Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
2. únor 2010

tak jsem tu uteklo mě něco? 😀

alienka24
2. únor 2010

asus...ani nic moc, od tý doby co nejsem středem zájmů já a moje žaludeční obtíže tak to tu nějak ustalo 😅 😀 😀

asus
2. únor 2010

ali jejejj co holky dnes máte k obědu?ja budu vařit čočku a parek 😀

alienka24
2. únor 2010

mnam, to bych si taky dala, no já mám od včera těstoviny s omáčkou a k večeři upeču kuřecí stehna a kaši k tomu

asus
2. únor 2010

ali to je taky dobrota kuřatko hmmmmmmmmmm 😝 tak už je ti dobře ju? žaludek tě už nemuči ju? spolupracovnice má běhavku asi nijaka chřipka či co 😖

alienka24
2. únor 2010

no tak ráno sem snědla housku, tak mi bylo pak lípa před cghvílí jsem si dala jogurt a zatím dobrý, no a piju čaj tak uvidíme co mi udělaj ty těstoviny no, jako už mám hlad tak se na ně těším 😎

asus
2. únor 2010

ali tak šup se napapat ja zhřešila čokoladu 😅 😝

alienka24
2. únor 2010

se najím až doma, za chvíli končím, no tak jsem zvědavá co to se mnou udělá no 😝

adisek
2. únor 2010

ahojky holky, koukam, ze jste uzavrely stare tema a moooooc vam vsem preji, aby jste za sebou uzavrely i tu smulu a od ted tu byly same // 😵 😵 😵

asus
2. únor 2010

adi ahooojky no jo daly jsme se na novo a doufame že lepší a jak se máš ty?

darkwitch
2. únor 2010

ahoj adi 🙂

darkwitch
2. únor 2010

holky kde dneska jste, zrovna dneska bych potrebovala povzbudit a tady nikdo neni... si snad zacnu povidat sama se sebou...

darkwitch
2. únor 2010

moje nalada kazdym okamzikem klesa k nule... zjistuju, ze nejsem prilis silna osbnost... v diskuzi mimi k vanocum kam jeste chodim dneska oznamili 3 holky, ze nasly dve// ja jim to samozrejme preju, ale dneska to nejak nezvladam a to se tam jeste ukazala spoluzacka a taky tehu a to, ze je moje kolegyne karieristka tehu se mi ted potvrdilo, jsem z toho nejak znicena, jako samozrejme jim to preju, ale nejradsi bych se sla nekam zahrabat a vybrecet se a misto toho se musim tvarit mile a pracovat...

val123
autor
2. únor 2010

dark už jsem tu, jdu na pomoc.

darkwitch
2. únor 2010

val to je dobre 🙂 ja jdu hledat naky vtip 😉

val123
autor
2. únor 2010

dark takže 3 x se shluboka nadechni, běž na záchod, tam si zanadávej, kopni do dveří a pak se vrať na pracoviště. Představ si prozvracené 3 hodiny denně, potom nalitá nedotknutelná prsa, zakázaný sexík na 5 měsíců, 30 kilo navíc a poté nevyspaná očka, protože se mimísek stále budí a kříčí, nervózního manžu, protože je taky nevyspaný a dále vztekající se dítko v obchodě, které leží na zemi, dupe nohama do země a řve, že chce tu panenku, že jsi zlá macecha, že mu to nechceš koupit a lidi, kteří se na Tebe otáčejí a klepou si na hlavu. ..... Ještě stále Tě mrzí, že zatím nejsi těhu?

darkwitch
2. únor 2010

val dobry sice to nepomaha, ale uz je mi mnohem lepe 😉

val123
autor
2. únor 2010

dark tak budu pokračovat, představi si, že by to nebyl jeden mimísek ani dvojčátka,ale rovnou trojčátka, všechny by chtěli stejnou hračku ve stejnou chvíli, všechny by měli hlad ve stejnou chvíli a všechny by se zrovna špatně vyspinkaly. Tý jo to by byla mela.

