Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

mirkf
14. únor 2010

Eust - bohužel, žádný kandidát nejsem. Já jsem s tím ani nepočítala, protože, když jsem byla na UTZ 17DC a nebyl tam žádný velký folikul a děložní sliznice byla moc nízká, tak mně bylo jasné, že tento cyklus je zase v čudu. Tak jsem zvědavá, co mi zjistí z toho profilu.
Do toho mám ještě nemocnou malou - včera večer a celou noc blinkala a měla průjem. Takže zítra bude doma s babičkou a pak uvidíme, jestli to byla jen reakce na nějaké jídlo, které jí nesedlo - měli jsme včera bramboráky.

eustoma
14. únor 2010

no u mna tiez tento cyklus ziaden folikul... je to na.... ale uz sa to bude len zlepsovat. ja cakam kedy mrska dorazi, nech mozem ist na ultz 1 DC a hned zacne ichat injekcie ideme skusat stimulovat hormonmi. no snad to zaberie.

snad s malou to nebude nic vaznejsie. drzim palecky, nech to bolo len z jedla a nech to prejde.

asus
14. únor 2010

Ahojik holky jak je?? 😉

eustoma
14. únor 2010

ahojky.

asus
14. únor 2010

ahojik eust tak copak dělaš?odpočívaš na Valentýnka??ja trochu jo od manžilka jsem, dostala rafaelo namky tak mlsam 😝

eustoma
14. únor 2010

ja pisem pracu do skoly, moc sa mi nechce 😢. ale uz ma tlaci termin. valentyna neoslavujeme a manza sa ma pytal aku by som chcela kyticku a mam este od minuleh mesiace co sa pekne drzi, tak som u vrvale ze az buduci tyzden nech kupi kyticku.
teraz dovaram obedik

asus
14. únor 2010

eust no ju tak to se nemáš prace do školy v nedělce 😒 copak vaříš?ja dnes dělala rajskou omačku kynutej knedlik a masove koule 🙂

eustoma
14. únor 2010

som robila kuraciu polievku, a druhe brokolicu, zemiaciky a kuracie prsicka 😉. take fajne 😉

asus
14. únor 2010

eust namky taky dobrutka 😝 😝 😝

asus
14. únor 2010

no,nic tak letim zase na pelišek a na manžilka zatim 😀 🙂

asus
15. únor 2010

Dobré ránko holky,, jak se máte při pondělku?? 🙂

darkwitch
15. únor 2010

ahoj holky 🙂
as ja mam nakou melancholickou naladu, jsme si vcera udelali z manzilkem pekny vecer a ta realita prace me nejak nebavi 🙂

asus
15. únor 2010

dark no jo no to krasný je jen chvilku 😒 ale krasný dny si mužete udělat každý den ne? 😀

darkwitch
15. únor 2010

as to jo jen budeme muset pretrpet tu praci 😝

lichtakova
15. únor 2010

ahoj holky, jak se máte? Mně neznámo proč bolí ruka, ještě k tomu pravá, no to jsem zvědavá, co budu dneska v práci vytvářet ☹

asus
15. únor 2010

ahojik licht ty jo ruka jako mě 🙂 tak nesmiš trhat zoubečky dneska 🙂

lichtakova
15. únor 2010

nojo právě... 😉 nevím, co to zas je, jestli jsem si to nějak přeležela nebo co...

asus
15. únor 2010

asi jo no taky se mě to nikdy stane a nebrni tě??

alienka24
15. únor 2010

dobré ránko holky
já jsem teda uplně přejetá, jsem si já blbka do dvou četla Ztracenej symbol 😝 😉 a něco na mě asi leze, jo jinak teda jsem vnesla dotaz na jiný diskuzi ohledně toho nesexu a atb, a bylo mi odpovězeno že sex raději až po kontrolních stěrech páč co kdyby se jeden z nás nevyléčil tak si to zas předáme, no jenže člověk míní a život mění...... 😀 😀 😅

asus
15. únor 2010

ali ahojik jejda jejda koukam že si knihomol jak řika naše babička 😀

alienka24
15. únor 2010

jo knihomol, jsem to četla celý odpoledne a ještě do noci a asi si k tomu ještě zalezu do peřin 🙂

asus
15. únor 2010

ali 😀 😀 😀 😀

val123
autor
15. únor 2010

ahojky holky 🙂

asus
15. únor 2010

val nazdarek konečně jsi taky dorazila k nám 😀

alienka24
15. únor 2010

a od soboty mě bolí podbřišek 😝 ale dneska už v něm teda alespon nepíchá 😉

val123
autor
15. únor 2010

ali to mohla být ovulka 🙂

val123
autor
15. únor 2010

ahojky asus, no jo, konečně 😀

asus
15. únor 2010

ali někdy to taky mám a ještě špinim když mám ovulku 😉
Valll ja mlsám Rafaelo co jsem´ dostala od manžílka k Valentýnu 😝

alienka24
15. únor 2010

no nevim přijde mi to u mě nějak moc brzo

val123
autor
15. únor 2010

asus ty se máš, to já vše sladké zakázala 🙂 Takže jsem dostala kilo banánů 😀