Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
4. únor 2010

aji nebudu

ajkaaa
4. únor 2010

U nás nějakej úchyl přepadl paní na nádraží a znásilnil, ta byla úplně na dně a vydržela to asi rok , pak se oběsila, i přes veškerou péči manžela.

alienka24
4. únor 2010

ve zlatnictví, já dělala v sázkový kanceláři a tam mi přepadli kolegyni 😒 😝 jsem hned potom dala výpověd a měsíc chodila do práce se strachem jestli tam ten magor feták přijde znova, a přišel, ale tři týdny potom co sem tam skončila a to už přišel s pistolí .....no je to na hovno, ale prostě tohle riziko máma musela připustit už když do tý práce nastupovala 😒

ajkaaa
4. únor 2010

Radši něco veselejšího, nebo se budu bát jít i na záchod 😒 .

alienka24
4. únor 2010

ajkaaa...to ne, že to tak cejtí, že prostě se upne na něco jinýho, tak jsem jí říkala že to je uplně super nápad

ajkaaa
4. únor 2010

To si nepřipustíš Ali, to by nemohl do práce chodit skoro nikdo, všude hrozí nějaký hovado, kterýmu hrábne a něco ti udělá. A může se ti to stát i venku a ve dne. A co?- budeš kvůli tomu zavřená doma furt? To nejde a abys chodila pořád s někým to taky nejde. To si fakt nepřipstíš, až když se to stane.

alienka24
4. únor 2010

no v neděli pojede za malým se podívat, pak pojede ke mně, si jí tady nechám jak to bude možný a kdyžtak můžu jet pak i k ní, a ono to půjde

cell
4. únor 2010

ajkoo a co Ty vlastně studuješ?

darkwitch
4. únor 2010

a kde bydli mamka?

ajkaaa
4. únor 2010

Pejsek je dobrý nápad, a může mu i povídat, starat se o něj, bude to fajn, zaměstná sebe i myšlenky. A hlavně s ním bude muset chodit ven a pečovat o něj, a bude vědět, že to je povinnost.
A poříídí si ho?

alienka24
4. únor 2010

ajkaaa...hele no v tomhle myslím že to v úvahu brát musíš, pracovat na místech kde se zdržuje větší hotovost anebo šperky či jiný cenosti tak je pravděpodobnější že tě vykradnou, přepadnou, než třeba když pracuješ v masně, hračkárně, lékárně, knihkupectví,...třeba vím že o tomhle jsme se s mámou bavili když nastupovala do práce že se to stát může

darkwitch
4. únor 2010

cell ajka studuje vsechno 😉

ajkaaa
4. únor 2010

Cell všechno možný, ale mám státnice z psychologie, když jsem studovala sociální práci, tak jsme se tohle všechno učili a museli absolvovat povinnou praxi v různých zařízeních, byl to někdy očistec. Měli jsme tam psychologii, psychiatrii, psychopatologii a samý takovýhle věci hodně.

darkwitch
4. únor 2010

cell a co v praci? klidecek nebo chicago hope?

cell
4. únor 2010

aji: i my na medině, ale upřímně mně to moc nebavilo. Já se strašně ráda vykecávám s lidma, ale zároveň mě baví zavádět hadičky, dumat nad křivkama, vymejšlet léky, ale poslouchat celou pracovní dobu nějaký tragédie, to by mě asi položilo. Už tak tu vidím denně hrozností denně dost.

tak hlásím 10 km a protože u toho koukámna pořad o obézních, jedu dál 😀

alienka24
4. únor 2010

no ona má už i kočku, jenže ta už je stará, takže s ní už moc legrace není, no v sobotu se mají jet podívat na bišonka někam, ale už na ročního psa, že jim zbyly, tak nevim no, jsem jí říkala že at nebere hned tu první věc co se jí naskytne, že štěnátko by mohlo bejt lepší už právě i kvůli kočce aby ho líp přijala než ročního psa, no hlavně sem jí radila at si to tam pořádně prohlídnou, zjistí jak se ti psi chovají k sobě a jak jsou udržovaní, očkovaní a tak, aby si pak nevzala domů nějakýho zmetka, anebo třeba nemocnýho pejska, ono tohle taky není sranda, bohužel i v tomhle se najdou chovatelé který jsou pěkný svině....

ajkaaa
4. únor 2010

Ali tak asi jo, ale třeba ve všech obchodech máš nějakou tržbu. a lékoška je taky nebezpečná, mojí kamarádku lékárnici tam chodili otravovat feťaci, chtěli solutan na fet. a když jim ho nechtěla dát, tak byly hustý, pak dala výpověď, protože se tam bála. Byla tam sama, a stejně jí tam furt kradli něco z pultu - žvýkačky a takový věci - ale ne po balíčku že. tak to pak musela ještě zaplatit. Pak dělala ve zdravotnických potřebách, tam s ejí líbilo a byly tam dvě.

cell
4. únor 2010

k nám taky choděj feťáci, pro stříkačky a taky dáme, než se s nima tahat ☹

ajkaaa
4. únor 2010

No právě Cell, proto jsem psala, že jsem kolikrát po té praxi byla na zhroucení. Bylo to fakt někdy děsný.

ajkaaa
4. únor 2010

Cell hrůza, víš ona se pak třeba bála, že jim to nedá, oni vypadnou, ale počkaj si na ní až půjde domů třeba.

alienka24
4. únor 2010

ajkaa...jo jasně všude máš tržbu, ale třeba zloděje moc nenapadne jaká tržba může bejt v knížkách když v životě žádnou knížku nepřečet 😝 a že kolikrát je tam peněz víc než v herně, ale prostě zlatnictví, herny, sázkový kanceláře a pumpy, tam s největší pravděpodobností vždy nějaký peníze budou anebo zlato, brilianty apodobně......

ajkaaa
4. únor 2010

Já se ale feťáku taky bojím, jsou nevyzpytatelný.

cell
4. únor 2010

aji: jasně my jim taky dáme, protože je to naštve, rozkopnou chatrný dveře a co my se sestřičkou. problém je, že oni to vědí a taky tam lezou pořád.
Ale bojím se i alkoholiků, to je stejný zvěrstvo ☹

darkwitch
4. únor 2010

holky a uz prejdete na neco veselejsiho?

alienka24
4. únor 2010

no je to těžký dneska no, všude jsou nějaký rizika, to je jako že víš že když budeš dělat v hospodě že denně tam budeš mít nějakýho ožralu kterej pak bude hnusnej, vlezlej, agresivní, ....nebo jen dotěrnej

cell
4. únor 2010

dark: ještě kilometr a pak přejdu veseleji na břicho .... a pak na tu Mojžíšovku, když už mi to tu píšete 😉

ajkaaa
4. únor 2010

Ali to jo, ale taky kamery a různá opatření většinou. Oni tady ti šmejdi přemýšlí trochu jinak.

tak teď bude mamka myslet na pejska a na neděli a přijde na trochu jiné myšlenky.

darkwitch
4. únor 2010

cell 😀
ty jsi sikovna 🙂

alienka24
4. únor 2010

jo dneska sem na jedný diskuzi o islandu našla že pokud chcete jet na island tak musíte denně pro dvě osoby počítat 3000kč že je to standart, jako kdž jedete do ameriky nebo tak 😕 😅 a to do toho nepočítají dopravu

ajkaaa
4. únor 2010

🙂 holky jj, už něco veselejšího