Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eustoma
19. kvě 2010

a uz bude jedno co budem oslavovat 😉, dovod sa vzdy najde 😉

alienka24
19. kvě 2010

ahoj eust.... 😉

eustoma
19. kvě 2010

cauky ali 😉
vidim, ze dnes ste toho moc nenakecali. aky si mala den?

cell
19. kvě 2010

kuk, jdu péct buchtu, slíbila jsem do práce. Moji dva miláčci se napucli a oba spí jak mrtvolky 🙂

alienka24
19. kvě 2010

docela prima, mám dobrou náladu tak jsem celej den pěkně vysmátá 🙂 noa ted klohním večeři a ještě polívku na zítra
a co ty?

cell
19. kvě 2010

a mega novina: mám nové kolo!!!! hurááááá

eustoma
19. kvě 2010

ja cakam az mi moj mazelik navari 😉, teda "vari" cinu 😉. este ze to ma po ceste z prace 😉. ale uz mam hlad.

eustoma
19. kvě 2010

jejej nove kolo, no skvele.
v lete dame nejaky cyklo vyletik 😉

ja mam dobru naladu, uz snad 14 dni 😉

alienka24
19. kvě 2010

jeee nový kolo, tak to je super cell...máš radost viď? 😉

cell
19. kvě 2010

mám, hlavně o tom kolo jsme mluvili víc než rok. Cyklovýletík dát můžeme. Strašně se těším, že budeme jezdit s mojí kamarádkou a že konečně zhubnu!!!

eustoma
19. kvě 2010

budes moct jazdit na kole do prace 😉 😉. to bude poriadna kondicka 😉.

cell
19. kvě 2010

eusti: no vždyť jo, proto už to bylo tak nutný 🙂

alienka24
19. kvě 2010

no tak to bude kondička 🙂

darkwitch
19. kvě 2010

caute vrany 🙂

eustoma
19. kvě 2010

holky tak vecera bola skvela 😉. manza "vari" fakt vyborne 😉 😉 😉
citim ako keby mi malo prasknut brusko. ale nepraskne 😉.

darkwitch
19. kvě 2010

eus tak to je dobre, ze ti manza tak dobre "uvaril" 😀

eustoma
19. kvě 2010

inak z ucenia mi ide hlava prasknut. nic tam poriadne neni a uz mam pocit, ze sa ani nic nevlezie. manza to vzal sportovo a povedal, ze ved co najhorsie sa moze stat, jedine ze ma vyhodia. co je skoro to ako keby som tam nesla. takze je to jedno. pojdem, skusim, mozno preleziem.....kazdopadne jedno je iste, od skoly budem mat nadobro volno 😉, resp. pokoj 😉 😉 😉

este tyzden... ach jo.

darkwitch
19. kvě 2010

eus tyden to uz vydrzis...

eustoma
19. kvě 2010

jasne 😉

darkwitch
19. kvě 2010

a pak budes mit dostudovano 🙂 ty se mas, ja asi nedostuduju, jen se mi to jeste nechce uplne vzdavat, tatka me asi uskrti a manza se mnou nebude mluvit kdyz to vzdam...

eustoma
19. kvě 2010

no dostudovane je silny vyraz. ale su len dve moznosti, bude sa trafia do toho co budem vediet, alebo ma vyrazia. ked ma vyrazia, tak dostudovane ako tak mat nebudem, ale sak svet sa nezruti. no rozhodne mi to so mnou nic nespravi. ako by reagovali rodiaica, to uz necham na nich. ale ja budem v pohode ;) s touto myslienkou, ze nedokoncim skolu, som sa zmierila, tak pred 2 rokmi, takze nie je nova.
takze bud zostane vsetko po starom, alebo sa to zlepsi, tym ze budem mat titul 😉. co az take velke plus neni. nemienim titul pouzivat 😉.

ale kto by ho na druhu stranu nebral 😉 😉 😉

cell
19. kvě 2010

eusti: a jakým titulem ověnčíš své jméno?

eustoma
19. kvě 2010

"totalny magor" 😉

eustoma
19. kvě 2010

mrg 😉

darkwitch
19. kvě 2010

eus budu drzet palecky, tak ja se s tim taky srovnala, ale ostatni to nechtej pochopit, ze na to napsat diplomku proste nemam hlavu, myslenky, cas, chut 🙂 ale psssst nikomu to na me nerikej...

darkwitch
19. kvě 2010

eus toho se asi nedockam... ale tak me bc. k zivotu staci...

eustoma
19. kvě 2010

dark: ani slovko neceknem 😉

inak mam teraz pauzu, teda mala som do pol, uz pretahujem 😉. a pojdem sa znova ucit. no moc mi to nejde. este ze mi dorazi doucovanie 😉, snad to do mna naleje 😉

darkwitch
19. kvě 2010

eus ty mas i doucko, tak to urcite das...

eustoma
19. kvě 2010

jasne 😉 😉 😉

holky tesim sa na koniec mesiaca, dufam ze tu pribudne tehuliek ako maku. teda viacej tehuliek ako toho maku 😉 😉

darkwitch
19. kvě 2010

ja se taky tesim az budete hlasit // treba se k vam pridam 😉