Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
21. kvě 2010

val....a nemůže to bejt ta druhá bvarianta proč je ti zle?

darkwitch
21. kvě 2010

val taky jsem se chtela zeptat 😉
ali a co telo boli?

koblizek.janinka
21. kvě 2010

Ahojky 😵

koblizek.janinka
21. kvě 2010

Val me taky porad natahuje 😉 😉 😉

alienka24
21. kvě 2010

dark....no bolí mě spoustu malých pidi svalíků 🙂

darkwitch
21. kvě 2010

ali 😀tak hlavne, ze te neboli hlava 😉

val123
autor
21. kvě 2010

ahojky janinko
ali no kdybych byla 40 DC tak bych tomu věřila, ale takhle nad tím ani nepřemýšlím. Napapala sem se a je to lepší. Ono to může být taky tím počasím a tlakem, včera sem se furt zadýchávala a celkově se mi špatně dýchalo, já už chci prostě slunííííčko 😠 😠 😠 😠

darkwitch
21. kvě 2010

ja ci taky slunicko...

val123
autor
21. kvě 2010

víš jak ali, nebudu si stavět vzdušné zámky, myslím si, že 9 DPO by takové super příznaky ještě nebyly

alienka24
21. kvě 2010

val....no asi jo, jak říkám ono si to tělo s náma hraje, ono ti ted může tvořit víc progesteronu což je vlastně normální v týhle fázi cyklu a tobě je z toho zle, a to počasí taky nepřidá 😝

no a dneska na jumping už nejdu páč bych se asi zničila už 😀 😅 jo a matýsek mi včera oznámil, že je mu uplně jasný že to miminko zase mít nebudeme že ho zákonitě musím vyskákat na těch trampolínkách 😀 😀 no legranda s ním je

koblizek.janinka
21. kvě 2010

Tak jo Valinko,tak nad tim moc nepremyslej 😉
jen mi dovol jeste jednu poznamecku. .... ja kdyz me to chyta tak jdu neco sezobnout a je to lepsi 😉 ,jinak funim jak lokomotiva,manza me na to upozornuje a mam potrebu porad cerstveho vzduchu 😉
A venku je to hnus ,ale bio je pry porad 1.. takze mirna zatez 😉

koblizek.janinka
21. kvě 2010

Val tak ja jsem 9 DPO mela pozitivni test (druha sice slaboucka)a unava byla ten den strasna asi jako pri zatezi bio 5 😉

val123
autor
21. kvě 2010

jani on to bude, jak píše alienka, ten progesteron. Já nad tím právě vůbec nepřemýšlím a nezabývám se tím, protože to příroda si stejně vždy udělá co chce,tak není potřeba se tím zabývat 🙂 🙂
ali juj, děkuji, tohle ještě nastudováno nemám, tak konečně vím, co mi to takhle na konci cyklu způsobuje. To tedy jen se dneska pěkně šetři, ona ta Zumba energicky určitě vyřídí hrozně moc, jak jsem to tak pozorovala. Jsem moc ráda, že se ti to líbilo.

koblizek.janinka
21. kvě 2010

Uplne se vidim jak jsem dorazila z venku a flakla sebou na gauc ...a odpocivala ,pak jsem si vzpomela ze mam test a sla to prubnout,pak to sice bylo jako by mi nalil nekdo novou krev do zil,ale pred tim hruza 😉

alienka24
21. kvě 2010

no byla jsem víc spocená než z trampolín a to je co říct 😀 😀 přeci jen zas uplně jinej pohyb na trampolínky už jsem zvyklá a užívám si je 😉

darkwitch
21. kvě 2010

to musim tu zmubu zkusit co nejdriv 😀

koblizek.janinka
21. kvě 2010

Val tak O.K. .....

val123
autor
21. kvě 2010

dark jj já nad tím taky přemýšlím, ale já jsem hrozný dřevo

koblizek.janinka
21. kvě 2010

Tak budeme tu tedy cvicit 😀 😉

val123
autor
21. kvě 2010

jani jsi hodná, ale jak říkám, tomuhle uvěřím až bude nejméně 40 DC 🙂 Však na tom svět nestojí.

alienka24
21. kvě 2010

val...já taky nejsem zrovna tanečnice, ale rozhodně se u toho nasmějete ale spon první lekci stopro 😀 😀 a jak se říká nevaž se odvaž se 🙂

koblizek.janinka
21. kvě 2010

Prome by ta zumba ,ale nebyla dobra je to na me moc rychle a tak.... .. ja jsem spis si tak zajit do fitu a delat si co chci pekne pomalinku, nebo si zajit dat par bazenku 😉

alienka24
21. kvě 2010

jj každý podle svého gusta 🙂 mě třeba nebaví posilka, plavání mám ráda, jenže bazén pro mě přináší jiná úskalí takže jumping je favorit a zumba se ještě vyjeví 😎

darkwitch
21. kvě 2010

hele pripomente mi zumbu v pondeli rano at se stihnu prihlasit 😀

val123
autor
21. kvě 2010

já mám z bazénu vždycky tak akorát problémy, takže jsem nebyla už dobrých 10 let. Ale fitko mám celkem ráda. Jednu dobu sem zbožňovala i spinning,ale hrozně mi z něho rostla lítka.

koblizek.janinka
21. kvě 2010

Ja jsem z bazenu nastesti nikdy zadny problem nemela ,ale vim ze je na to hold nekdo citlivejsi... to je pak neprijemne ☹ Ja si ted akorat musim sehnat nejake vetsi plavky.... dosavadni mam ted na sobe uplne nacucle 😔, mam zalusk ted na nejake pekne tankiny 😵

darkwitch
21. kvě 2010

val spining bleee to me nikdy ani nelakalo zkusit... ale ja nemam rada kola ani v prirode natoz ve fitku 🙂

koblizek.janinka
21. kvě 2010

Dark jestli tu budu tak sebudu snazit ti to pripomenout,ale ja jsem hlava derava.... co si nenapisu to nevim 😀 😉

eustoma
21. kvě 2010

krasne ranko, pridavam dnesnu tabulku. citam vas zbezne a tak neviem ci nahodou uz niekto nieco nove nezahlasil. ak by nahodou som nieco prehliadla opravte sa.

Těhulky:
asus:............. (20.3. //)
alice35:......... (20.3. //)
koblizek:........ (29.3. //)
tereza1980....(31.3. //)
mirkf...............(11.4. //)

Čekatelky:
mirenkam:...........9 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
darkwitch:.........14 DC.......kyselina listova
mysycka:...........14 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu listovou
eustoma .......... 22 DC.....29.5. - testujeme 😉
cell:.................... 24 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
val123:.............. 26 DC......kortyhel
lichtakova..........30 DC
eimmy: ..............32 DC ... 12.5. IUI po stimulaci fostimonem, po IUI 3x1 duphaston a 26.5. nahlásím //
janička88:........ .56 DC.....přirozené snažení, gs mamavit
alienka24......... ? DC...... mojzisovka+caj - uziva si
bonifac.............přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus,kontryhel
afina
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi

koblizek.janinka
21. kvě 2010

Dark tak vidim ,ze ty jsi asi spis na to hopsani v kolektivu 😵 😉