Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

val123
autor
15. únor 2010

ali já někdy při ovu mívám píchání a bolest v podbříšku, kolikrát až tak, že se mi i špatně chodí a nejradši bych si nohy skrčila a hotovo.

alienka24
15. únor 2010

no u mě ovulace bez podpory léků??.....se mi ani věřit nechce 🙂
val...v banánech je taky mraky cukru 🙂

asus
15. únor 2010

no kolikaty den to je?

asus
15. únor 2010

val jojo tam jsou taky cukry 😀 to je fuk bananek nebo rafaelko 😉

val123
autor
15. únor 2010

ali jj to je, ale já mám různé alergie a mezi to patří i alergie na různé ovoce a zeleninu, takže banány jako jedny z mála můžu 🙂 takže na cukr raději nekoukám, protože bych jinak byla jen na sucharech.

asus
15. únor 2010

val jsem dostala bomba recept na na opile bananky nakrajej banan na platky a dej mezi dva piškoty a probodni to paratkem jako jednohubku pak to koupej v rumičku a potom polej čokoladou 😝 😝 😝 😝 nech zatuhnout a papame nejlepši jsou druhej den 😀 😀 😀 😀

val123
autor
15. únor 2010

a jeden denně neuškodí 😉

val123
autor
15. únor 2010

tý jo asus, z toho se dá snad i opít 😀

alienka24
15. únor 2010

asus...nemám tušení kolikátý den 😅
opilé banánky....mmmmmmmmm ňamka teda, já vím že neuškodí, já třeba banány moc nemusím

asus
15. únor 2010

val neda jsou ale skvělé dělám to když banan už nikdo nechce nebo je přezralej nemá to chybu a manža to strašně rád papa 😀

val123
autor
15. únor 2010

ali já mám ráda zelené banány

val123
autor
15. únor 2010

tak až bude manžílek zdraví,tak koupíme rumíka a uděláme si je 😀 Teda spíš je udělám jemu

val123
autor
15. únor 2010

jej já bych si dala bebe řezy

asus
15. únor 2010

val no musíš to taky ochutnat 😀 je Bebe řeziky jsem neměla ani nepamatuji 😨

val123
autor
15. únor 2010

já taky ne asus. Ale ta představa krémíku mňam. NO nic, tak zase zklidnim a dám si raději až obídek.

asus
15. únor 2010

val jejda tak zhřešit nijakou mlsdou mužeš to nevadi 😉 copak máš k obídku?ja mám ještě rajskou omačku s masovejma koulema a knedlikem od včera 😝

val123
autor
15. únor 2010

Já dělala včera masíko ve vlastní šťávě v alobalu s cibulkou a k tomu mám vařenou zeleninku a manžík brambory.

val123
autor
15. únor 2010

asu víš jak to je, zhřešíš jednou, pak 2 x a je to v háji. Ne ne, musím vydržet.

asus
15. únor 2010

val ty jo takove dobrutky namky 😝 taky bych si dala 😉

asus
15. únor 2010

val letim pro chleba ale ještě zajdu 😉

val123
autor
15. únor 2010

jj když to dáš do alobalu, tak tam nemusíš nic přidávat, pustí to pěkně šťávičku a udělá se to v ní, takže tak vařím moc ráda. A na zítra mám nachystané kuřátko

val123
autor
15. únor 2010

jj asus,tak pa.

asus
15. únor 2010

vall ty jo takove dobrutzky namky si mě udělala chutě jak blazen 😝 😝 😝

eustoma
15. únor 2010

ahoj holky, tak uz mam 1 DC a teda od zajtra pichame fostimon. o tyzden potom kontrola ulrazvukom, a uvid sa co bude nasledovat, ci to bude planovany styk, ci to bude inseminacia. pripadne ked bude vela folikulov, tak to moze byt aj ivf, aby nedoslo k mnohopocetnemu tehu. no uvidime ako to bude pokracovat.
moc casu nemam, ale aspon som vas prisla pozdravit a napisat co nove.

eustoma
15. únor 2010

eustoma:........ 1 DC....... stimulacia Fostimonom, ko: 22.2.-pravdepodobne bude IUI, alebo planovany styk
mirkf:............. 2 DC.......přirozené snažení - 15.2. náběr krve na hormonální profil a podle výsedků se uvidí co dál
tereza1980:.....2 DC....... 23.2. folikulometrie, vyvolání ovu, plánovaný styk, poté clostylbegit nebo injekce hormonu a pokud stále nic pak IVF s transferem jen jednoho embrya
alienka24........13 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
darkwitch: .....14 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
val123:...........16 DC......prirodzene snazeni - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
mirenkam:.......18 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET)
cell:................19 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
mysycka:....... 21 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
eimmy:...........22 DC...... clostybegit + utrogestan - planovane snazeni - uziva femibion 800 ,jeden folikul 16 mm ( rozhodli jsme se pro IVF jen jednoho embrya klinika ISCARE - konzultace 23.2. v 7:00 )
lichtakova: .....22 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, caj gravozen - mojzisovka, od 17DC-proveru
asus:..............23 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........27 DC ...... zdravotně oba OK, přirozené snažení .. nesleduji nic a užívám si
alice35:...........27 DC
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

lichtakova
15. únor 2010

ahoj eust, tak držíme pěsti, ať to moc nebolí a ať se to vyvine správným směrem 😉
as, koukám, že jsme na tom skoro stejně 🙂

asus
15. únor 2010

tak jsem tu holky Licht jojo taky koukam že jsme na to skorem stejně 😀 dobra shoda 😉

darkwitch
15. únor 2010

val asus zase ste mi udelaly chute a ted mam hlad 🙂
as ty spisnis i pro ovulce? ja jsem ted taky spinila, ale zase mi to prijde na ovulku brzo, v patek a v sobotu spineni a v nedeli me teda bolelo brisko, ze by se mi cyklus srovnal na takhle brzo se mi nezda...

asus
15. únor 2010

dark jojo špinim při ovulce přesně ten jeden den 😉

darkwitch
15. únor 2010

aha tak to jsem spinila dva dny a prave si myslim, ze na ovulku bylo jeste brzo... kdo se v tom ma vyznat...