Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
3. kvě 2010

dark třeba ne třeba je v tom něco jineho 😉 si počkame

val123
autor
3. kvě 2010

ahojky dardulko a asus, no dovča byla nádherná ale krátká. Konečně jsme s manžou na sebe měli čas a holky,viděli jsme spoustu čápů 😀

pitrisek26
3. kvě 2010

holky, já dnes viděla taky čápa 😀

asus
3. kvě 2010

val ty jo tak to je fajn třeba si nijakeho ptaka donesete domu 😀 Pitrisek taky viděla ptačky ale dva 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pitrisek26
3. kvě 2010

😀 as, nepřípomínat 😀 😀 😀

asus
3. kvě 2010

pitrisku alespon si mě po ranu rozesmala 😀 jsem nemohla pořadne v noci spat mam nijakou rymu tak jsem měla blbou naladu a po ranu jsem se zasmala 😉

darkwitch
3. kvě 2010

ja jsem zase nevidela zadneho capa, a ani ptacka 😀
to je ta nevyhoda kdyz je cloveka slamena vdova 😀

darkwitch
3. kvě 2010

a as nepripominat 😀

val123
autor
3. kvě 2010

asus no nám to udělalo hroznou radost jich tolik vidět, a jeden letěl nad námi, a manža hned říkal:"Teď je řada na nás, tak šup šup." Byl roztomilý 🙂

darkwitch
3. kvě 2010

val 🙂

asus
3. kvě 2010

val no vidiš 🙂
dark co nemam připominat ptačky?? 😀

darkwitch
3. kvě 2010

as ptacky muzes 😉 ze by v tom mohlo byt neco jineho...

val123
autor
3. kvě 2010

dark já moc držím palečky

val123
autor
3. kvě 2010

asus no bohužel nic nevidím

asus
3. kvě 2010

dark 😀 😀 😀 no přišti týden jdu na kontrolu a ultrazvuk tak se těšim holky až uvidim mimiska 🙂 rano jsem koukala jak mě narostlo břucho 😅

val123
autor
3. kvě 2010

asus to je dobře, jen ať roste

darkwitch
3. kvě 2010

val tak uvidis za chvili ai tak za tri tydny 😉
holky jsem rada, ze mi drzite palecky, ale nerikejte to, ma dusevni rovnovaha je uz tak narusena 😀 ja se zatim snazim vyrovnat se s negativnim testem a nepripoustet si to, usilovne myslim na dovolenou v egypte, kurzy brisnich tancu a tak... 😀

darkwitch
3. kvě 2010

as tak hod fotku chceme videt bricho 😀

val123
autor
3. kvě 2010

holky vy jste mi v pátek udělali takový chutě, že jsem hned manžu včera večer po cestě domů hnala do KFC pro Twister

asus
3. kvě 2010

dark mam ho tam jen o trochu větší 😅 😅 😅 furt jsem se držela a najednou šup a Kaja je venku 😀

asus
3. kvě 2010

val no zase KFC ježiši ja mam na něj chut od minuleho týdne 😅

asus
3. kvě 2010

dark tě klidně uklidnim jen si planuj tance dovču a apk uvidiš 😀 😀 😀

val123
autor
3. kvě 2010

dark jej to slovo "Egypt" mě příjemně nalaďuje, si vždycky vzpomenu na naše líbánky. Já se těším na naše letošní snad Chorvatsko a reláxek.

val123
autor
3. kvě 2010

asus jj byla moc dobrá, hranolky ty nemusím, ty jsem věnovala manžovi ale ta tortila je naprosto úžasná.

val123
autor
3. kvě 2010

dark jj prd uvidím

asus
3. kvě 2010

val hranolky taky nemusim ale tortilku jo jeee ja mam zase chut na KFC ja neuspokojila chutě 🤐 🤐 🤐 🤐 😒

val123
autor
3. kvě 2010

asus může Tě těšit, že já taky ještě ty palačinky neměla a hlavně dneska mám půst

pitrisek26
3. kvě 2010

as, jaké bruško, to je plochá dráha 🙂 .. no a jak já se těším na svoje 😉 zatím držíme rytmus ob den, tak snad to vyjde 😉

asus
3. kvě 2010

val palačinky jee ja včera pekla babovky a musela jsem pect dve jednu politou hnědou čokkoladou a druho bílou 😀 tak se uspokojim tim že si dam babovku když nic jineho 🙄

pitrisek26
3. kvě 2010

holky, vy máte strašně rády jídlo, to já vůbec .. já někdy zuřím, že musím jíst, protože to do sebe nemůžu nacpat .. teď po clostu jsem nabrala 1,5 kg tak nevečeřím .. jako vidět to není, ale 56kg fuj 😠