Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eustoma
24. únor 2010

moj gynekolo spolupracuje s pronatalom. ale ja som sa rozhodla pre apolinara. a som tam spokojna. podla mna asi vsetky centra maju dobry pristup.

alienka24
24. únor 2010

já si taky myslím že je to vesměs jedno kam pak člověk chodí

eimmy
24. únor 2010

také souhlasím jen je někde vidět že je to soukromá klinika nebo státní

cell
24. únor 2010

já tedy ne, ty soukromý si na sebe musí vydělat a je to znát. Já jsem v Pronatalu tedy moc dobrou zkušenost neudělala, ale to už jsem tu psala

alienka24
24. únor 2010

cell...no asi máš pravdu 😉

eimmy
24. únor 2010

cell a pronatal je státní či soukromý ??

alienka24
24. únor 2010

no já jsem ráda že s tím zkušenost nemám a snad ani mít nebudu 😉

cell
24. únor 2010

Pronatal je soukromý ..... bydlím vedle něj, chodím kolem se psem často

eustoma
24. únor 2010

no ako vsetko ma svoje pre a proti. ano uznavam je Apolinara statna klinaka a je to vidiet na chodbe, zase na druhu stranu ma najlepsie vysledky v CR, dokonca parti medzi 3 najlepsie centra v europe. takze to pomohlo mojmu rozhodnutiu. Druha vec je cennik nehradenych ukonov. nestretla som holky, ktore v sukromnych centrach nic neplatili, ale zase v statnych ano. ak nepocitam 30 kc poplatok. takze vyska doplatkov je zase nizsia, nez v sukromnych centrach.

je jasne ze sukromne centra tiez musia mat vysledky, inak by to vobec nemohli robit. a vsetko nieco stoji.

je to rozhodnutie na kazdom jednom z nas. ja som si vybrala apolinara ale viem pochopit, ze niekto si vyberie ine centrum.

eustoma
24. únor 2010

no okolo asistovanej reprodukcie sa tocia dost velke peniazky.

alienka24
24. únor 2010

tak ono hraje i velkou roli třeba dojíždění nebo tak, ono přeci jen jezdit třeba 100km nebo 30km je rozdíl 🙂

cell
24. únor 2010

já můžu sovnat Pronatal a Apolinář a ty debaty byl úplně jiný. Zatímco v Pronatalu mě ještě ani nevyšetřili a už mluvili o IVF, což mě zarazilo, naopak u Apolináře se snaží to řešit všechno rozumně a po pořádku. Jsem fakt ráda, že jsem přešla do státního

eustoma
24. únor 2010

to tiez, to ma nenapadlo. ale jasne aj dochadzanie hraje velku rolu.

eustoma
24. únor 2010

mne sa v pronatale nepacilo ze mi lekarka bez nejakych vysetreni chcela nasadit kortikoidy (neviem ci som to dobre napisala) a pritom na ne namala dovod. takze po konzultacii s lekarkou kamoskou sme zvolili ze teda tento sposob nie a sla som tiez do apolinara.

eustoma
24. únor 2010

co som citala diskusie, tak vzdy sa najde niekolko ludi a pre a niekolko proti. je dolezite aby lekari pomohli tym spravnym smerom 😉 😉 😉 tak aby boli vsetci spokojny 😉

eustoma
24. únor 2010

ja mam chut na nieco, ani enviem na co. len tak proste na nieco 😉

alienka24
24. únor 2010

já tady zobu arašídy s kolegyňkou 🙂

eustoma
24. únor 2010

som dobla do ovocia a na kiwi, vino, mandarinku, baban chut nenam to uz som si dala. skusim zmrsku, mam trochu v mrazaku 😉

alienka24
24. únor 2010

jeee no já sem taky zmrzlinová, si dám dneska k tomu rychlobruslení, stejně budu mít nerva jak to dopadne 😉 😀

eustoma
24. únor 2010

holky idem sa povenovat mazelovi. majte sa krasne, zajtra sa urcite ozvem.

cell
24. únor 2010

a já nebudu hřešit, mám tu ovoce a musím se dopít, nějak přes den nebyl čas 😒

alienka24
24. únor 2010

to já zas piju jako duha 😉 😀 😀

alienka24
24. únor 2010

tak jsem si teda zrovna objednala fusekle na island z bambusovýho vlákna 🙂 😀 😉

darkwitch
24. únor 2010

ahoj holky tak mi ted volala sestra, ze mam synovce 🙂

cell
24. únor 2010

darkul: gratuluju 😵

darkwitch
24. únor 2010

cell 🙂 i kdyz presto, ze jsem vedela, ze mi vola proto, tak moje reakce byla "sakra" coz se sestry dotklo, jenze ja cekala, ze to bude holka a vsadila jsem se se setrenkou o sano 🙂 a navic jsem si zabouchla dvere, protoze jsem sla zrovna domu

cell
24. únor 2010

já bych to šáňo oželela, hlavně že je klučina zdravý a že to mají za sebou 🙂

darkwitch
24. únor 2010

cell vsak me je sano jedno, jen jsem myslela, ze to bude dalsi holcicka, tady je videt, ze muj odhad pohlavi je uplne vedle, jako vzdycky... a tajne jsem doufala, ze treba nez porodi zjistim, ze jsem taky tehu...

darkwitch
24. únor 2010

a kluk je lepsi budou mit parecek 😉

cell
24. únor 2010

ok, beru na vědomí, že na Tvé odhady nedám 😉 😀