Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
20. zář 2011

@alice35 ahojik taky baštime vše jejeje to jste menši než Izabelka 😅 netušim proč nespí je to děs jist nechce spat taky ne pokaděna neni jen si stoupne v postýlce rumpluje sni a ječi 😕 doktorka řikala že musim vyfržet že by se to do dvou let mělo zlepšit to ze mně ale bude mumie 🤐

asus
20. zář 2011

@pitrisek26 držim pěsti

alice35
22. zář 2011

@asus do dvou let??? 😲 si dělá pr*el ne 😀 😀 to by mně asi hráblo....držím pěsti, ať je malá brzy ok s tím spaním. Mně by už asi vezli nohama napřed, kdyby malá nespala...dnes se probudila 4:30 a stála v postýlce, koukala a nechtěla ležet, tak jsem ji dala k sobě a usla "až" za půl hodiny. Teď sedím v práci a jsem jak praštěná lopatou 🙄 😀 . Většinou mi ale spí celou noc, takže v poho, toto byla výjimka 😉 .

asus
22. zář 2011

@alice35 je ty chodíš do prace??jak to stíháš??

alice35
23. zář 2011

@asus jj chodím už co se malá narodila 🙂 a jde to, stíhám a jsem ráda, že si od malé občas odpočnu 😵 a ona není stále jen se mnou.
Už máš vymyšlené dárečky pro Izabelku k 1 ročku? 😝 Já už mám něco nakoupené i na vánoce 😀 ale stále pátrám co by ji mohlo udělat radost...nemáš typ? 😅

asus
23. zář 2011

@alice35 ja už taky nakupuji chtěla bych nijake skakadlo doma mame už vkládačku jidelni sadu na písek sadu chci ještě nějake kreat.hračky a co máš ty?

alice35
26. zář 2011

@asus tak to jsme na tom podobně 🙂 já mám skákadlo, několikatery vkládací puzle, kostku do které se vkládají geom. tvary a takový ten pokroucený drát připěvněný do dřeva a jsou na něm korálky, to mám koupené malé a podle ohlasu koupím větší, mají hezký v ikei + tam ještě chci koupit ty zatloukací špalíčky 😉 a dál nevím co jiného.... joo ještě si děti vyhrají s káčou tak se chci podívat jaké mají, zatím jsem je nikde neviděla, ale nijak jsem nehledala 😀

asus
30. zář 2011

@alice35 ja dneska pořidila zvonkohru a chci ještě kostky 😀

koblizek.janinka
3. říj 2011

Ahojik.... koukam ze holcicky rostou 🙂 Taky uz premyslim nad darecky 😉 Jinak se mame taky fajn.Jo a mame uuuuuz konecne zoubek 😉 Ja taky uz spekuluji nad tim jakto udelat abych se konecne vyspala celou noc, ale zatim se nedari 😀 ...ale s @asus to nejde samozrejme srovnavat ....malinky se budi jednou max dvakrat za noc 😉

asus
4. říj 2011

@koblizek.janinka ahojik ty jo jen dvakrat za noc to je super 😉 u nás je to každou hodinu 😝 a nechapu že se rano probudi uplně v pohodě 😕 ja sem k o a gratulujem k zoubečku 😵

koblizek.janinka
4. říj 2011

@asus dekujem jsem se navyhlizela tech novych satu 😀 😀 😀
Lituji te... ja jsem K.O. kdyz kojim v noci dvakrat 😉 ,clovek si uz za dva dny zvykne ze kojim treba jen jednou a pak zase 2 kojeni 😝 😝 😝 ....to uz rikam jak je to mozne ze by mel Riska porad takovy hlad,popapa vecer vcelku dobre.No asi my to mame takovy zvyk uz od narozeni se budi stejne tak uvidim kdy vynecha obe nocni kojeni.
A pres den spinka Belinka dobre???.... mi maly spi ted pravidelne 9h-10:30 a pak 13:30 -15h davam ho uz jen doma a je to parada konecne mame od porodu poradne uklizeno 😀 😀 😀 😉 😉 😉

asus
4. říj 2011

@koblizek.janinka jee spaní přes den??u nás jo jednou deně a to po obědě tak hodinku maximalně 😝

koblizek.janinka
5. říj 2011

@asus tak to jste nejvetsi nespavci jake znam 😨
asus a spi mala s vami ? Riska uz spinka v pokojicku sam,protoze jak se zacal v noci stavet v postylce zjistl ,ze spika s nami(do te doby nevidel pres nebesa) tak mi prislo, ze kontroluje jestli jsem tam cim dal casteji a vyzaduje pozornost,tak jsem ho zkusila dat do pokojicku a je to o dost lepsi i ja se uz nebudim pri kazdem jeho vzdechu a zaknourani ze spani.Malinkemu to prestehovani ani neprislo to spis mi je smutno(i kdyz je asi 3metry ode me 😉 ), ale ted kdyz jsem odpocata je to pro oba lepsi 😵
Jinak drzim pesti at to spinkani je den ode dne lepsi 😉

asus
10. říj 2011

@koblizek.janinka jojo malá spí s náma protože nechci litat v ečer sem tam když sem rozespala 😝 , ale už se trochu zlepšujem mala se budi jen třikrat za noc tak doufám že už to bude jen lepší 😉

koblizek.janinka
10. říj 2011

@asus to mas pravdu nekterou noc tam jdu za Riskou i 5krat8treba vcera...), ale vetsinou jednou.Uz jsem ho taky chtela dat nekolikrat zpet ,ale pak jsem pokuseni odolala a rikam si ze cim driv se nauci spinkat sam tim lepe.Pak by jiste to bylo z jeho strany s placem a to by mi nedalo srdce(takze by s nami byl do 18 😀) ,ted mu to ani neprislo to jen ja jsem nekdy nameko a chtela bych ho nejradeji porad muchlat u sebe 😵 Tak papa no a vidis mala uz spinka krasne jak ctu...tak jen tak dale 😵

majkl81
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
alice35
11. říj 2011