val123
autor
2. únor 2010

Pepíčkova sousedka porodila chlapečka. Ten se ale narodil bez uší. Sousedka přivezla malého synáčka domů a pozvala na návštěvu Pepíčkovu rodinu.
Předtím, než šli na návštěvu, si tatínek zavolal Pepíčka a povídá mu:
Jestli se zeptáš, proč nemá uši nebo o uších něco kecneš,tak dostaneš takový výprask, jaký jsi ještě nezažil!!!
Pepíček to pochopil a vyrazili ...
Když se Pepíček podíval do postýlky povídá:
Jé, to je krásné miminko." Sousedka se zaraduje a říká:
"Děkuji Pepíčku, jsi moc hodný."
Pepíček dále povídá: "A má moc krásné palečky, a kouzelný malý nosánek, a krásná očička ..."
Sousedka na to: "Ty jsi ale zlatíčko, Pepíčku."
"A vidí dobře?", ptá se zase Pepíček.
Sousedka na to: "Doktor povídal, že je 100% šance, že zrak bude v pořádku.
Pepíček se ušklíbne a řiká: "Tak to je fajn, protože kdyby potřeboval brejličky, byl by dost v prdeli..."!!!

darkwitch
2. únor 2010

val to jsem vklidu vzhledem k tomu ze se nam nedari ani jedno tak si myslim, ze trojcatka nam nehrozi 😉
jinak zitra odpoledne hlidam neter a pak jdu k lecitelce tak jsem zvedava co mi rekne... doufam, ze same dobre zpravy...
jinak nemuzu zadny dobry vtip najit, tak musis vydrzet 😉 a jeste bych taky mela chvili pracovat a nechce se mi

val123
autor
2. únor 2010

dark hoď chmury za hlavu, neboj, dočkáme se. Dark navrhuje polepšovnu Tvé doktorky,aby se na Tebe konečně podívala, myslím, že Tě to hodně pak uklidní, a nic si z toho nedělej, v tomhle taky jsem pěkná srábota.

darkwitch
2. únor 2010

val vsak jo, ja je za hlavu hodim, jen tech dobrych zprav bylo dneska trochu moc na moje spatne zpravy 🙂

darkwitch
2. únor 2010

jo a vtip je super 😀

val123
autor
2. únor 2010

dark já vím, to chce zalézt večer pod peřinu a vybrečet se. To dělávám, nebo se zamknu do koupelny, protože u nás, když mě manža vidí brečet, tak pak ho to hrozně mrzí, protože říká, že je to jeho vinou.

val123
autor
2. únor 2010

neboj ali nám tu teď protrhne tu smůlu a pak pošupeme jedna za druhou

darkwitch
2. únor 2010

val ja taky pred manzou nemuzu, protoze on si taky mysli, ze je to jeho vina a pak pokracuje tim, ze jestli nebude moc mit deti tak se se mnou rozejde - na zabiti...

eustoma
2. únor 2010

ahoj holky, uz som spet od zubarky, no a mam zapaleny kanalik. boli to jak das. no nechala mi kanalik otvoreny a snad sa to skludni. ako injekcie co mi picha, tak tie nezaberali vobec, som bola na kresle a nemukla som, ale slzy mi neskutocne tiekli. no poviem bolest hnusna. a este sestricka mi pritlacila savku na bolavu cast dasna, tak to bolo v oku slzyska, nie slzicky. pekne som si v kresle poplakala, do prace som zavolala, ze si beriem volno. nastastie to beru v pohode. kupila som si zmrzku, mam to chladit. tak rovno 3 😉.

inak val: to povzbudenie je pekne.

dark: presne ako pise val. mne sa najviac paci ta cast s kopnutim do dveri. zivo si viem predstavit tie nase ked do nich clovek kopne, tak mu asi noha prejde cez ne. takze kopni tak opatrne 😉

val123
autor
2. únor 2010

dark jj přesně tak, furt říká, že se s ním stejně kvůli tomu rozvedu a že je to jeho vina, a bla bla bla

val123
autor
2. únor 2010

eus aj tak snad to brzy přestane bolet ☹

eustoma
2. únor 2010

u nas je to zatial lepsie. ako manza ked zacnem debatu, ze chcem babo, tak hned zacne reci typu. teraz je noc, to nesu decka vonku, ale cez den zajdeme do parku a nejake si vyberieme 😉. no a ked povie toto, tak to stale prevrati na srandu. inak u nas v okoli je velky par, chodi tam vela deti 😉, urcite si vyberiete ja vy, ked sa pridate 😉 😉 😉