Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

koblizek.janinka
29. pro 2010

@alienka24 bude to tak 😉 ja mam dole 9 kilo ....ale co ti budu povidat porad jeste mi 6 nadbyva 😀 😀 😀 Ty jsi jiste zatim jeste ani 9 nepribrala co 😉 😵

alienka24
29. pro 2010

@koblizek.janinka no já mám najedená 6 kilo navrch a ráno po vyčůrání 5kg 😀

koblizek.janinka
29. pro 2010

@alienka24 hmmm tak ty prijedes z porodnice vystihlena 😵 😵 😵 ja si kupovla par vetsich veci nez mam z doby pred tehu at mam v cem chodit jak se vratim a ty budes muset nakoupit mensi 😀 😀 😀

alienka24
29. pro 2010

no spíš jen zas začnu nosit pásek do kalhot 😀 😀

eustoma
29. pro 2010

@alienka24 podla pupiku, by som fakt netipla ze mas za 40 dni rodit. aspon si hned citila pohyby malickej 😉 😉 😉.

alienka24
29. pro 2010

@eustoma tojo, já cítím i škytavku 🙂

koblizek.janinka
29. pro 2010

@alienka24 😀 skytani jsem taky citila 😉 Riska mi skytal v brisku vzdy vecer v devet a prvni tyden po porodu taky 😉

koblizek.janinka
29. pro 2010

Ted skyta jak se asi prepije............. 😔

asus
29. pro 2010

@koblizek.janinka ahojik telku nezvladam mala už moc nespí tak sem rada když se stihnu najist uvařit 😅

asus
29. pro 2010

@alienka24 škytavku taky znam 😀 mala škytala furt v břišku a ji to zustalo.ty jo ali to už máš za chvilku a budeš mět mimi u sebe to strašně uteklo jak se těšiš?

alice35
29. pro 2010

Ahoj vránky 🙂
asus tak já taky moc nestíhám, ale to asi každá s malým prckem. Je fakt že malá už spí méně, ale je stále hodná, takže pohoda. "Protivná" je jen večer když se ji chce spát. Naštěstí už má svůj režim, takže večer chodíme spát cca mezi 19-20h což je super.
@koblizek.janinka jak jsem psala o tý zelený stoličce, tak u doktorky vše ok, prý občas být může. S tím že pije častěji a po malých dávkách, tak prý může být trošku nachlazená...no doktorka měla pravdu pže 23.12. začala malá kýchat a kašlat a 24.12. jsem mazali na pohotovost pže se v noci dávila a dusila ☹ . Teď už je ok, ve zprávě má napsaný akutní zánět nosohltanu...no nevím dostala se z toho zázračně rychle 🙂. Jinak jsme taky byly s tou vyrážkou na kožním tak máme tři mastičky a mažeme a mažeme a mažeme 😀. Taky jsme stihly kyčle a máme je ok 😝. Zítra jdeme na kontrolu v 6ti týdnech ikdyž nám už je teda trošku víc no 😎.
Jooo ještě k tomu kojení když malá pije 10min tak je to sláva, její doba baštění je většinou 5min, pak si odříhne a někdy pak ještě pije cca 2-3min a konec našpulí pusu a můžu se snažit jak chci 😲 . A ještě když teda pak dostane škytavku nebo kdykoli tak se má prý prckovi dát cucnou z prsu a přejde to, takže dávám a pomáhá to 😉
tak se mějte průběžně vás dočítám a občas písnu...ještě jsem zapomněla... ali krásný malý bříšenko, takový by si snad přála každá 😀

alienka24
29. pro 2010

@asus těším, i když občas mám pocit že mi to ještě nedochází, nevím jak to popsat, to že jí mám v bříšku se mi líbí ale nějak ta představa že zas chvilku bude venku mi ještě nedochází 😅

agenturaberuska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
koblizek.janinka
30. pro 2010