Dnes máme 11 měsíců 😉 😝
@asus kostky máme a dnes jsem objednala ještě aktivní chodítko, nic dalšího mě už nenapadá. Normální chodítko jsem už prodala, pže Sofi nám už z něj vylézá 🙂.
Jinak s tím spaním tě obdivuji, Sofi se dnes budila lezou ji další zoubky a já jsem úplně hotová 🙄 .

asus
13. říj 2011

@alice35 to věřím kdyžmá člověk málo spánku je hotovej 😝 choditko už taky nepoužíváme je nám malé a jine už kupoovat nebudu protože bude malá asi brzo chodit sama 😉
@koblizek.janinka spánek jak kdy třeba dneska šílený od 3 od rána nespala a furt se budila každou pulhodinu 😝 pak zase spí dobře nechápu to ale jsou to naši mazličci, miluju jak se semnou Izabelka mazli a pusinkuje mně 😵

alice35
13. říj 2011

@asus no já teda koupila to aktivní chodítko, možná zbytečně.... uvidím nooo 😀
Jinak malá se pokusila o první krůčky na své 11 měsíčniny 😀. Blbý je, že doma máme plovoučku a dlažbu a na tom se chodí blbě, takže zkouší v ohrádce. Botičky ji zatím dávat nechci, prý dokud nezačne chodit úplně sama tak nedávat, tak nevím no...přemýšlela jsem o "nolenkách" nemáš s nimi zkušenost?

asus
13. říj 2011

@alice35 tak botičky ji dávej jednak si nožičky museji navknout a za druhe když je nebude už nosit tak se ji začne bortit klenba a to je špatně 😕 ja je male taky dávám krásně cape ma takove ty klasicke capačky s pevným kotníčkem

alice35
13. říj 2011

@asus no nevím jestli spěchat s botičkami 😒 každý má jiný názor. Já se spíš přikláním k tomuto 😉
S prvními botičkami nespěchejte. Dětské nožičky potřebují volnost, aby se mohly správně vyvíjet. I když jsou miniaturní botičky v obchodech seberoztomilejší, snažte se jim odolat. Děťátko, které ještě nechodí, je dostatečně „obuté“ v ponožkách. Platí to i tehdy, když se děťátko začíná stavět a zkouší první krůčky. Ponožky s protiskluzovou úpravou na chodidlech mu přitom poskytnou dostatečnou oporu. Botičky dítě skutečně potřebuje teprve tehdy, když umí chodit natolik, že může běhat samo i venku.
Pro zdravé dětské nožičky je přirozený pohyb základním předpokladem. Nechte je běhat bosé, jakmile je to možné. Trénují se tím nejen kosti a svaly chodidel, ale chůze bosky udržuje i pružné vazy a šlachy a je tou nejlepší prevencí ploché nohy. Obuv má v tomto věku pouze ochrannou funkci, měla by chránit před chladem, vlhkostí a poraněním. Optimální dětská bota by se měla dokonale přizpůsobovat všem pohybům nohy, nikdy ne naopak.

asus
14. říj 2011

@alice35 to jsem četla ,je to věc názoru každý říká něco jineho 😉

alice35
15. říj 2011

@asus já toho právě četla taky dost a pak si vyber 😖, ale to je tak se vším 😀
tak papa
jooo máme to chodítko a malá s ním lítá jak čert, ale je fakt, že je to na chvíli. jestli chceš podívej se na fotečku

adisek
16. říj 2011

Ahoj holky, nevite nektera, jestli uz lichtakova porodila?? Myslim, ze mela termin v zari 😕 myslim na ni ..

eustoma
16. říj 2011

@adisek ano ma holcicku, ma foto v albe.

adisek
17. říj 2011

Tak to mooooooc gratuluju 😵 😵 😵 😵 😵 zkusim najit albicko ,
@eustoma diky 😉

alice35
27. říj 2011

@adisek ještě jsi celá? Těším se na fotečku malého cvrčka 😉 .

Holkýýýý kde stéééé, neříkejte, že nestíháte 😅

cell
27. říj 2011

@alice35 : tady .-)

alice35
27. říj 2011

@cell jéé konečně někdo...jak se cítíš, máš to za pár. Já jsem takto před rokem už dávala na modlení ať je malá venku 😀

cell
27. říj 2011

@alice35 : celé těhu jsem měla bezproblémové, ale teď už mě všechno bolí, hlavně podbřišek - takže bych se asi taky nezlobila, kdyby to bylo dřív 🙂 ... jak se máte? 😉