Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
3. únor 2010

holky mejte se krasne jdu hlidat neter a pak k te lecitelce, tak mi drzte palce... zkusim se stavit vecer...

alienka24
3. únor 2010

bože tak mě zas vytočila známá, ale uplně maximálně

asus
3. únor 2010

ali copak se děje?

asus
3. únor 2010

ja už mám pečeno vařeno moučnik i sekana ještě se dopeka pizza 😀

eustoma
3. únor 2010

ahoj asus, ja len nakukujem. a robis mi chute 😉

alienka24
3. únor 2010

aaale dostala jsem zase takové dobré rady jakože spolu asi málo spíme, že teda jako nechápe kde může bejt chyba, že proč nejdu do gennetu a podobný nesmysli, a že ona otěhotněla hned a nemusela nic studovat 😠

mirkf
3. únor 2010

Ahojky holky
Ali - takové "chytré kravajzny" posílej rovnou do prd.... Ty jsou nejlepší, samy otěhotněly ani neví jak a nedovedou si vůbec představit, jak nám je, když to nejde. Za takové keci by jim měla narůst vždycky jedna bradavice na nose 😝
Malá už mi zase chodí do školky, tak doufám, že tentokrát už to bude na déle, ne zase na 7 dní.

eustoma
3. únor 2010

ali: presne ako pise mirkf

eustoma
3. únor 2010

ono kto to nezazie, podla na to nepochopi. a tiez "zboznujem" take reci. a cim dlhsie sa nam nedari, tak tym viacej ma take keci vedia vyhecovat.... potom nech sa mi nik nepostavi do cesty.

alienka24
3. únor 2010

no jako poslední věc mi napsala že bejt na mým místě tak jde na IUI že za to nic nedám, al eže je to moje věc, tak jsem jí jen napsala že si taky myslím že je to jen moje věc

alienka24
3. únor 2010

a už sem byla v lékárně, mám atb na 10dní, ne na 5 a čípky a těhu test teda pro jistotu , nechala sem tam přes tři kila 😒

eustoma
3. únor 2010

ali: jednym uchom du a druhym von. nejak sa nad dnou ani nepozastavovat.

alienka24
3. únor 2010

já jen nechápu kde ty lidi berou tu drzost udělovat mi rady o které nežádám a ještě se pozastavovat nad tím že ještě nejsem těhotná 😠

eustoma
3. únor 2010

ja este neznasam, ked mi babka, alebo niekto tak starsi zacne rozpravat, ze ona v mojom veku uz mali 3 decka. a tak a ze brali sa az vtedy, ked bola tehotna..... no a co budete vysvtelovat, tu sa nic nezmoze. ja som omedzila navstevy dost, len preto, aby som nemusela pocuvat taketo reci.

zleps si niecim naladu. nejakou dobrou knizkou 😉. alebo cokoladou 😉

alienka24
3. únor 2010

tak test ani nebude třeba holky, myslím že do zejtra se to rozjede naplno

eustoma
3. únor 2010

😢

alienka24
3. únor 2010

eust...ono možná dobře, kvůli tý infekci

eustoma
3. únor 2010

to mozno ano. holko nech sa rychlo vyliecis.

alienka24
3. únor 2010

snad jo, no máme to na deset dní 😒 a pak po třech týdnech kontrolní stěry a teprve pak půjdu eventuelně do dalšího clostylu 😉 takže si tenhle měsíc prostě budu jen užívat

eustoma
3. únor 2010

😉 vyborny plan si len uzivat 😉 to schvalujem.
mne chcela dat zubarka antibiotika a ja ich zarite odmietam. tak snad ich nebudem potrebovat. uvidime. opuch uz mizne a mam chut nieco jest, ale vobec netusim co.

alienka24
3. únor 2010

no takže únor je pasé, a v březnu si to asi už neštrejchnu takže to nechám až po islandu 😉

alienka24
3. únor 2010

to je dobře že už ti to splasklo a máš hlad a chut 😉

eustoma
3. únor 2010

ali, mas velky kufor na ten island, ze mi ma pribalis ako batozinu 😉 som malinka, vleziem sa 😉

alienka24
3. únor 2010

no nevím, asi sebou povezeme hodně alkoholu 😉 😀 když už, tak už 😀

eustoma
3. únor 2010

😉 no dobre no. kamoska je teraz vo svedsku a hlasi neskutocne mrazy. tak nam na to islande nezamrzni. na to sa hodi ten alkohol 😉 😉 - zahreje telo i dusi 😉

alienka24
3. únor 2010

na islandu taková zima není, tam je to spíš promněnlivý, ale co tam budem tak by mělo být tak kolem 10-15stupnů, no není to žádná sláva ale na turistiku výborný podmínky

eustoma
3. únor 2010

ja jak vetrim minus cokolvek, tak sa mi von nechce.

ajkaaa
3. únor 2010

čauvec holky

eustoma
3. únor 2010

ahoj ajkaaa

lichtakova
3. únor 2010

ahoj holky
ali, teda to je zas konstelace...no u nás to taky není žádná sláva, ale nechci, abychom byli oba otrávení, že do toho musíme bušit jako králící jen kvůli otěhotnění
nojono, to jsou ty nevyžádané rady...mě takhle nedávno dostala sestřenka, jestli teda už chceme dítě...že to by hlavně chtělo přestat jíst antikoncepci 😒