@alienka24 😵 uz brzy ti to dojdeeee 😉 😵 😵 😵
Jinak.... dobre ranicko vsem 😵

asus
30. pro 2010

@alienka24 však ti to dojde jak píše Janinka 😀 uživej mimi v břišku 😉

adisek
31. pro 2010

Ahooooj holky, prisla jsem vam poprat hoodne zdravicka do noveho a roku a vsem snazilkam // co nejdriv 😵 😵 😵

A koukam, ze je tady spousta novych miminek, tak dodatecna gratulace 😵 😵 😵

koblizek.janinka
31. pro 2010

😵 😵 😵Hooooodne zdravicka v pristim roce vsem!!!!!!!!!!!!!!!!!😵 😵 😵

darkwitch
31. pro 2010

ahoj holky preju vse nej do noveho roku

asus
31. pro 2010

ahojik holky take přeju vše nejlepší v novém ruce 🙂

val123
autor
2. led 2011

Milé vranky 🙂 přeji vám hodně zdravíčka a štěstí v novém roce 🙂
P. S. přišly konečně výsledky a jsou ok, nádherný vánoční dárek 🙂

darkwitch
2. led 2011

@val123 tak gratuluju, takze v lednu zacinas stimulovat?

eustoma
2. led 2011

ahoj vrany, vsetkym krasny start do nveho roku. snazilkam prajem, nech sa coskoro zadari. tehulkam nech mate drobca coskoro pri sebe 😉. mamickam prajem, nech vas deticky moc netrapia a uzite si ich.

val123
autor
2. led 2011

@darkwitch to ještě nevím, teprve půjdeme do CARU s výsledkama a za 10 dnů má přijít mrcha,tak uvidíme, jak se to stihne 🙂 ale díky těm výsledkům, je mi to teď opravdu jedno, jsem za ně vděčná a nervozita přešla 🙂

darkwitch
2. led 2011

@val123 tak to je dobre, ze nervozita klesla 🙂

alienka24
3. led 2011

ahoj vránky, tak kdepak všechny lítáte, doufám že jste všechny vkročily do nového roku co nejlíp a všem přeju hlavně zdraví pro Vás i dítka 😉 😵

koblizek.janinka
3. led 2011

Ahojik holky 😵 @val123 gratuluji k vysledkum moc jsi me potesila... to jsou vyborne zpravicky hned ze zacatku roku 😵
Jinak my kojime,prebalujeme a tak 😵 😵 😵 Mooooooooooooooooooooc si to uzivame tak pa,ted pujdeme na prochazku 😵

pitrisek26
3. led 2011

ahoj holky, i když jen nakukuju přeju všem hodně zdraví a hlavně toho štěstí snažilkám v Novém roce. 🙂
@val123 gratuluji k výsledkům ( i když nevím jakým přesně 😉 ). Nevím jestli si na mě pamatuješ, ale já jsem se "snažila" tady s Váma, ale už patřím do jiné kategorie a to do "špatné SPG". Teď nám vyšel dvakrát špatně ☹ , ale už aspoň víme, čím to je, že se nedaří. Za 3 týdny jdeme na první IUI, prý to zkusíme, i když šance je malá, ale větší jak přirozeně. Horší je, že budu píchat injekce a to se fakt bojím. Ale co se dá dělat. Jinak ostatní je vše v pořádku. Takže si držme palce 🙂

val123
autor
3. led 2011

@pitrisek26 Ahojky, to víš,že si Tě pamatuji 🙂 Nic si z toho nedělej, je to smutné,ale aspoň jak píšeš, víte čím to je. My máme zjištěné hodně špatné SPG od samého začátku ☹ IUI nám zavrhli, takže po roční léčbě manži a genetických testech, nám teď povolili konečně IVF-ICSI 🙂 Taky se bojím těch injekcí,ale co bychom pro mimíska neudělali, viď 🙂A kam chodíte do CARU?

val123
autor
3. led 2011

@koblizek.janinka krásné fotečky 🙂 Mám z vás radost 🙂

pitrisek26
4. led 2011

@val123 jezdíme do Zlína a snad to letos dopadne, protože jsme promarnili dva roky ☹