Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

tereza1980
1. čer 2010

to můj manža by speciálně za ty poslední 3 týdny zasloužil metál, do práce, stará se o dítě, o dva psy, vaří pro nás a pro mě extra, pere, žehlí, uklízí, nakupuje, jezdil za mnou do špitálu, je sedřenej jako kůň 😒 už aby se mi udělalo dobře, jinak nás tohle těhu oba fyzicky odrovná 😖
jsem na tom tak bledě, že už bych si nedala ani to KFC, z toho usuďte, že to je fakt zlý 😝

darkwitch
1. čer 2010

dobre ranko
val, as potvory zase mi delate chute a ja budu muset jit do kfc a ja to mam tak nerada...

alienka24
1. čer 2010

terer...to je fakt děs, už aby to přešlo 😉

val123
autor
1. čer 2010

dark ahojky, no musela sem zavést téma, protože holky mě přehlédly ☹ a lich smutní, což není pro mimíska dobré a tak to chtělo rozptýlení. 😀

alienka24
1. čer 2010

val...noa co u vás, bude příprava na snaženíčko opět?

darkwitch
1. čer 2010

val 😀
ali krasna dalnice
lich co jsme si o tom smutneni rekli? na zadek dostanes, pockej poslu ti tam cell ta vi kde bydlis 😉 aspon myslim 😉

val123
autor
1. čer 2010

ali nebude, nic nechystáme, až to příjde,tak to příjde, krom toho u nás je docela vysoká frekvence tulení 😀 😀 takže to extra přípravy nepotřebuje, a už se těším na letní dovču, takže počítám s tou a ne s pravděpodobností otěhotnění

alienka24
1. čer 2010

jooo dovolená je prima věc 🙂
já furt nevím kdy si vyberu zbytek svojí dovči

val123
autor
1. čer 2010

no já už za pár týdenů, moooc se těšinkám

lichtakova
1. čer 2010

já už nesmutním
teda teď jsem bulela sestřičce do telefonu, ale to že je mi líto, že o ni přijdu, já jse vůbec hrozně ubulená a teď obzvlášť

val123
autor
1. čer 2010

dark přesně tak, určitě je to těžké na to nemyslet, ale na druhou stranu tím stresem mimískovi ubližuje a potřebuje, aby na ni někdo udělal "bu bu bu" Tááák pošleme na ni cell

alienka24
1. čer 2010

no já asi v červenci nebo konec srpna, pak už si dovču vzít ani nebudu moci

lichtakova
1. čer 2010

já už se taky moc těším

val123
autor
1. čer 2010

lich však ona o Tebe taky příjde, protože půjde na mateřskou 🙂

val123
autor
1. čer 2010

ali já taky v červenci 😀

lichtakova
1. čer 2010

dark, myslím, že neví, ta za mnou byla jen v práci 😉

asus
1. čer 2010

holky letim něco dělat spousty starosti zjistila jsem že mě zaměstnavatel neposlal na penize papiry 🙄 vubec nasocku takže je jdu seřvat mějte se se zatim papaa 😉

lichtakova
1. čer 2010

kdo? sestřička?

lichtakova
1. čer 2010

val?

val123
autor
1. čer 2010

lich zapomněla sem -š, půjdeš na mateřskou 😀

lichtakova
1. čer 2010

no právě, to je mě líto, že už spolu nebudem

lichtakova
1. čer 2010

mně líto

darkwitch
1. čer 2010

lich, ale cell se to urcitepovede vyspionit, tak na to, ze to zatim nevi nespolehej 😉

val123
autor
1. čer 2010

tak si pak otevřete ordinaci spolu

lichtakova
1. čer 2010

dark 🙂

lichtakova
1. čer 2010

když to ona už bude dávno v důchodu, já si chci ordošku zařizovat až po dětetch, jí je 55

darkwitch
1. čer 2010

ja bych mela jit umyt nadobi a uklizet a delat obed a me se taaaaaaaak nechce... manza ma pocit, ze jsem zustala jeste jeden den doma, proto abych to t dala do poradku, to sem mohla jit do prace...

lichtakova
1. čer 2010

koukej ležet a hnízdit

lichtakova
1. čer 2010

já jdu taky, zatím pa
moc děkuju vránky moje

alienka24
1. čer 2010

tak jsem si pustila zumba dvdčko 😀 😎