulínu a už si budu píchat i před snídaní. A bohužel se cukrovka začíná projevovat i na mimču - už je o něco větší a začíná být prosáklé, sice jen 1,4 mm (doktory to začíná "zajímat", až když je to nad 2 mm), ale prostě už to tam je. Dietu držím správně - podle váhy u mojí gyndařky mám dokonce o 0,3 kg méně než před 2 měsíci. Podle váhy v diabet. poradně jsem teď za 3 týdny přibrala 0,7 kg - takže to nechápu. Do toho mě strašně bolí nohy - nárty, takže se plazím jak šnek a každou chvíli se mi nohy bolestí podlomí. Na kontrolu do nemocnice jdu už za 2 týdny, tak doufám, že se to zlepší nebo aspoň ustálí - jinak mně hrozí hospitalizací. 😒

alienka24
4. lis 2010

@mirkf teda tak to nic moc zprávy 😒 no držím palce abyste to dotáhli do konce jak máte bez té hospitalizace

koblizek.janinka
4. lis 2010

@mirkf..... tak snad se to nebude zhorsovat a zustanete doma..... sice nevim co to znamena, ze je Tvoje miminko prosakle, ale snad uz se to taky nebude horsit ... tak se drzte!!!!!

alice35
4. lis 2010

@mirkf držím pěsti ať je vše ok
Jinak já jsem stále 2v1, břicho pobolívá, ale Sofince se asi u mě líbí 🙂 chjooo

koblizek.janinka
4. lis 2010

@alice35 ahoj🙂 dneska jsem na Tebe moc myslela a nevedela jsem jak na tom jsi,kdyz si se tu cely den neukazala... ted bys mela kazdy den podavat info.......kdyz je to u Tebe na spadnuti ;),aby ostani nebyli nervozni a jeste s toho pak neporodili🙂)🙂

lichtakova
4. lis 2010

nazdar kočky, koukám, že tady bude mimin, ty jo, to to uteklo.... 🙂

lichtakova
4. lis 2010

@alienka24 stránky super, to já tě budu muset podpořit a nějakej šátek s vážkama si pořídit

darkwitch
4. lis 2010

ahoj lich 🙂 jak se vede? muze se te zeptat, jak dlouho te pri ms bolelo bricho?

lichtakova
4. lis 2010

@darkwitch ahojky, žížalko, jakpak ti je? No čoveče...tak čtyři dny...? to už si teda moc nepamatuju, ale bylo tak jak za starejch časů, bylo mi blbě jako pubertě vždycky při ms.

darkwitch
4. lis 2010

@lichtakova no me prave pri ms boli jen jeden den, a ted uz od nedele, ale asi je to teda normalni, stejne jedu zitra k doktorce...
ale celkem to jde... ale na navrat do reality se netesim...

lichtakova
4. lis 2010

mně tak den dva, tohle teda bylo víc

darkwitch
4. lis 2010

a co jinak? zlobi v praci moc?

alienka24
4. lis 2010

@lichtakova 🙂 tak to budu jen ráda jestli mě podpoříš, a pokud jo tak nejdřív písni a já ti pošlu do IP slevový kuponek 😉

lichtakova
4. lis 2010

@alienka24 prosím tě, já budu mít ten lukrativní flek.... 😉 😀
jestli mě dřív mužka nezbouchne.... 😅

lichtakova
4. lis 2010

@darkwitch nezlobí, naopak, šéf i jeho sestra se na mě už týden sladce usmívají...
ale laborantky jsou smutné, protože jim ubude dost práce a sestřičku jsem ořvala já...i ona

darkwitch
4. lis 2010

@lichtakova tak aspon, ze te nezlobi... drzim palce aby ti nova prace nevysla a manza te zbouchnul 😉

lichtakova
4. lis 2010

@darkwitch 😀 😀 😀 😀

alienka24
4. lis 2010

@lichtakova počkej, tě zbouchne a budeš ráda za kuponek 🙂))

lichtakova
4. lis 2010

@alienka24 no to je taky možný.... 😀

alienka24
4. lis 2010

@lichtakova já doufám že jo 😉

lichtakova
4. lis 2010

@alienka24 naděje umírá poslední...tenhle měsíc já už ani nebudu mít proveru, tak jen abych nemusela na pigáro zase opět...

alienka24
4. lis 2010

jo to sem ještě nehlásila, zítra si jedu vyzvednout kočičku, páč už si teda dala říct a vrzla si s kocourem 😅 😀 tak uvidíme co se bude dít dál, no hlavně doufám že se jí ta horm.porucha srovná 😉