Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

koblizek.janinka
24. kvě 2010

Me to popichuje porad vlevo 😉 myslim si ze je to tim, ze jsem mivavala vzdy delohu vic na jedne strane ... to mi vzdy rikala dr. pri preventivkach ... vzdy vedela podle delohy na kterem boku spim 😀 a ted ,jak se ta deloha zvetsuje, tak ta min natahla strana se mi asi natahuje vic a popichuje 😉To si tak vysvetluji ja 😉
Ale bude to v poradku pry to popichuje skoro vsechny nekoho min a jineho vic ,nektere holky s tim i leti k dr.,protoze je to hodne boli a boji se tak pak i o mimi. Ale tak hodne to nemas ..ne...? 😉

koblizek.janinka
24. kvě 2010

Dark joooo a co je noveho 😀 😀 😀

darkwitch
24. kvě 2010

jani vlastni info podam az zitra 😀

eimmy
24. kvě 2010

né tak hodně ne... jen to prostě popichuje... já spím na pravo a bolí na pravo..

koblizek.janinka
24. kvě 2010

As ja nechapu jak se tu pocitaji ty tydny tehu.... tady to pise ze jsem 13tt, ale ja jsem ve skutecnosti podle ms 12+1a podle me jeste o 3 dny min... mam v tom gulas ......no hlavne ,ze vim v podle prukajdy kdy jit rodit ... ale to je taky zrejme podle ms 😀 ach jo .. jsem z toho jelen

darkwitch
24. kvě 2010

jani 13tt je od 12+0 😉

koblizek.janinka
24. kvě 2010

Dark no to je jasne uz se tesim ... na same dobre zpravicky a hned podej pak info kdy budes moci testit..... at se mame na co tesit 😵
Eimmy ja spim na levo a boliva me leva strana...tak to by odpovidalo ,ze ty vazy byly kratsi na levo😉 a u tebe opacne 😉

koblizek.janinka
24. kvě 2010

😵 😵 Dark jeste ze te tu mam 😵 😵 ... takze je do ted vsem podavala klamne informace... a to se nekteri divili ,ze teprve jsem tak malo... 😀

koblizek.janinka
24. kvě 2010

Dark a napis jak moooooooooc se tesis-te?????? 😵 😵 😵 Ja byt Tebou tak nemuzu asi dospat 😵 😵 😵

mirkf
24. kvě 2010

Dark - zítra na tebe budu mooc myslet, v deset už snad budu klidná - ráno v 8.45 jdu na kontrolu a trochu (tedy spíš hodně) se bojím, aby bylo vše v pořádku, mám přijít na lačno, tak doufám, že se někde ráno nepozvracím - musím se totiž hned jak vstanu najíst, jinak je mi zle. Asi budu muset trochu švindlovat a aspoň jedno sousto rohlíku sníst, abych přežila cestu v MHD.

Eimmy - to píchání a zvětšená prsa vypadají nadějně, ale pssst, abychom to nezakřily. Mně při tomto druhém těhu bolí břicho o hodně víc (prý to tak bývá, když jsou těhotenství "brzy" po sobě - se to rychleji roztahuje) - taky rejpance nebo tlak jako při MS.

eustoma
24. kvě 2010

dik, za tabulku 😉, som ju dlho vcera hladala 😉. len sa poopravim.

Těhulky:
asus:............. (20.3. //)
alice35:......... (20.3. //)
koblizek:........ (29.3. //)
tereza1980....(31.3. //)
mirkf...............(11.4. //)

Čekatelky:
mirenkam:........12 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
darkwitch:............17 DC.......kyselina listova, 25.5. IUI
mysycka:.............17 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu listovou
eustoma .......... 25 DC..... ked bude 29DC tak testim a cakam // 😉
cell:.................... 27 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
val123:.............. 29 DC......kortyhel
lichtakova..........33 DC
eimmy: ..............35 DC ... 12.5. IUI po stimulaci fostimonem, po IUI 3x1 duphaston a 26.5. nahlásím //
janička88:........ 59 DC.....přirozené snažení, gs mamavit
alienka24......... ? DC...... mojzisovka+caj - uziva si
bonifac.............přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus,kontryhel
afina
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi

eustoma
24. kvě 2010

inak kocky, keby som uz tu dnes nezavytala, tak zajtra od 9:00 drzte palce. drzte palce aj na nohach. hned jak skoncime vam napisem, ze co a ako. neni nas moc, mali by sme skoncit do obedu.ked nechytim nejaky kolaps, tak vam hned napisem.

inak moc som to teraz nestihla sledovat, ale vsetkym uz len dobre spravy. poriadne dobre spravy. teda pre kazdeho // 😉

koblizek.janinka
24. kvě 2010

Holky tak ja se dnes loucim papa 😵

asus
24. kvě 2010

@koblizek.janinka tady se to počita o týden do předu je to tady pomatene ja jsem 13t+4 a ukazuje mě to 14 týden 😀

alienka24
24. kvě 2010

kuk, nikde nikdo?

darkwitch
24. kvě 2010

kuk ted jsem prisla 🙂 manza usnul...

alienka24
24. kvě 2010

my jsme právě dovečeřeli a piju vínko 😉

eimmy
24. kvě 2010

holky co to skáče za časy ....

alienka24
24. kvě 2010

asi je to rozbitý 😀 😅

darkwitch
24. kvě 2010

taky dobry 🙂 ja si vcera vinko rozbila, ale bratr mi slibil lambrusko, mnam

darkwitch
24. kvě 2010

taky si myslim, ze je to rozbity

eimmy
24. kvě 2010

taky bych si dala vínko... hm... pěkně polosladké bílé

alienka24
24. kvě 2010

eimmy....tak si dej skleničku 😉

eimmy
24. kvě 2010

ali jestli to NEDOPADNE tak si dám celou láhev...

darkwitch
24. kvě 2010

ali spravne at si da sklenicku

alienka24
24. kvě 2010

no já si dám asi ještě jednu 🙂

darkwitch
24. kvě 2010

ali to je rozumne 🙂

alienka24
24. kvě 2010

no taky myslim, přeci nebudu uchovávat otevřenou lahev 😀 co ty? jak je před zítřkem?

darkwitch
24. kvě 2010

zatim dobre 🙂 jeste, ze jdeme hned rano 🙂 i kdyz jak tam jdu hned rano s manzou tak ta hodina mezi jeho odberem a mojim naberem ( 😀 ) bude dlouha, ale tak pujdem se projit a ono to utece

alienka24
24. kvě 2010

takže manžel tam bude celou dobu s tebou ju? tak to je prima 😉