Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

lichtakova
10. srp 2010

@val123 já to mám v plánu (tulení), teda až odjedou rudoarmějci....

darkwitch
10. srp 2010

ali vam porad chodi zbozi... se nedivim, ze chces zkoncit...

alienka24
10. srp 2010

dark...no nám chodí zboží denně, ale ted to ještě jde, chodí tak 5 krabic maximálně, ale za chvíli už to bude chodit na paletách, větší tržby, víc prodanejch knížek....no znáš to

darkwitch
10. srp 2010

ali aha nam nastesti chodilo tak dvakrat, trikrat do tydne, tak to se dalo 🙂 ale my jsme malinke knihkupectvi 🙂

alienka24
10. srp 2010

no my tu máme 10tis. titulů 😅

darkwitch
10. srp 2010

ali jste proste vetsi 🙂

alienka24
10. srp 2010

😀 no to asi jo

alienka24
10. srp 2010

dark kdy jdeš zítra na krev? a neuděláš si i testík zítra?

darkwitch
10. srp 2010

ali na krev jdu hned rano a testik doma zadny nemam... a penize mi prijdou az v pondeli a ted jsem vazne nadoraz, tim ze jsem platila ivf... a prijde mi to zbytecne delat si test jen abych videla ze jsou tam dve kdyz stejne musim na tu krev a z testu nepoznam jestli to roste....

alienka24
10. srp 2010

jj já se jen ptala, tak zítra ráno at hlavně pořádně vystoupá ta hodnota 😉

darkwitch
10. srp 2010

ali vsak vpohode, to vis ze hodnota pekne stoupne 🙂

alienka24
10. srp 2010

a výsledky až odpoledne co? nojo ale ono to stoupne, joa furt krvácíš?

darkwitch
10. srp 2010

vysledky az odpoledne, no, ms pomalu ustava, uz je to jen spineni... uz aby to prestalo se strasne tesim na sexik... ale dokud budu spinit, tak do toho nepujdu

alienka24
10. srp 2010

no víš mě napadlo, že jestli si prostě neměla tu sliznici narostlou jako blázen a proto normálně krvácíš, přeci jen ten utrogestan 4 denně je silná dávka tak si říkám jestli to nemůže být tím a mímo se mezitím prostě zavrtávalo

darkwitch
10. srp 2010

ali no me podle te hodnoty hcg prijde jako kdyby se mimo chytlo pozdeji, az potom co ms zacla, ale nevim jestli je to mozne... utrosu mam dokonce 5 denne
uvidim zitra jestli hcg roste (jako ze roste 😉 ) tak to asi nema smysl resit...

alienka24
10. srp 2010

dark....ono to je těžký určit kdy se chytlo, ono to vylučování hcg právě začíná až po tom co se tam zachytí a uvelebí 😉

darkwitch
10. srp 2010

no prave a pred ms jsem mela test negativni a v ten den co jsem delala test tak dosla ms a vcera bylo hcg nizke, tak si myslim, ze se chytlo az kdyz uz ms probihala a pat se teprv zaclo vylucovat hcg, takze zitra bude vpohode vetsi 😀

darkwitch
10. srp 2010

nebo budu patrit k tem chudinkam co si od ms neodpocinou cele tehu a to me asi klepne 😀

alienka24
10. srp 2010

přesně tak a to je důležitý 😉

alienka24
10. srp 2010

no já jdu odpočívat na gauč na chvíli alespon, pak musim uvařit, budu dělat chili con carne

darkwitch
10. srp 2010

vidis chili con carne bych taky mohla udelat... ja pujdu asi pect pernik...

mirkf
10. srp 2010

Dark - tak na zítra držím palce, přečtu si to až odpoledne až dorazíme z UTZ, tak doufám, že budeme mít obě dobré zprávy - ty o rostoucím hcg a já, že je mimi v pořádku a že se placenta vytahuje. A samozřejmě držíme palce i Mirenkam, aby měla hodně vajíček a mažel aspoň stejné množství dobrých spermijek.

darkwitch
10. srp 2010

mirkf dekuju 🙂 taky budu drzet palce, no ja budu vysledky vedet nejdriv ve tri, ale spis o neco malo pozdeji...

mirkf
10. srp 2010

@darkwitch tak když budeš mít výsledky po 15.hod. tak to bude tak akorát, protože my dorazíme domů buď kolem 14.45 nebo až kolem 15.45. Na UTZ jdu ve 13.00 a než se pak dostaneme domů, tak uvidíme, kterým busem to stihneme.
Takže zítra se tady žádné špatné zprávy nesmí objevit - Dark bude hlásit stoupající HCG a taky, že jí došla šálka, Mirenkam, že má spoutu vajíček i spermijek a já, že je miminko v pořádku (že by byla placenta úplně pryč z porodních cest to nebude, ale hlavně aby držela). A co by nám pozitivního mohla hlásit Ali - no, že už může jíst úplně všechno a že začala pořádně přibývat. 😉 Ostatní těhulky mají snad už jen pozitivní zprávy a kdyby nám někdo ze snažilek nahlásil //, tak se taky vůbec nebudeme zlobit - naopak 😀

darkwitch
10. srp 2010

mirkf presne tak to zitra bude 😉

alienka24
10. srp 2010

kuk holky, mám po náladě, ale nebudu vám jí kazit, zas problémy s bráchou ☹ 😒 ☹ 😠

darkwitch
10. srp 2010

ali ach jo, dalsi problemy... drz se holka...

alienka24
10. srp 2010

dark....nebaví mě ten kluk, ani trochu ☹ ze všech z nás děla akorát blbečky, hraje divadlo a my mu to baštíme a pak je zas mega průser

darkwitch
10. srp 2010

je to hodne zle?

alienka24
10. srp 2010

jo