Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eustoma
28. dub 2010

Objevitelky pokladu:
asus:............. (20.3. //)
alice35:......... (20.3. //)
koblizek:........ (29.3. //)
tereza1980....(31.3. //)
mirkf...............(11.4. //)

Čekatelky:
val123:.............. 3 DC......kortyhel
lichtakova..........7 DC
eimmy:............ ..9 DC.. léčba v ISCARE - 5-9 DC clostyl. 2x denně a pak IUI-pokud to nevyjde tak IVF dvou embryí
mirenkam:........10 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
mysycka:...........23 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu listovou
darkwitch: ........ 29 DC......prirodzene snazeni - gyn.caj
cell:.................... 29 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
janička88:........ 32 DC.....přirozené snažení, gs mamavit
eustoma .......... 45 DC..... cakam na ms (test z krvi negativny)
alienka24......... ? DC...... mojzisovka+caj - uziva si
bonifac.............přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus,kontryhel
afina
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi

asus
28. dub 2010

hojky kdepak je Val nema dovolenou??

pitrisek26
28. dub 2010

ahoj eust, ty pořád nic? kde ta MS je? 😒 Já jsem dnes 12DC, byla jsem u dr. a mám tam tři folíky 20,15 a 14 mm a hodně malých ... takže ty tři budou do pátky všechny přes 22mm a prasknou mi všechny ... takže možná trojčátka 😀

asus
28. dub 2010

pitrisek to by bylo dobrý 😀

pitrisek26
28. dub 2010

asus, já budu vděčná za jedno 😉
ale dr. mě opět ujistil, že jsme oba naprosto zdraví a že teda problém je asi v hlavě nebo nevím .. takže jsem zase klidnější 😉

eustoma
28. dub 2010

no my sme tiez nejaky zdravy, a nechapem co sa deje.....😢. mrska furt nikde... no pojdem na dalsiu vyvolavacku, snad zaberie, kazdopadne, asi budem potrebovat nove predoperacne testy.

pitrisek26
28. dub 2010

eust, to je jak na potvoru, nebo to je znamení, že máte ještě počkat a zkoušet 😉

pitrisek26
28. dub 2010

eust, a ty si brala clost taky?

darkwitch
28. dub 2010

ahoj pit
val ma myslim dovcu...

darkwitch
28. dub 2010

eus ja myslim, ze ty predoperacni vysetreni maji nakou platnost...

darkwitch
28. dub 2010

tak a zase jdu pracovat 😉

eustoma
28. dub 2010

tento cyklus nie.
ale brala som clostil 3 cykly, len ja som na neho vobec nereagovala.potom som mala 3 cykly tamoxifen, tiez bez reakcie. no a potom uz hormonalne injekcie a tie uz fungovali. no a teraz posledny cyklus bol bez nicoho. a ziavne to moc nezvladol a pekne ho to rozhodilo.

pitrisek26
28. dub 2010

tož to je smola jak hrom .. tak snad už přijde ať můžete jít na další krok

eustoma
28. dub 2010

tak v pondelok idem do caru. teda ked mrska nedorazi. ale pre istotu ma objedala. no uvidime co a ako.

cell
28. dub 2010

ahoj kočky, si prosím přepsat do tabulky 1 DC. Jsem smutná a asi budu ještě víc - dneska se jdu podívat k Apolináři na mimi mojí kamarádky, co se narodil včera

cell
28. dub 2010

eustíku: žádný strach,y já se domluvím s Tomem, ale tam se změní jen datum a nic nového dělat nebudeme

eustoma
28. dub 2010

Cell si zlaticko.
Inak dnes to vyzera ze do ivf ideme🙂, som zvedava co preleti manzovi cez nos kym vobec mrska dorazi.

darkwitch
28. dub 2010

cell acho jo...
to bych ti mela donest tu knizku, aby ti bylo lepe 😉 ja jsem od zitrka slamena vdova, takze ti ji muzu kdykoliv (po praci) kamkoliv (v Praze) prinest 🙂
eus to je fajn, ze jste dohodnuty, tak hlavne at to manza uz nemeni...

eustoma
28. dub 2010

Objevitelky pokladu:
asus:............. (20.3. //)
alice35:......... (20.3. //)
koblizek:........ (29.3. //)
tereza1980....(31.3. //)
mirkf...............(11.4. //)

Čekatelky:
cell:.................... 1 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
val123:.............. 3 DC......kortyhel
lichtakova..........7 DC
eimmy:............ ..9 DC.. léčba v ISCARE - 5-9 DC clostyl. 2x denně a pak IUI-pokud to nevyjde tak IVF dvou embryí
mirenkam:........10 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
mysycka:...........23 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu listovou
darkwitch: ........ 29 DC......prirodzene snazeni - gyn.caj
janička88:........ 32 DC.....přirozené snažení, gs mamavit
eustoma .......... 45 DC..... cakam na ms (test z krvi negativny)
alienka24......... ? DC...... mojzisovka+caj - uziva si
bonifac.............přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus,kontryhel
afina
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi

eimmy
28. dub 2010

ahoj holky,

tak dnes jssem byla ráno v ISCARU na ultr. zatím není nic moc vidět.. mám přijít v pondělí a podle ultrazvuku se rozhodneme který den IUI ( zřejmně středa, čtvrtek)

darkwitch
28. dub 2010

eimmy ty jo tak to mas uz za chvilku, budu drzet pesti aby to vyslo az me budou bolet klouby 😉

eustoma
28. dub 2010

eimmy neboli este vidiet foliky?

eimmy
28. dub 2010

dark mooooocc děkuju...

eust: něco bylo vidět ale zatím je ještě brzo.. uvidíme v pondělí ... říkala jsem že bych si chtěla zažádat o IVF a doktorka mi řekla at počkám jak dopadne IUI že pokud jednou zažádám tak to má platnost 3 měsíce a když otěhotnim tak by byla škoda to nechat propadnout ten jeden pokus... někdy by se mi prý mohl hodit... tak jsme ještě počkali...

eustoma
28. dub 2010

ono sa to neda zrusit? zaujimave, dobre vediet.

eimmy
28. dub 2010

no dá se to zrušit ale bere se to prý jako využitý pokus.... aspon takové jsem dostala info...

eimmy
28. dub 2010

proto mi říkala at si zažádám až po IUI ... říkala že pro ně je to to nejjednoduší dát žádost tak at počkám

eimmy
28. dub 2010

ale raději se eust zeptej.. třeba jsem to jen blbě pochopila.. ale přijde mi to logické že to berou jako jeden pokus...

eustoma
28. dub 2010

no mne to nepride ako logicke, lebo hradia lieky a lekarske vysetrenie ktore neprebehnu, ked sa to zrusi.
no ale to je jendo momentalne do ivf ideme 😉. uvidime, co prebehne cez nos neskor. snad uz to neodvola.

darkwitch
28. dub 2010

eimmy to se mi nezda, vzdyt kdyz jenom stimulujes a nedojde k OPU (nejsem si jista jak je to s ET) tak to jako pokus neberou...

darkwitch
28. dub 2010

eus aspon mas pro manzu rozumny duvod proc to nezrusit 😉