Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
23. lis 2010

@asus já vím, já jen nechápu že na tý socce to nikomu nevadí že o tom takhle rozhodujou jak se jim zlíbí, prostě nejsou ničím limitovaný 😠

asus
23. lis 2010

@alienka24 no jo neudělame nic 🙄 jen si budem snažit zlepšit naladu jee ted koukam venku sněží 😕

koblizek.janinka
23. lis 2010

@asus tak na to az budu psat smsky se tesim uuuuuuuuplne neskutecne 😀

asus
23. lis 2010

@koblizek.janinka 😀 😀 😀 však ja čekam a doufam že přijde i obrazek mimiska 😀 😀 😀 😵

asus
23. lis 2010

holky letim nakojit Izabelku a pak musime na poštu tak zatim papapa 🙂

koblizek.janinka
23. lis 2010

@tereza1980 dekujiiiiii moooc za info,jsem vedela ze to bude nekdo vedet 😵Ty prvni hodnoty ,ktere se tykaji miminka mam porad nejak mezi 125 -150(podle toho jestli spinkame a jestli kopeme),ale mi slo hlavne o ty druhe hodnoty -delohy,protoze jsem si vsimla ze na druhych ozvach jsem je mela tak 10-13,na tretich 15-23 a vcera na ctvrtych mezi 40-50... jsem na to jukala .... 😵Dr.nic nerikal a pak jsem nad tim premyslela az doma.

koblizek.janinka
23. lis 2010

Ali my tamy byli na foceni pupiku ale jeste do dneska cekam na fotky,uz o vikendu jsempani fotogravce psala mail,ale zatim jsem i bez odpovedi................... 😅

koblizek.janinka
23. lis 2010

Tak jsem si ted udelala testo na pernicky a po obede se pustim do jejich peceni ... je to nakazlive 😀

tereza1980
23. lis 2010

@koblizek.janinka 40-50 už jsou docela hezké kontrakce, záleží taky na pravidelnosti, záznam je obvykle tak 20 minut a já měla tak 4-5 velkých kontrakcí ze začátku, po lécích pak tak okolo 3, děloha ti začíná pracovat a chystat se pomalu na porod, ten monitor je důležitý hlavně pro ozvy srdíčka, jestli to při těch kontrakcích zvládá dobře 😀
jinak my máme perníčky napečené a už jsme je i ozdobily s dcerou polevou, tak snad se nám na chodbě nezkazí nebo je manžel s holčinou nesežerou 😝 😀

tereza1980
23. lis 2010

v albu mám pár nových fotek a hlavně jsme přidala stručný článek o tom, jak přišel náš Vendelín na svět 🙂

tereza1980
23. lis 2010

jdu kojit, hladovec křičí 😀

koblizek.janinka
23. lis 2010

@tereza1980 Teri dekuji ... jsi zlata 😵! To uz jako myslis,ze byli kontrakce??? Ta krivka ale nijak neskala,jestli mi rozumis... drzela se celych 20min jen mezi 40-50..... takze takove malilinke kopecky...spis vlnovka.
A teda jsi fakt sikovna ,ze uz mas napeceno! Ja to musim vzdycky schovat nekam nahoru do spajzu ,at mi na to nejde manza on by to jen sice zkousel😀,ale pak by mozna zbyl na kazdeho jeden - no max. dva kousky😀,myslim,ze toto je vsude stejne 😀 😅!!!
..............Ze preji dobrou CHUT malinkemu!!! 😵 a ja jdu ted jukat na Tvoje albicko😵

koblizek.janinka
23. lis 2010

Tak pernicky jsou upecene 😵 z prvniho plechu jsou to sice cernousci ,ale neva jsou z lasky 😵 Priste je nazdobim 😵,ale dnes uz prace staci a budu uz jen odpocivat 😵

alienka24
23. lis 2010

@koblizek.janinka šikulka, já dneska dodělávám šálky, mám jich tady pár rozdělanejch, ted ještě dvě dodělám, udělám si knedlíky jahodový a zadělám těsto na perníčky, nechám odležet do zítra budu péct zítra 😉

tereza1980
23. lis 2010

@koblizek.janinka určitě to byly kontrakce, ale ne každá kontrakce musí hned bolet a znamenat už porod, to že máš vlnovku značí, že se děloha už chystá, ale není to zatím asi nic zásadního, až ti začnou vylejzat kopce nahoru v pravidelném intervalu a k tomu budeš pociťovat v době toh zvýšení pevný stah břicha a bolest v podřišku jako při silné menses tak to jsou už ty porodní kontrakce, jak jsem to za těch 5 týdnů v porodnici mohla sledovat, od té doby to může trvat u prvorodiček taky klidně ještě dva dny do porodu, takže do porodky jeď opravdu až při bolestech a kontrakcích tak po 5 minutách, když tam budeš dřív, možná tě pošlou domů, ale možná si tě tam nechají a budeš tam třeba 12 nebo 20 hodin někde hekat na pokoji, doma je doma 😉 😉

alienka24
23. lis 2010

tak přidány další věcičky do eshopu 😉 a dneska už nepracuju 😝

koblizek.janinka
23. lis 2010

Ja uz se tesim na vecer ........vylepim se k TV a budu cucet na ordinaci a pak uz zase jeden den osamoceni za mou 🙂
Uz at je patek.....................

koblizek.janinka
23. lis 2010

Dobrou noc vsem 😵 ja uz jdu cumakovat na TV 😵

asus
24. lis 2010

Dobre ránko holky 🙂 🙂

koblizek.janinka
24. lis 2010

Dobre ranko vsem 😵

koblizek.janinka
24. lis 2010

Teda tady je dnes pusto-prazno
@asus asi krmis malinkou ...co 😵 😵 😵
Ja se ale ani nedivim ,az budu mit miminko budu taky krmit a cucet porad na nej a ne do PC ............😵
No nic nachystam se a valim do obchodu a pro obed...............

asus
24. lis 2010

@koblizek.janinka no jo nestiham mezi kojenim vařim uklizim a j eště mě marodi kluk 😅

koblizek.janinka
24. lis 2010

@asus prave ,ze cucim jak vse zvladas 🙂 a co klucik co je mu?

koblizek.janinka
24. lis 2010

Tak co nikde nic noveho??? Odhazujete vsechny snih ,ci co????😀

alienka24
24. lis 2010

nikde nic zdá se, já zrovna dopekla perníčky

koblizek.janinka
24. lis 2010

Ahojik Ali a kdypak je budes zdobit ? Ja uz asi zitra ,kdovi jak to pak u me bude...

alienka24
24. lis 2010

@koblizek.janinka no koupila sem si novou zdobičku takže asi zítra, dneska už sem unavená nějaká, lítala jsem dopo po krámech a po městě a odpoledne sem pekla a dvě šálky udělala takže dnes už budu odpočívat

asus
24. lis 2010

@koblizek.janinka no bylo mu nevolno ale zitra jde do školy 😉

asus
24. lis 2010

@koblizek.janinka nemáme snih žadnej 😉

alienka24
24. lis 2010

@asus my jooo