Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
4. kvě 2011

@alice35 ahojik no mala se odstrkuje a pidalkuje ale už začina nohy davat pod sebe a snaži se lezt tak to bude už rychle jinak už jezdíme v choditku je to prča malá je nadšena 😀 😀 😀 😵

koblizek.janinka
5. kvě 2011

Ahojik holky mooooc vas zdravim,jakse dari???? 😵
...teda vy jste ale vsechny uz pekne pokrocileeee ... skoro lezete,curate na nocnik .... ja cuciiiim ...jste sikulinky😵 😵 😵 My byli na kontrole v utery a meli jsme 7420g a 66cm 😉 Bylo i ockovani ....zase pro maminku hruza po prvnim pichanci plakal jen chvililinku a druhy byl vsak horsi, ale zvladli jsme to u maminky bylo po placil 😵 ..........je to moje sikulka.Vcera jsme meli teplotku 38,4 hned od rana ale dnes uz nemame 😉 Jinak ja ted zarizuji krtiny ,tak se tesime mame je 15.5. 😉
Jinak porad plne kojime, ale taky uz se pomalu chystame na papani... za mesic a neco na to vlitnem 😉 Zidlicku uz mame jeste z dob TEHU,knizku s recepty taky a ted jsem nakoupila nadobicko 😵 S malym uz trenujeme... ted tak na prazno ma lzicku porad v pusince.
Co se tyce pohybovych pokroku ,tak mi malinky se zveda na natahle rucicky,obcas mrskne zadeckem ,ale spis se pak zacne zlobit,ze mu nejde jit dopredu a chce aby jsem mu pomohla....noooo uz ma maminku vycvicenou 😀 😀 😀 Kdyz je nekde Riska v pololeze,tak se snazi sedat a to mu celkem uz jde,ale neudrzi se zatim... a taky se mu uz parkrat podarilo se prevratit na brisko 😵 Jiste nejsme moc velke jesterky ,ale taky se snazime 😵 😵 😵 Tak zatim papa

asus
6. kvě 2011

ahojík 6 měsiční kontrola ok vážíme 7.550kg a měříme 65cm mrkvička nám moc nejela 😝 ale brokolička nám chutná 😀

alice35
10. kvě 2011

@asus tedááá malá už je v chodítku 😲 už teda sedí sama? 😅 Já uvažuju nad hopsadlem i chodítkem, ale asi to vyhraje chodítko 😉. Natálka se v něm taky vyblbla 😀.

Jinak u nás kontrola v 6ti měsících ok máme 6340g a měříme 64cm...koukám, že oproti vám všem je teda Sofi žížalka 😀

alice35
10. kvě 2011

Už máme nosítko 😉 snad se v něm bude malé líbit, dnes vyzkouším.

asus
10. kvě 2011

@alice35 ahojik no ještě se sama neudrži ale choditku krasně drží 😀 je tam mocc spokojena 🙂 v nosítku taky nosím ale už je malá dost těžka 😅 se pronese 🙂

alice35
11. kvě 2011

Dnes má moje beruška přesně 6 měsíců 😅 !!!!!
Včera jsem zkoušela nosítko a super, jen ho musím doladit všude je spousta popruhů a přezek 😀. Koupila jsem Chipollino latte a rozhodla jsem se pro chodítko, tak pomalu začnu vybírat 😉.
JInak holky kdyby někdo chtěl ohřívačku koj. lahví, tak prodávám.....nějak jsem se unáhlila s koupí ani ji nepotřebuji. Je úplně nová http://www.malvik.cz/Vse-ke-krmeni/ohrivace/Chi...

alice35
11. kvě 2011

jééé koukám na tu cenu té ohřívačky, tak tolik jsem za ni určitě nedala 🙂 myslím že cca 400,- tak jestli ji někdo chcete i s poštovným za tu cenu, písněte mi.

koblizek.janinka
14. kvě 2011

Ahojik holky,jak se vede? My se ted zamyslime nad dovolenou... nemely by jste prosim nejaky tip????

asus
14. kvě 2011

@koblizek.janinka ahojik dovolenou?? no nevím ale moře do roka nedoporučujou 😉 😒

alienka24
15. kvě 2011

ahoj holky 😉
já používám nosítko manduca, malá je v tom spokojená a jelikož je to ergonomický nosítko tak i na zádíčka to je v pohodě 😉
malá se už směje na celý kolo, koníky pase krásně a už se i pokouší zvedat na ručičky ne jen na předloktí, vůbec mi přijde docela akční 😎

