Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
9. bře 2010

je vall ahojik ja bych taky jela do tepla 🙂

val123
autor
9. bře 2010

asus já taky, reláxek, koktejlíky hm...

asus
9. bře 2010

vall no to jo ja taky 🙂 a jak se máš??

val123
autor
9. bře 2010

no asus jde to. Tak nějak normál, žádný zázrak. A co Ty?

asus
9. bře 2010

vall no jako u nas taky jsem v očekavabi zda přijde mrcha ☹

val123
autor
9. bře 2010

už? téda to je něco jak to letí

asus
9. bře 2010

vall ještě ne jsem 18 den ale utika to jak blazen ☹

val123
autor
9. bře 2010

jej asu to je ještě času, a neboj mrcha nepříjde

asus
9. bře 2010

val no nevim uvidime a žadna těhu tady neni??

val123
autor
9. bře 2010

☹ asu bohužel zatím ne, ale určitě zahlásí // eus, ter a pit 🙂

asus
9. bře 2010

jak určitě už to vi??? 😀

val123
autor
9. bře 2010

já jsem prostě rozhodnutá, že určitě zahlásí

asus
9. bře 2010

val jojo tak to jo tak zatim se měj papapa letim do prace 🙂

val123
autor
9. bře 2010

asus tak pa pa a ať Ti to rychle uteče

alienka24
9. bře 2010

tak jsem byla pro granule psovi a teda vyčerpalo mě to maximálně, ono na mě fakt něco leze

darkwitch
9. bře 2010

ali tak sup do postylky a caj a citron a zazzvor a cesnek 🙂

alienka24
9. bře 2010

no dovařím polívku a ještě si lehnu na chvílu před prací

val123
autor
9. bře 2010

a medííkkk

alienka24
9. bře 2010

no já jdu spinkat, to mi stejně pomáhá nejvíc
se ještě ozvu dneska

tereza1980
9. bře 2010

tereza1980:.....1 DC....... 3-7DC clostyl, 18.3. UTZ, pregnyl, pokud neklapne asi stimulace na IVF jedno embryo
alienka24.........5 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
val123:............7 DC......kortyhel
darkwitch: ......9 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
mirenkam:.......13 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
eimmy:..........13 DC.. uziva femibion 800 (12 DC ultrazvuk - případná stimulace a pak IUI - pokud to nevyjde tak IVF jednoho embrya ALE ONO TO VYJDE TAKŽE IVF NEBUDE TŘEBA )
mysycka:........15 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
lichtakova: .... 17 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, mojzisovka, od 17DC-proveru
asus:..............18 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........20 DC ...... zdravotně oba OK, bude closti+pregnyl + přirozené snažení ..
alice35:...........22 DC ...... přirozené snažení, vitamínky
eustoma:........ 23 DC....... stimulacia Fostimonom, 1.3. bolo IUI - overime 14.3. testikom.
mirkf:............. 24 DC.......přirozené snažení - horm. profil v pořádku - od 21DC Duphaston, ale nejspíš zbytečně, protože asi vůbec ovulka nebyla
bonifac........... 26 DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
cell:................?42 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina

ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

Testování: (jestli nás teda dřív nedostihne mrcha )
eustoma ...................14.3
pitrisek26 ..................17.3

pitrisek26
9. bře 2010

Ter co to vídím, tak brzo?????????????????????????? 😢

val123
autor
9. bře 2010

ter to je mi moc líto, i když to byla ta špatná strana,tak vím, že si tomu moc nedávala naděje. Ale tentokrát to určo klapne, teď bude folík z té správné strany a bude prosincový brouček.

pitrisek26
9. bře 2010

tak teď už se bojím, to já určo taky .. holky myslíte, že jsme se mohli trefit, když pregnyl byl 14DC a my měli tulčo 11,13,15,17,18DC? 😒

tereza1980
9. bře 2010

tak tento měsíc nic, an jsem to ppravdě nečekala, ale spíš mě překvapilo, že jsem začala už včera špinit, teprve 10DPO a 12 den po injekci a dnes se mi rozjela MS, tím pádem jsem měla luteání fázi jen 10 dní, což mi přijde dost málo, tak až půjdu na ultrazvuk tak se zeptám dr. zda mi nenasadí ten Utrogestan nebo něco takového. tento cyklus jsem měla jen 23 dní. normálně ho mám 27 dní. od čtvrtka začnu brát clostyl po pondělí a pak jdu 18. března na ultrazvuk na folíky, tak snad bude tentokrát na té správné straně 😉
kdyby to neklaplo nebo byl folík zase napravo tak do dalšího cyklu asi už zvážíme IVF, nevím, jestli má u nás to IUI smysl, folíky zrajou ok, ovulace probíhá řízeně, spermie jsou ok 😖

pitrisek26
9. bře 2010

terez, to je smůla jak hrom .. ☹

tereza1980
9. bře 2010

no jo, holky co se dá dělat, pravda je, že mi tulili přesně na pokyny gennetu, tj. 32 hodin po injekci, tak v tomhle cyklu to zkusíme pojistit třeba ještě jedním tulením dříve, ale zase nevím, aby stihli spermijci dozrát a nebyl moc "naředěný" 😀

val123
autor
9. bře 2010

pit to jste se určo trefili neboj a když tak spermijky jeden den bez problémů počkají, kor když jste měli SPG dobrý, takže neměj strach a nestresuj e.

val123
autor
9. bře 2010

ter spermijky stejně zrají 3 měsíce

tereza1980
9. bře 2010

pitri, to je holt život, pomalu si na to zvykám, doufala jsem, že kdyby to klaplo tak mi to vyjde před nástup do práce nebo těsně za něj, ale co, tak se to holt o chvilku posune, teď hlavně musím vyléčit sebe a dítě, dcera má od včera antibiotika a já je dostala dnes, takže nakonec všechno zlé k něčemu dobré, můžu se pořádně uzdravit a v příštím měsící už snad bude teplo, žádný rýmy ani kašle a třeba ten pozitivní test dostanu jako dárek ke třicetinám na začátku dubna 😀

darkwitch
9. bře 2010

tery to je mi lito ach jo, uz by tady tu smulu mohl nekdo prolomit...