Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eimmy
5. únor 2010

ve čtvrtek si tam budu volat a domluvíme se na termínu na schůzce...

eustoma
5. únor 2010

eimmy: pridas sa na zrazik?

9.2.2010 po 18:00
bud vinarna Monarch (NA PERŠTÝNĚ 15, PRAHA 1 - kusok od narodni)
- doporucenie od dark
alebo Kozlovna (Lidická 20, Praha 5 - kusok od andela)
- na kozlovnu mam referencie od maznu, ze je tam dobra obsluha. maju aj nekuracku cast.

dorazi:
eustoma, cell, tereza, dark

pravdopodoben dorazi:
litch, eimmy

darkwitch
5. únor 2010

teda ja jsem pozadu 🙂 ale tak ted se objednam k doktorce a uvidime...

eimmy
5. únor 2010

eust: to my zkoušeli 2 cykly stimulaci a je z toho 1 folikula o 16 mm

darkwitch
5. únor 2010

eus ty se o to tak krasne staras 😉

eimmy
5. únor 2010

bohužel na sraz nemůžu jsem pracovné v Brně...

eimmy
5. únor 2010

bohužel na sraz nemůžu jsem pracovné v Brně... ale ráda bych šla...

darkwitch
5. únor 2010

tak pozdravuj v brne...

eustoma
5. únor 2010

eimmy: ja som mala stimulaciu clostybegitom 3 mesiace - vysledok 1 folikul, potom som mala stimulaciu tamoxifenom - vysledok 1 folikul (posledny cyklus ziaden folikul).

pri IVF sa robi stimulacia hormonmim, aby bolo folikov co najviac. teraz cakam na mrsku a od 2.DC podstupim rovnaku stimulaciu ako pri IVF, len bez samotneho IVF. a ked to nevyjde tak bude aj s IVF.

eimmy
5. únor 2010

eus: aha já to špatně pochopila... 🙂 já nevím jak to budu mít... asi se domluvíme až na osobní schůzce...

eustoma
5. únor 2010

ono to navrhol mi vokroj. ze manza ma dobre spermijky, tak by to este raz skusil len teda s hormonmi. este ani neviem co mi budu pichat.

eustoma
5. únor 2010

a s kym mate schodzku?

eimmy
5. únor 2010

a jak často ti budou píchat?? nebudeš si píchat sama??

darkwitch
5. únor 2010

no chtelo by aby uz vysla naka tehulka...

eimmy
5. únor 2010

noooo to by tedy chtělo....!!!!!

eustoma
5. únor 2010

no podla toho ake, ale myslim ze to bude 5-10 dni od 2.DC. ja to nemam daleko k apolinari, takz easi necham pichat ich 😉. sama si injekciu neviem pichnut a hlavne mam fobiu s jehl.

darkwitch
5. únor 2010

eimy 🙂

eimmy
5. únor 2010

nooo tak to jsem s tou fobii na tom stejně.. mám z toho taky trochu ( trochu víc) vítr.... dnes mi brali 6 ampulí krve a při 4 jsem se začala sunout ze židle... takže mám strach že to bude peklo si píchnout sama

eimmy
5. únor 2010

proč se děti nedají koupit v instantní podobě a doma si to hezky v klidu zalít vodou a vypít .. 😀

eustoma
5. únor 2010

jj, chcelo by to 😉 schvalujem to ako novy produkt 😉 😉 😉.

ono su nejake pera, ktore sa pichaju ok. ale zase su drahsie. ja neviem ake mi navrhne lekar. to uvidim az ten 2. DC.

eustoma
5. únor 2010

dark, uz si objednana k lekarovi na vysetrenie?

darkwitch
5. únor 2010

diky temhle strachum se porad snazime prirozene 🙂
eimmy ale to by zase nebyl ten pozitek ze snazeni, ale bylo by fajn kdyby to plozeni fungovalo trochu lip, clovek chce a mimco je na svete...

eimmy
5. únor 2010

šmankote to bude festival... to se budu půl dne přemlouvat a hecovat že to dám.. že to zvládnu píchnout se... 😀

eimmy
5. únor 2010

tak by jsme si musely dark odsexovat X hodin a pak by to bylo teprve účiné. ( myslím ten sáček s mimčem)

darkwitch
5. únor 2010

jeste ne, se musim objednat na prohlidku

darkwitch
5. únor 2010

eimmy to by bylo fajn, to uz bychom meli odsexovano za ten rok 🙂

eimmy
5. únor 2010

nooo já si dark myslím ž tahle naše skupina zdárně zvedá statistický průměr české republiky... 😀 😉

darkwitch
5. únor 2010

eim 😀

eustoma
5. únor 2010

🙂 🙂 🙂 to teda hej

eimmy
5. únor 2010

hi hi