Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

lichtakova
15. bře 2010

ahoj vali
hele, kdy se nám vlastně vrací cell, že nejsou žádné zprávy? třeba už má v břiše černouška amy to ani nevíme 😉

eustoma
15. bře 2010

krasne ranko holky. tak mne sa dnes vyhodil opar. som aj zrusila zubarku. inak mrska sa u mna zatial nehlasi. prace mam az nad hlavu dost.

eustoma
15. bře 2010

pitrisku: nadej je vzdycky. kym mrksa nedorazi, a dokonca niekedy aj ked dorazi, tak ohlasovanie mimiska moze byt rovnake ako ohlasovanie mrsky. takze to este nemusi byt stratene.

darkwitch
15. bře 2010

eus jaj opar s tema jsem si ted uzila, tak si vem volno at se ti hezky vyleci, opary v tehu neni dobre podcenovat 😉
lich ahoj treba ma 😉 ale nevim kdy se vraci, si vubec nepamatuju na jak dlouho jeli...

lichtakova
15. bře 2010

eust, to tě chválím, žes to idpískala, já to úplně nesnáším, když mi tam taklhe někdo nakluše 😠

eustoma
15. bře 2010

som sa citili az trapne, nerada rusim terminy a pripadam si ze salim doktora. kto vie co si pomyslela. no ale nechcem mat potom opar v puse.

dark: krasne si to napisala - ze v tehu 😉, potesilo ma to 😉

lichtakova
15. bře 2010

eust, když má nějakou infekční virózum jako opar nebo rýma, tak se nemá k zubaři chodit, já to mám velkýma písmenama na ordinaci, ale stejně se mi často stává, že si tam někdo sedne a povídá já jsem nemocný, nevadí to.....??? VADÍ a hodně 😠 😠 😠

darkwitch
15. bře 2010

lich zvlastni me zubar vzdycky rekne to nevadi, ale me to vadi, jak mam otevrit pusu kdyz mam opar...

eustoma
15. bře 2010

skocila som rano do lekarne kupit nieco na opar a mala som nutkanie kupit citlivy test. ale nekupila som. no teraz zvazujem zeby som sla znovu. no furt mi to beha hlavou.

lichtakova
15. bře 2010

dark, ono na vyšetření to není tak hrozný, ale když máš něco dělat-s vrtačkiu nebo ultrazvukem, tak jak se to chladí vodou, tak ten aerosol je infekční jako blázen a ještě jak dlouho to pak krouží vzduchem
eust, to chápu... 😉

pitrisek26
15. bře 2010

eust, já mám taky nutkání testnout, ale můj mi to zakázal, že budeme čekat, ale asi to nevydržím a potají večer testnu 😉

eustoma
15. bře 2010

inak holky ma slusne zavrate, tlak mam v poriadku, som hned merala. ale sedil, alebo aj stojim. urobim nejaky pohyb a hned sa mi toci hlava. zacalo to vcera, ale len tak par. no dne to mam doobedu a uz som mala tak 5-krat.
a to musim zachvilu domesta.

darkwitch
15. bře 2010

lich me chtel s oparem i vrtat, ale to jsem utekla 😀
pit, eus vydrzte a pak najdete krasne // 😉

pitrisek26
15. bře 2010

já vydržímmmmmmmmmmmmmmmmmm, ale bude to stát sil ... 😀

eustoma
15. bře 2010

holky mne je tak blbo, a neviem s coho. som sla do mesta dosla som po zastavku a uz ani vrati som sa nevladala. no strasne zle mi je. ani to neviem s coho, nic blbe som nejedla. a neni to take ako ked sa hlasi mrska. je mi zle ako keby ze bezim maraton a na konci uz nevladzem, tak asi tak mi je. toci sa mi hlava. bojim sa nieco zjest, ci nebude este horsie..... no super den... snad sa to vecer zlepsi.

eustoma
15. bře 2010

tak kocky a je to v kely mrska dorazila 😢. no teke priznaky jak teraz som este fakt nemala.... dokelu.

pitrisek26
15. bře 2010

eust, nekecej, tak to je v prdeli ☹

pitrisek26
15. bře 2010

a je to určo ono, je červená?

eustoma
15. bře 2010

no neviem cim to je, mozno hormonmi. co narobim, stve ma to. a este k tomu mi je blbo. no.... kebyze bude blbo s mimiska, tak to je ine. ale takto hnusne a z mrchy...... dokelu.... som nastvana. nastastie som doma a lezim. sna dbude zajtra lepsie.

eustoma
15. bře 2010

pitrisku je, je to cervene, tmavo cervene.

pitrisek26
15. bře 2010

tak to je v pytli .. takže tento měsíc prd úspěšnost, já budu určo to samé ☹

alienka24
15. bře 2010

chjo...tak to mě mrzí eustíku, hlavně at je ti brzo dobře

darkwitch
15. bře 2010

eus ach jo to me mrzi, tak snad ti bude brzo dobre...
no, to je v haji, taky si nemuze dat pohov potvora jedna ☹

eimmy
15. bře 2010

eust: to je mi MOOOC líto.... ale ty příznyky vypadali nadějně.. ☹

darkwitch
15. bře 2010

ahoj eimmy a jak jste na tom vy?

darkwitch
15. bře 2010

eimmy ta chodis do ISCARE? jaky tam jsou? ja uvazuju, ze se taky uz objednam do caru, ale zatim jsem se nerozhodla kam...

eimmy
15. bře 2010

ahoj dark,
my ted bereme antibiotika měla jsme špatné stěry a čekáme až dorazí MS. Pak od 5 DC 2x denně clostyl. a 5DC mi budou dělat průchodnost pomocí ultrazvuku a s největší pravděpodobností i tento cyklus IUI...
a co vy?

holky jak si mám udělat v albu aby se mi texty řádkovali.. pořád se mi to řadí hnedka zasebou..

eimmy
15. bře 2010

dark, ISCARE můžu jen a jen doporučit... jsou skvělý.. hlavně ten přístup a prostředí. Není to tam jak na běžícím pásu.. mám vždy stejného lékaře a jsou milý.. vše mi dopodrobna vysvětlují fakt doporučuji... pro mě je to důležité že se tam cítím ok..

alienka24
15. bře 2010

eimmy...a budou ti pak dělat ještě znova stěry? nebo jen atb a bude to cajk? já ted čekám na výsledky

eimmy
15. bře 2010

ali.. už mi stěry dělat nebudou.. nic neříkali a hlavně bych na výsledky čekala 14 dní a to by mi nepředepsali už užívání clostyl. tobě budou dělat kontrolní stěry???