Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
28. črc 2010

to je taky moznost, ale radio mi prijde jeste otravnejsi nez televize...

alienka24
28. črc 2010

ono asi záleží na stanici, třeba takovou evropu dvě bych nesnesla ani hodinu

darkwitch
28. črc 2010

to se nedivim 🙂 to jsem mohla poslouchat naposledy v patnacti 🙂 to tam byli po ranu jeste Gondici 😀

alienka24
28. črc 2010

😀 no pěkný teda, no já poslouchám tady naše regionální radio Dobrý den a vyhovuje mi to 😉

darkwitch
28. črc 2010

ali v kolik mas vlastne ten utz?

alienka24
28. črc 2010

mám tam jen na 12:30 ale budu tam určitě čekat takže pak pojedu rovnou do práce takže se ozvu až z práce

alienka24
28. črc 2010

jsem tu, a je tu někdo?

darkwitch
28. črc 2010

povidej prehanej

alienka24
28. črc 2010

hi 🙂 no všechno v pořádku
nosní kůstka přítomna, NT 1,7, mímo se hejbalo a přetáčelo a vůbec bylo takový aktivní 😎 za měsíc mi budou brát krev na tripl testy jestli jsem to pochopila správně 😉

tereza1980
28. črc 2010

ali, blahopřeju k prví dosažené metě 😉 😉 to jsou dobré zprávy, tripl testy se nabírají okolo 16tt 🙂 tak hlavně, že je všechno jak má být a rostete správně, i když ti není zrovna dobře

alienka24
28. črc 2010

no měla bych být právě 16+0 na ty odběry 😉 a děkuju 😉

darkwitch
28. črc 2010

ali gratuluju 🙂

alienka24
28. črc 2010

dark....děkuju 😉

darkwitch
28. črc 2010

ali a co manza na to?

alienka24
28. črc 2010

no říkal mi pak že se mu to líbilo, že je to super, že netušil že je to mímo tak akční a že se mnou klidně bude chodit i na další že je to pěkný, no a že dnešním dnem to pro něj přestalo bejt abstraktní 😉 😵

darkwitch
28. črc 2010

ali tak to je fajn 🙂 a nebyl prehnane vtipny?

alienka24
28. črc 2010

no my jsme byli překvapivě vtipní oba, ale v ordinaci byl v poho, akorát si tam pronesl hlášku, nojo celej tatínek 🙂 a pak jsme řešili v kabince jestli má pak při odchodu jakože zamáčknout slzu, nebo mě obejmout a políbit před těma těhulema co čekali v čekárně, tak si teda nakonec tu slzu zamáčknul a byl spokojen s reakcemi ostatních 😀 😀

mirkf
28. črc 2010

@alienka24 Moooc gratuluju ke skvělým výsledkům. To je dobře, že se to manž´ílkovi líbilo. 🙂

alienka24
28. črc 2010

mirkf....no ani nevíš jakou mám z tý jeho reakce radost, ale podle toho jak ho znám sem to i čekala že pak bude v pohodě a že se mu to bude líbit, přeci jen už si to může nějak představit 😉

darkwitch
28. črc 2010

ali ja jsem taky manzilkovi volala, ze mam fotku a ze je to cely tatinek 😀

alienka24
28. črc 2010

dark.... 😉

mirkf
28. črc 2010

Já už se těším na 9. a 11.8.na UTZ - Jíra se mnou sice nejde, ale jde Zuzanka - ta už je natěšená. Teď je u mých rodičů na prázdninách - od neděle večera do pátku. Včera jsem tedy za ní byla (byly jsme na návštěvě její učitelky ze školky) a spala jsem tam. A je tu tak nezvyklé ticho, až mě to děsí. 😀

alienka24
28. črc 2010

to se bude zuzce taky líbit vid, že uvidí miminko, to se nedivím, bych se taky těšila 🙂

tereza1980
28. črc 2010

my jdeme 3.8. na velký utz a Tonička jde taky s námi, už se moc těší a hlásí dopředu, že má v bříšku bratříčka, tak uvidíme 😉 taky měla jet ke tchánovcům na prázdniny na týden, ale kvůli utz to o týden posuneme, aby mohla jít s námi, manžel jde samozřejmě taky, chodil na všechny už v prvním těhu a teď taky 😀

mirkf
28. črc 2010

@tereza1980 Tonička taky chce brášku? Zuzka jo "blášku", když jí řeknu, že to ale klidně může být sestřička, tak se na mě vždycky tak koukne - že tedy ne, že "bláška"
Ve mně pořád hlodá červíček zvědavosti, že bych si pohlaví nechala říct - pokud bude vidět. Já si to tedy jakoby vnitřně nechci nechat říct, ale jsem tááák zvědavá. 😀

alienka24
28. črc 2010

🙂 já bych to asi nevydržela si to nechat neříct 🙂 navíc jestli se nám příště mimís takhle natočí tak by to už mohlo bejt i vidět, teda dr. by to asi poznala 😀

darkwitch
28. črc 2010

ali takze si to chces nechat rict?

alienka24
28. črc 2010

já jo, já to chci od začátku páč vím že bych to nevydržela 😀

darkwitch
28. črc 2010

😀

ted koukam na pod nebem montany 🙂 jsem to nedavno cetla, docela se na to da koukat...

alienka24
28. črc 2010

já už se těším domů do pelíšku, jsem unavená, dneska jsem to měla bez odpoledního spánku 😀