@koblizek.janinka no my už s malou byli na dovče na slovensku a v září se chystáme na chatu do Orlickejch hor a k moři bychom rádi jeli příští rok

koblizek.janinka
15. kvě 2011

ahojik holky ja myslela tady nekam do Ceska... jestli nemate nejaky tip,kde je pekne 😉 pekne ubytovani
i okoli na vylety a tak 😵

alienka24
15. kvě 2011

@koblizek.janinka tady je tooolik krásných míst, záleží spíš na vás jak moc chcete výletit, jestli spíš příroda nebo hrady a zámky a tak 😉

tereza1980
16. kvě 2011

ahoj holky, tak my tedy dáme moře už letos, jedeme za 6 týdnů do Itálie, do hotelu s polopenzí a zázemím pro mimi, v klidné zóně, soukromá pláž, pitná voda na pláži, slunečníky atd. jedeme autem tak myslím, že to zvládneme 😵 moc se těšíme, dcera ještě u moře nebyla.
když byla malinká tak první rok jsme byli jen u našich na chatě, to jí ale byly 4 měsíce, v roce a půl jsme jezdili po čechách a byly jsme dokonce i pod stanem 😀 stačí vybrat tak, aby bylo okolo dobré zázemí pro děti, spoustu tipů najdeš na netu, na diskuzích atd. nebo zadej baby friendly hotely. horší je, že většinou tyhle vyhášený místa jsou v květnu beznadějně vyprodaný 😒

cell
16. kvě 2011

jen jezděte holky .... pak nám dáte tip 😉

koblizek.janinka
19. kvě 2011

Diky holky 🙂

koblizek.janinka
19. kvě 2011

Holky kdy budete davat mimca do sportaku,ja chci zacit v lete ale nevim jestli to neni brzy........... 😅

asus
19. kvě 2011

@koblizek.janinka ahojik Janinko,tak do kárky budu dávat malou až bude sedět sama ,protože dřiv se to nemá 😉 muj názor 😀

cell
19. kvě 2011

a holky copak máte za kočárek a jak jste spokojené? jsem ve fázi hledání a už z toho šílím. Je jich tolik a každej má nějaké výhody i nevýhody 😒

alienka24
20. kvě 2011

@cell ahoj, já mám takko jumper x a sem spokojená, my do něj nechtěli vrážet moc peněz a zatím se to vyplatilo a suprově zvládá i terénní trasy 😉

asus
20. kvě 2011

@cell ahojík ja mám Roan - Marita je skvělej i na tereny ma i kárku jsem 😵 spokojena

pitrisek26
20. kvě 2011

@cell ahoj cell, tak to už jsem jediná z vran které se ještě nezadařilo, hrozně ti gratuluji 🙂 stalo se přirozeně? 🙂

tereza1980
20. kvě 2011

@cell prvně veliká gratulace a pak my máme quinny speedy, už jsme ho měli před 4 lety pro dceru a spokojenost, jenom sporťák nelze dát do polohy úplně vsedě, ale jinak do terénu super, navíc je to jeden z nejlehčích kočárků co se týče váhy.

tereza1980
20. kvě 2011

@koblizek.janinka my nasadili sporťák před 2 dny, jde nám tam poloha úplně vleže, takže Vendelín leží stejně, jako v korbě, navíc jsme si koupili jarní fusak od emitexu, tak je tam jako v bavlnce, je to vzdušnější, v tomhle počasí byl v korbě úplně spařenej, a už tam nemá tolik místa, navíc když se vzbudí tak ho štve, že nevidí ven, takhle ho trochu napolohuju, zhruba stejně jako v lehátku nebo autosedačce a je to, chtěli jsme to vyzkoušet, protože na dovolenou do Itálie chceme rozhodně jet už jenom se sporťákem.
a co se týče toho samostatného sezení, tak třeba naše dcera se sama posadila až v 10. měsících, byla lenoch, bylo to na zimu a naštěstí se do korby ještě i s fusakem narvala, ale jenom proto, že byla drobnější, ale jiné větší děti nemají po půl roce v zimě s fusakem kolikrát šanci se do korbičky vejít, takže do sporťáku se dávají i děti, co ještě samy nesedí, pokud lze spoťák polohovat.

val123
autor
20. kvě 2011

@pitrisek26 Nevěš hlavu, nejsi jediná 🙂 ještě zbýváme my s dardulkou 😉

mirenkam
20. kvě 2011

ahoj holky, tady je už tolik maminek.... 😵
@cell moc gratuluji 😵

@val123 a @pitrisek26 holky já taky ještě zbývám 😖

val123
autor
20. kvě 2011

@cell mooc moooc gratuluji

@mirenkam ach jo, taky ještě ☹

val123
autor
20. kvě 2011

@mirenkam jůů ale ty teď jdeš na další kolo IVF koukám 🙂 Já začínám asi cca za 10 dnů a tentokrát teda budu mít krátký protokol

eustoma
20. kvě 2011

@mirenkam @val123 a @pitrisek26 kocky drzim vam pestiky na dalsiu akciu.

eustoma
20. kvě 2011

@val123 @pitrisek26 holky aku mate v plane akciu?