Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
24. kvě 2010

dobré ránko holky

dark.....přeju všechno nej nej nej a at se ti splní všechny tvé sny 😉

koblizek.janinka
24. kvě 2010

Hm Vali tak to jste meli vcera papu a vidis ja si ted vzpomela,ze jsme je taky chteli koupit.. meli byt v Kauflaci od ctvrtku v akci, ale zapomela jsem pak... a ja si cely vikend rikala .....co ze jsem to jen chtela varit 😀
Dnes to mam jednoduche jdu s kastrulkama 😀,ale nevim co je ... jsem neschopna si to zapamatovat... proste jen vim ,ze jednicka 😉

koblizek.janinka
24. kvě 2010

Dark zitra bude velky den,ze 😵 V kolik tam jdete?

alienka24
24. kvě 2010

týýýjo jsem se dovolala na gyndu na první pokus 🙂 tak 17.6.

darkwitch
24. kvě 2010

holky dekuju za pranicka 🙂
jani jeste nevim maji mi volat, doufat, ze budou volat brzo a ze to bude dopolko...
a jani vsechno nejlepsi k svatku

asus
24. kvě 2010

Janinko taky přeji vše nej k svatku a oslav to dobrotama 🙂

val123
autor
24. kvě 2010

jani spíš už sem si ho zase začala psát. Máš pravdu nevadí, jednou to určo vyjde a je jedno kdy, důležité je, že se máme rádi a je nám spolu fajn. To taky není samozřejmostí a je potřeba si toho vážit. Takže až zítra příjde MS, která určo příjde, protože mě bolí bříško,tak si prostě jen zase řeknu, že to vyjde příště.
asus vydlabala sem si klouboučky, dala na pekáček, osmahla na pánvičce cibulku, to vydlabané z žampionů a nožišky rozkrájené, šunku, bazalku, to jsem pak dala do těch žampionů, přikryla nivou a eidamem a zapekla.

val123
autor
24. kvě 2010

Jani vše nej 🙂 k svátečku

koblizek.janinka
24. kvě 2010

Jeeee dekuji Dark a ja Ti preji vse nejlepsi k tak peknym narozeninam 😵Ty pocitat jeste klidne muzes 😵 😵 ....... jsem cetla,ze dnes mas 😵

asus
24. kvě 2010

@val123 ty jo to zni dobře namky 😝 😝 diky

koblizek.janinka
24. kvě 2010

JEEEEEE dekuji moc za pranicka 😵 😵 😵
As uz jsem vcera dostala dve bombosky a tak smutne na me hledi ze stolu....nevim...nevim co snimi bude 😵 😝 😵

asus
24. kvě 2010

@koblizek.janinka ja bych věděla hamky namky ale bacha na zacpu 😀 😀

val123
autor
24. kvě 2010

já dostala včera plný velký balík lipíček místo bombošky od mojí setry včera a teda při hokeji jsme se do něj pustila až hrůza.

asus
24. kvě 2010

@val123 tak sis dala namky 😝 lipička ja miluju 😝 😝 😝

koblizek.janinka
24. kvě 2010

....nooooo kdybych je obe zbastila ... to bych te jiste pak ve velikosti briska predehnala 😀 ...hmmmmm to stoji za uvahu 😀

darkwitch
24. kvě 2010

jani dekuju za prani
taky jsem dostala nejake bombosky, jedna uz je skoro v trapu...

val123
autor
24. kvě 2010

jj já taky, a furt sem jí na ně chodila, když jsem u mamči na návštěvě 😀 tak jsem je včera dostala 🙂

alienka24
24. kvě 2010

no já si koupila tu zmrzku a nakonec na ní ani nedošlo 😀

cell
24. kvě 2010

přeju všem dnešním oslavencům - Janičkám a darkulce k narozeninám a val opožděně k včerejšímu svátku jen to nej, hlavně brzy mimíska v bříšku 🙂

koblizek.janinka
24. kvě 2010

Val presne tak, ty mas super pozitivni pristup ato je moc fajn 😉 Holky jdu se nekde docist jak je na tom Eimy a Eusti...

darkwitch
24. kvě 2010

cell dekuju 🙂
jani nemusis docitat, netestovaly 🙂

val123
autor
24. kvě 2010

ahojky cellinko, jé Ty jsi hodná, děkuji. Tak teď si s manžílkem Tvůj včerejší pracovní sváteček skleničkou vynahradíte, viď 🙂
Jani to se asi nedohledáš, eimmy nic nepsala a eust ještě má natestík čas.
Jani a jak jinak to brát, to bych se uzoufala, to víš, že to zamrzí, ale jak říkám, důležité je to, že jsme spolu a máme v sobě oporu a až bude příroda chtít, tak nám toho mimíska nadělí.

alienka24
24. kvě 2010

tak za chvíli jdu do města, teda že by se mi nějak výrazně chtělo to teda říct nemůžu

koblizek.janinka
24. kvě 2010

asus ja hledim furt na to tvoje brisko a porovnavam a zjistila jsem,ze mi neroste dole jak tobe, ale tak nejak celkove... hmmm
mam to spis jak pivas a ne jak tehu... 😅 😨

koblizek.janinka
24. kvě 2010

Jeee Dark dekuji 😉

cell
24. kvě 2010

vaL: včera jsem dostala od pacienta suché bílé, ale prohrála jsem ho dnes ráno s kolegou ☹

koblizek.janinka
24. kvě 2010

Vali ja taky gratuluji mi to vubec nedoslo,ze jsi mela svatek... mrzi me to.... ale tak posilam aspon PRRRSKANEC.. snad to vynahradi...
Dark a Tobe taky jeden special PRRRSK, i kdyz ty to zrejme moc uz nepotrebujes ty budes poprskana zitra az -az 😀 😉

val123
autor
24. kvě 2010

jani děkuji, ale to přeci vůbec nevadi, diky přezdivkam moc nevime, jak se opravdu jmenujeme 😀 tak to není podstatné

darkwitch
24. kvě 2010

😀
cell ja jsem vcera dostala od tchyne vino a rozbilo se mi... ale co strepy jsou stesti a rozlity vino krtiny, ne?

val123
autor
24. kvě 2010

téda cellinko a o co jste se vsadili? 😨 (teda vím, že o to vínko 😀 ale co bylo sázkou?)